Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Opet da smaram mame :D

Hvala puno :D e, čula sam foru za so,tako da ću poneti hahaha. Meni su donosili pomfrit i sendviče, a kao nisam smela. Beži, bre, ne može da se živi na projici i čaju, jedva sam čekala da dođem kućama da se najedem, a kad sam stigla kući, 5 dana ništa nisam jela osim onih Čar na dar pahuljica :D baksušče sam teško, što bi moja majka rekla
2019 04 20
Ja sam bila jedno vece samo pred porodjaj na odeljenju za visokorizicne trudnoce (Front), tu su zene koje su mesecima u bolnici i sve su narucivale tad klopu, tako da verujem da to nije problem. E posle porodjaja smo jele one klasicne bolnicke odvratnosti, naravno svercovale smo bar plazmu, stvarno ne znam nijednu porodilju koja je isla po pljeskavicu, ali DD, verujem da ce ti uspeti ako stvarno zelis 😁
2019 04 20
Inace ja stvarno nikad u zivotu nisam imala neki apetit, ali posle porodjaja tih par dana u bolnici sam bila STALNO mrtva gladna! Razumem ja da je to operacija i da klopa mora da bude dijetalna, ali bukvalno mi je organizam plakao za necim konkretnim, da dodje sebi valjda. Cimerka i ja smo svercovale plazmu i sok od jabuke, to nam je bilo ok da prezivimo 😁
2019 04 20
Poneti tonu Plazma keksa se podrazumeva! x-) Mislim da te pre porodjaja niko neće smarati. A posle porođaja kao i sve u našoj zemlji-muž ponese nešto lepo sestrama da se počaste, a one zažmure na pečeno pile koje se puši iz korpe hahahhaha..... ;)
2019 04 20
Ahahhahaha zamišljam sebe kako komadam vruće pile u sobi i ljubomorno ga ne delim ni sa kim :D
2019 04 20
Joj ja sam krisom jela pa me je boleo stomak uzas u kombinaciji sa ranom je horor, bolje izdrzi malo......
2019 04 20
Ja sam ubeđena da ćeš šarmitati svakoga svojim vedrim duhom i dobiti poseban tretman. ;)
2019 04 20
Slazem se sa Apple, bice sve u redu sigurna sam 😊 Inace mi smo mogli da silazimo u hol bez problema, posto nije BF pa ti nije bebac tu stalno, tako da je mogao da donosi ko sta hoce, niko nam nije proveravao, ali naglasavam, to je Front. Inace da ja treba sad da se poradjam, hrana bi mi bila poslednja na listi prioriteta, opet bi bilo ".. vraticu se ja malo kasnije da me porodite, sad sam se unervozila", i te fore 😁😁😁 Drzimo fige!😘
2019 04 20
U frontu jeste bf
2019 04 20
Marijana verovatno pricas za prirodan porodjaj, ja sam carskim isto kao DD, tako da su nam samo donosili bebe na podoj (ili ni toliko, morali smo da jurimo one grozne sestre da nam donose decu da ih vidimo) Na to sam mislila kad sam rekla mogle smo da izlazimo, izvinjavam se ako sam dovela do zabune 😊
2019 04 20
Nisam znala da je zabranjena hrana?Odnosno da se donosi.Porodila sam se u Frontu.Stalno sam morala da imam neki sok od pomorandze i plazmu.Tada posete nisu bile dozvoljene,pa sam isla na neka zadnja vrata,gde mi je muz donosio.A kada sam bila u Zvezdari,tamo je kada su posete kao u kafani,samo prase jos sto nisu doneli ,:)
2019 04 21
Ja sam se porodila u Frontu pre 7 godina na Veliki petak i imala 3 dana u bolnici uskrsnju trpezu. Znaci- poradjaj se na veci praznik 😂
2019 04 21
Taman ću i na Uskrs biti tamo :D mislim da će me za vikend i operisati :D
2019 04 21
> TinaKris: > Marijana verovatno pricas za prirodan porodjaj, ja sam carskim isto kao DD, tako da su nam samo donosili bebe na podoj (ili ni toliko, morali smo da jurimo one grozne sestre da nam donose decu da ih vidimo) > Na to sam mislila kad sam rekla mogle smo da izlazimo, izvinjavam se ako sam dovela do zabune 😊 Ne bf je i za carske pa 2x sam se porađala, mozda pre nije bilo...
2019 04 21
Ja samsam zato birala VG, her znam da sigurno tamo nije bf. Meni je potpuno van svake pameti bf program, posebno kad je caarski u pitanju. Izmišljeno samo da smanje posao sestrama i babicama. Ionako po pola dana ništa ne rade, pa da ih poštede još malo
2019 04 21