Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Vracene stvari od prevaranta!

Htela bih da se zahvalim devojkama sto su me podrzale pre svega . Uspela sam da povratim stvari , iako je proslo mesec dana, od clanice “KatarinaMilos” - Katarina Ilic. Nazalost, samo uz prijavu mozete povratiti svoj novac/paket . Prikupila sam sve podatke od clanice i javila sam joj se na fejsu sa svojim namerama i onda je odgovorila naravno. Morala sam da podelim sa vama koliko sam srecna, danas cu staviti stvari nazad u prodaju, cim se operu, pa da se ne cudite ako ih vidite, posto su se dosta njih javile dok su bile u prodaji🥰
2019 05 07
Drago mi je da si uspela da povratsi svoje stvari.Verujem da si izgubila dosta zivaca ali eto ipak se isplatilo .Strasno sta rade pojedine persone
2019 05 07
Da budem iskrena jesam, jako mi je bilo krivo jer se secam sa koliko voljom sam ih pakovala, iako je ona poslala kao smece!! > leptirica: > Drago mi je da si uspela da povratsi svoje stvari.Verujem da si izgubila dosta zivaca ali eto ipak se isplatilo .Strasno sta rade pojedine persone
2019 05 07
Pa valjda zna gde živi i shodno svojim mogućnostima naručuje krpice. Ima tu dosta žena koje ne žive u gradu a snalaze se.
2019 05 07
Sto je najgore, ona laze! Cula sam da daje adresu jedne poste, a u drugom mestu zivi i tamo pokupi paket! > AppleRed: > Pa valjda zna gde živi i shodno svojim mogućnostima naručuje krpice. Ima tu dosta žena koje ne žive u gradu a snalaze se.
2019 05 07
Drago mi je što si uspela da vratiš svoje stvari nazad. Žao mi je što si morala kroz tako, po mom mišljenju, traumatične situacije da prolaziš, ali barem jedna kraju ipak pravda pobedila, i jedno veliko *BRAVO* *ZA* *TEBE* *!!!* 👏👏👏 Što se dotične Katarine Ilić tiče, koliko se dobro sećam ona je iz nekog sela kod Smedereva, samo sam zaboravila tačan naziv tog mesta. Sa profila KacaVukVoja sam imala ranije razmensku saradnju sa njom, i hvala dragom Bogu da je sve bilo kako je i dogovoreno. Taj profil mi je ostao u sećanju zbog kasnijih njenih prevara za kosu i za haljinu prema dvema članicama, i kasnije kada je bila napravila taj drugi profil (prvi je naravno blokiran) KatarinaMilos pitala me je za razmenu, i kada sam joj pogledala profil videla sam dosta stvari koje su mi bile poznate sa onog prvog profila, kao i haljinu koju je uzela jednoj članici i kao vratila je, a zapravo nije, i tada sam javila Spotter za to, ali nisam imala njene podatke sa ovog drugog profila jer nisam prihvatila razmenu (srećom), tako da nisam baš 100% mogla da tvrdim da je to ona, ali na žalost ove članice čija je tema i, čini mi se, još jedne prevarene članice, ipak jeste bila ona.
2019 05 07