Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Naziv artikla

Ćao devojke, da li vam se ikada desilo da ne znate kako da nazovete artikl? Npr. imam rolku kratkih rukava, koja je dzemperic. Postavljam artikl i ne znam kako da ga naslovim :D Rolka/dzemperić/ majica!? :D Da li vam se ikada desilo da imate takvu situaciju i šta ste tada uradile? Kako se opredelite za naslov predmeta? :)
2019 05 07
Roll džemperić majica. ;) :)
2019 05 07
I meni se to desava.Kad nisam sigurna ja stavim oba , npr, za neke stvarcice ne znam da li bih rekla tunika ili haljina ( sve zavisi ko je koliko visok ) i na kraju napisem Haljina /tunika
2019 05 07
> leptirica: > I meni se to desava.Kad nisam sigurna ja stavim oba , npr, za neke stvarcice ne znam da li bih rekla tunika ili haljina ( sve zavisi ko je koliko visok ) i na kraju napisem Haljina /tunika Isto. Nekome će biti tunika, nekome haljina.
2019 05 07
Isto, jer nismo svi iste visine, kilaže niti građe. :) :)
2019 05 07
Uglavnom i ja tako, ali nekad se baš zamislim oko naziva :D pa me je zanimalo kako vi. Hvala na odgovorima. :)
2019 05 07
Paa ne znam, odlucim se za jedno od imena i posle u opisu napisem sve sto mislim i osecam prema tom predmetu ahahah i kako ga zovem i sve, sto da ne ili stavis u tagovima. Budimo kreativni roldzema
2019 05 12
> LjiljanaLjika: > Ćao devojke, > da li vam se ikada desilo da ne znate kako da nazovete artikl? Npr. imam rolku kratkih rukava, koja je dzemperic. Postavljam artikl i ne znam kako da ga naslovim :D Rolka/dzemperić/ majica!? :D Da li vam se ikada desilo da imate takvu situaciju i šta ste tada uradile? Kako se opredelite za naslov predmeta? :) Dzemper rolka sa kratkim rukavima
2019 05 12