Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Koja je fora?

Pa to mi bas bas cudno. Valjda je poenta prodati. Ja to misam nikad, ali nikad radila. Uvek kad procenim da je mozda cena nerealna, cenu spustam. Sad sam okacila brdo stvari, i stvarno se potrudila da nikog ne ostetim, jer su cene bas minimalne moguce. Cak sta vise, osteticu sebe, ali nije mi poenta ni da cekam kupca, nego da prodam sto pre.
2019 05 03
> jelena2606: > Moram da prokomentarisem za majice od 700-1000 din.Ja sam prodavala majice i za 1400din.Ne znam zasto se sve majice svrstavaju i uopsteno garderoba u isti kos.Ovde najvece i najnerealnije cene imaju Zara,H&M,New Yorker,Teranova..I tako te firme koje su kod nas visoki standard,a svuda u svetu obicna robna kuca...Ovde su stvari odredjenih brendova sramotno jeftine,npr Mexx koji je odlican,ovde uopste ne moze da se proda nizakave pare... Navela sam primer samo, poenta je da su ranije ovde bile dosta realnije cene svega... Izgubio se duh krpica 😅
2019 05 03
> AnaDjxx: > Ja sam kod vise clanica primetila skoro duplo poskupljenje > Kimberly, ja sam nekad nestrpljiva pa spustam cene i posle par dana :') > PINAKOLADA, slazem se sa tobom, meni prodaja nikako ne ide sad, sta prodaja ma ni preglede nemam :') To sam i ja za preglede provalila, za poslednjih par stvari su mi jednocifreni pregledi iako stavljam i tagove, bas malo pregleda imaju, po desetak bude.
2019 05 03
> MarArt: > > jelena2606: > > Moram da prokomentarisem za majice od 700-1000 din.Ja sam prodavala majice i za 1400din.Ne znam zasto se sve majice svrstavaju i uopsteno garderoba u isti kos.Ovde najvece i najnerealnije cene imaju Zara,H&M,New Yorker,Teranova..I tako te firme koje su kod nas visoki standard,a svuda u svetu obicna robna kuca...Ovde su stvari odredjenih brendova sramotno jeftine,npr Mexx koji je odlican,ovde uopste ne moze da se proda nizakave pare... > Navela sam primer samo, poenta je da su ranije ovde bile dosta realnije cene svega... Izgubio se duh krpica 😅 To je nazalost tacno
2019 05 03
@Emilyy..Pa ka sto u opisu pise,ceka se posebna prilika :D
2019 05 04
@MlleSanja Isto, sve i svašta do Bigzovih džepnih izdanja, koje obožavam! Ali, meni se više puta desilo da na Limundu prodam i za više novca na aukciji nego što bih ovde, a plus bih ovde i popust dala, ali Limundo je licitacija, tako da pravila nema. Nekad prođeš super, nekad ode bukvalno u bescenje ako si pošten. Ovde se mahom pumpaju cene jer mahom svi tražimo popust, zar ne, a tamo to ti je što ti je pa se izvoli takmičiti. Loša strana Limunda je da sijaset prodavaca diže cene sa duplih i XXX naloga (komšija, tetka, kolega itd.), ne kažem svi ali veliki broj, ako ne i 80% njih premium. Ali i tu ima leka, daš svoju maksimalnu ponudu i ćao. Iako složiću se, naravno, tamo sam kupovala sve i svašta za smešne i manje smešne novce, kao i ovde. Lično više volim krpice i verujem da tu sa mnom može da se složi svako koga ima na oba sajta.
2019 05 04
> jelena2606: > @Emilyy..Pa ka sto u opisu pise,ceka se posebna prilika :D 😄 Ja sam je stavila u “omiljeno”, baš me interesuje kad će da se proda, jer nikad nisam videla da neki predmet ovoliki broj članica ima u “omiljenim”❗️😃
2019 05 04
257 njih ceka pravu priliku :') Bice tuce oko "aljine :D
2019 05 04
@srebrna Ovo je malo drugačiji koncept, zamišljen kao intimniji. Ali da mi smetaju prenapumpane cene, smetaju.
2019 05 04
Meni ne, što bi mi smetalo, ima prava da radi svak' šta želi, baš zato što je intimnije. Ovde je kudikamo mnogo personalizovanija zajednica nego bilo gde u srpskom sajber trgovinskom nebu. Da umem da se iznenadim, umem. Ali ništa strašno jer znam dokle mogu ili hoću. Mogu sebi u bradu da kažem ohoho mašala snajka i na tome da završim, baš zato jer je intimnije. Koncept je vrh, samo fali zaštita, ali baš zato je i intimnije pa kud koji, mili moji, četvore oči, četvore uši.
2019 05 04
Pa smetaju mi kad hocu da kupim al' je skupo 😂
2019 05 04
E, tu drugi da posavetuju, nikad nisam nudila svoje cene i cenu, nego pitala za eventualni popust pa ako se nađemo, našle smo se. I kupci umeju da budu bezobrazni, itekako.
2019 05 04
> emilyy: > > jelena2606: > > @Emilyy..Pa ka sto u opisu pise,ceka se posebna prilika :D > 😄 > Ja sam je stavila u “omiljeno”, baš me interesuje kad će da se proda, jer nikad nisam videla da neki predmet ovoliki broj članica ima u “omiljenim”❗️😃 Nisam sigurna da to nije mamac. Možda je već prodat ili uopšte nije za prodaju. Neki od mojih omiljenih a navodno prodatih i nakon više od pola godine još uvek stoje na profilu članica.
2019 05 04
1 2