Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Noseni kupaci kostimi

Zenicee, da li je po vasem misljenju pametno kupovati kupace kostime koji su noseni? :/
2019 04 18
Gornji da,donji deo ne iz higijenskih razloga. Gornje delove sam kupovala i kupovacu i kombinujem ih sa crnim donjem delom koji mi je sasiven kod krojacice(zbog masnica koje sam svuda trazila,a nigde nisam nasla).
2019 04 18
Istog sam mišljenja kao i članica tashicica94, gornji delovi da dok donji nikako. Meni to dođe na isto kao kada bi neko prodavao nošene gaćice...
2019 04 19
Da, da u pravu ste. Pitam zato sto sam videla da dosta devojka kupuje i second hand prodavnicama. Mislim i ja tamo kupujem odecu ali tako neke stvarcice ipak ne bih rizikovala ☹
2019 04 20
> Marija193N: > Da, da u pravu ste. Pitam zato sto sam videla da dosta devojka kupuje i second hand prodavnicama. Mislim i ja tamo kupujem odecu ali tako neke stvarcice ipak ne bih rizikovala ☹ Rekoh ja lepo, meni je to bukvalno kao nošene gaće da prodaju, jer realno šta je donji deo kupaćeg kostima ako bukvalno nisu jedna vrsta gaća... ;) :D
2019 04 20
Slažem se sa vama. Zato se i plašim da neću prodati moja dva donja koje sam lično kupila u Segedinu za sitne pare, oprala i shvatila da mi zapravo samo gornji delovi odgovaraju zbog kroja. Naravno da retko ko želi nošen kupaći, mada se čiste hemijski, ja sam kod poznanika odnela dečiji i stvarno su ekstra.
2019 04 20