Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Koja je fora?

Koja je fora sa podizanjem cene? Malo malo pa vidim da neki predmet za koji znam da je bio npr 4000 (jer sam pitala za njega) vidim da je sada 7000 :|
2019 05 03
Ja sam pre dva dana imala torbu u omiljenima za 1500 i taman htedoh da je kupim i jos potrazim popust za ptt.Kad ono cena joj skocila na 3000 din.Izbrisah je iz liste omiljenih ,:) ,odmah.
2019 05 03
Ne zato sto je podigla,nego je sto je ta cena apsolutno nerealna.
2019 05 03
Izgleda da je to neka vrsta nove taktike. Skoro sam negde nesto procitala bas na tu temu i kazu da to pali :D Pitajte za popust, zamolite prodavca da odbije od cene zakup tezge, plate radnicima, ptt, pdv i ostale rabote. :D
2019 05 03
Nije novo, to je glupost koju neke rade odavno. Kad se to desi samo izbacim iz omiljenih. Valjda joj je bolje da proda po prvobitnoj ceni nego da izgubi kupca jer je podigla cenu. Tad me ne zanima koja je cena nego me iritira taj debilni stav pa odbijem da takvoj individui posaljem novac. Ja, bez obzira na broj onih koji su stavili u Omiljeno, posle nekog vremena spustam cenu.
2019 05 03
Vecu glupost nisam cula, da stave jednu cenu , pa odjednom duplo dignu , ne znam sta misle da ce time postici .Jedino sto postignu je da izgube i interesente i potencijalne kupce zbog bezobrazluka
2019 05 03
Evo jednog mog iskustva :D Devojka je preko godinu dana prodavala odelce za psa, "novo", po ceni od 600 din. Kako nisam bila sigurna u mere koje mi je poslala, odustajem od kupovine. Nedugo nakon toga dobijam poruku u inbox da je zbog hitne selidbe cena za odelce sada, za mene 500 din., ali nisam bila zainteresovana za kupovinu i jos je posavetujem da postavi oglas i na drugim sajtovima po ceni od bar 1000 dinara jer je odelce prelepo i vredi mnogo vise. Posle nekog vremena se predomislim i resim da za sitan novac rizikujem, udjem u listu zelja i vidim da je sada 1000 din. Ponovo prepiska sa clanicom gde nudi odelce za 800 din.- zadnja cena :D Bilo kako bilo, ja ga kupih za 500 din. :D Onda sledi za*ebancija od 20-tak dana jer licno preuzimanje nikako nije bilo moguce ( blizu zivimo i htela sam da odem na adresu). Novac sam joj uplatila na racun zajedno sa postarinom. Stize mi posiljka ali otkupna i ja odbijem da je primim. :') :') :') .......... Posle silnih peripetija, dobih odelce, nije novo, zaprljana kragna od nosenja ali neosteceno i preslatko :D Oprostih detetu, mlado je i neiskusno, a posle mi je bese i zao.....nista nije zaradila zbog duplog ptt....
2019 05 03
Slicna tema je bila nedavno bas vezano za promenu cena pa smo komentarisali kako cene variraju sezonski,recimo kupaci nisu aktuelni preko zime pa im cena pada a kako ide leto vise se traze i clanice podizu cenu, to ima logike ali svakako NE dupla cena za istu stvar...ja ne mogu da prodam ni po ovim nizim a kamoli da podignem :') :')
2019 05 03
Ja sam kod vise clanica primetila skoro duplo poskupljenje Kimberly, ja sam nekad nestrpljiva pa spustam cene i posle par dana :') PINAKOLADA, slazem se sa tobom, meni prodaja nikako ne ide sad, sta prodaja ma ni preglede nemam :')
2019 05 03
@Pinokolada..Tako je bila je tema,bas sam ja komentarisala da sezonski spustam cene stvari,.Sada sam spustila cenu zimskih,a zimi letnjih. Sustina je da cenu diktira trziste odnosno kupci,nebitno koliko je to placeno i kog je brenda.Ja mogu da cenim neku stvar,jer je vredna,ali sta mi to vredi kada npr niko nece da je kupi,odnosno nema trzista za nju,odnosno kupaca.Zasto npr Zara ima velike cene ovde na sajtu,zato sto je popularna i mnogi vole i kupuju njihove modele. Ovo sa petoduplim dizanjem cene,je teranje kupaca.Torbu koju sam ja htela da kupim pa je clanica podigla cenu,vredi mnogo,ali na nasem trzistu nema potraznje za taj brend i te torbe ili je vrlo mala potraznja..Vec je cena za 1500 bila"velika",a 3000 je cena da je nikada ne proda.
2019 05 03
NinaKg sa 4000 na 7000 je ogromna razlika..A kada npr ja snizim ili povisim cenu sezonski,mozda ode na duplo ali pricam o ciframa sa 600 na 300din ili obrnuto.Sa 1000 na 2000..Ne sa 1000 din na 4000 :D .Tu stvarno logike nema.
2019 05 03
Ja se u poslednje vreme generalno iscudjavam cenama ovde... Polovne majice su po 700,1000 dinara, o pantalonama i haljinama da ne pricam. Postalo je jeftinije u prodavnicama nego ovde na krpicama! Cast izuzecima naravno...
2019 05 03
Moram da prokomentarisem za majice od 700-1000 din.Ja sam prodavala majice i za 1400din.Ne znam zasto se sve majice svrstavaju i uopsteno garderoba u isti kos.Ovde najvece i najnerealnije cene imaju Zara,H&M,New Yorker,Teranova..I tako te firme koje su kod nas visoki standard,a svuda u svetu obicna robna kuca...Ovde su stvari odredjenih brendova sramotno jeftine,npr Mexx koji je odlican,ovde uopste ne moze da se proda nizakave pare...
2019 05 03
> jelena2606: > NinaKg sa 4000 na 7000 je ogromna razlika..A kada npr ja snizim ili povisim cenu sezonski,mozda ode na duplo ali pricam o ciframa sa 600 na 300din ili obrnuto.Sa 1000 na 2000..Ne sa 1000 din na 4000 :D .Tu stvarno logike nema. Naravno da nema logike.
2019 05 03
Ima logike, jer je očigledno da dotične članice stavljaju isprva niže cene kako bi sakupile dosta pregleda i sviđanja za te predmete, pa posle "zalepe" neku nenormalnu cifru. Ko ovom logikom ide meni nije u domenu "normalnog", jer realno: kome je bre normalnom stalo toliko jako do velikog broja pregleda i sviđanja? Mislim, šta imaju od toga, novac sasvim sigurno ne. Ovde sa tim nema pravila, i mahom pre budu prodati predmeti sa minimum pregleda i 0 sviđanja. Glupost, eto najkraće rečeno. ;)
2019 05 03
1 2