Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Clanica S&Shop080 - neozbiljna,laze i mulja

Clanice pripazite se clanice S&Shop080 Doticna je rezervisala kod mene dve stvari, da bi nakon dva dana rekla da ce uziti samo jednu stvar i rekla da ce uplatiti. U subotu je navodno bila da uplati ali je bila "guzva " i nije mogla da ceka pa je dogovor bio da uplati u ponedeljak.Nije uplatila,niti se javila .U utorak sam je pitala i rekla je da nema para . Mislim sta reci, znam da je toga puno na ovom sajtu ali eto da znate da je ova clanica jedna u nizu vrlo neodgovornih za saradnju.
2019 05 08
Isti problem imam i ja..traze br.tekuceg racuna da uplate i nistaaa,to nema smisla
2019 05 08
> PINAKOLADA: > Isti problem imam i ja..traze br.tekuceg racuna da uplate i nistaaa,to nema smisla Uzas, nisam ni znala da ima ovoliko bezobraznog, neodgovornog i lazljivog sveta
2019 05 08
Ma ja bih blokirala sve te koji traze br,tekuceg racuna i ne uplacuju ni posle 3 dana a pri tom ne odgovaraju na poruke, ajde da razmenjujemo recepte za kolace ,..ali broj racuna je ozbiljna stvar
2019 05 09
> PINAKOLADA: > Ma ja bih blokirala sve te koji traze br,tekuceg racuna i ne uplacuju ni posle 3 dana a pri tom ne odgovaraju na poruke, ajde da razmenjujemo recepte za kolace ,..ali broj racuna je ozbiljna stvar ja sam za to da se daje negativna :@ das im broj racuna i adresu i broj telefona i ne javljaju se vise, ko zna sta mogu uraditi sa nasim podacima. necu ni da pomislim... :@
2019 05 10
@stefaniii ne moras dati broj racuna sumljivim clanicama, daj broj telefona pa postnet bez obzira na proviziju....... broj telefona ako te zivka ili slicno uvek mozes da blokiras
2019 05 10