Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Joj devojke sta vi mslite

Naime, jedna moja drugarica je u vezi godinu ipo dana sa starijim covekom od nje, ona ima 35 godina , on 47 i kriju da su zajedno. Taj njen je razveden i ima dvoje dece odrasle vec. Bilo lepo im je i sve super funkcionise, ali on ima bolestan odnos sa majkom do te mere da ne moze da izadje iz kuce, tj. moze jednom nedeljno, on je sve vreme zove, pricaju po ceo dan, al da se vidi nikad ne moze. Kada se vide, njega posle sat ipo majka zove na telefon da pita hoce li dolaziti kuci. Po ceo dan je sa majkom .Ja joj savetujem da raskine,ali ona se bas zaljubila, razvedena je i ona i ne planira svakako brak , ali se kida i nervira uvek. Koje je vase misljenje?
2019 05 13
Joj, nikako. To nije zdrav odnos. Verovatno se i prva žena zato razvela od njega.
2019 05 13
Gubljenje vremena.Imam i ja drugaricu,prica ne ovakva ali kretenska svakako i traje vec 4 godine.I stalno ima neke stresove.Izbegavam je jer stalno prica o tome.A promena nema.Mislim da to nema veze sa ljubavlju,.Nego sa usamljenoscu i nedovoljnim postovanjem sebe i onda se hvataju za slamku.Jer realno u sta da se zaljubi,prema ovom gore opisu.
2019 05 13
Da, slažem se sa prethodnim komentarima. Gubljenje vremena, treba da nastavi dalje jer ipak ima tek 35 godina. On neka doživotno uživa u društvu svoje, očito, i više nego najdraže mamice.
2019 05 13
> Capi13: > Naime, jedna moja drugarica je u vezi godinu ipo dana sa starijim covekom od nje, ona ima 35 godina , on 47 i kriju da su zajedno. Taj njen je razveden i ima dvoje dece odrasle vec. Bilo lepo im je i sve super funkcionise, ali on ima bolestan odnos sa majkom do te mere da ne moze da izadje iz kuce, tj. moze jednom nedeljno, on je sve vreme zove, pricaju po ceo dan, al da se vidi nikad ne moze. Kada se vide, njega posle sat ipo majka zove na telefon da pita hoce li dolaziti kuci. Po ceo dan je sa majkom .Ja joj savetujem da raskine,ali ona se bas zaljubila, razvedena je i ona i ne planira svakako brak , ali se kida i nervira uvek. Koje je vase misljenje? Pa kako moze sve super da funkcionise kad covek od 47 godina mora mamu da pita za izlazak, jednom nedeljno? Nesto tu debelo ne stima. Verujem da je prica mnogo kompleksnija...nije tu samo mama u pitanju...
2019 05 13
Slazem se sa svim prethodno napisanim, nazalost jer se zaljubila, ali nema potrebe da gubi vreme.
2019 05 13
> GabiProdaja: > > Capi13: > > Naime, jedna moja drugarica je u vezi godinu ipo dana sa starijim covekom od nje, ona ima 35 godina , on 47 i kriju da su zajedno. Taj njen je razveden i ima dvoje dece odrasle vec. Bilo lepo im je i sve super funkcionise, ali on ima bolestan odnos sa majkom do te mere da ne moze da izadje iz kuce, tj. moze jednom nedeljno, on je sve vreme zove, pricaju po ceo dan, al da se vidi nikad ne moze. Kada se vide, njega posle sat ipo majka zove na telefon da pita hoce li dolaziti kuci. Po ceo dan je sa majkom .Ja joj savetujem da raskine,ali ona se bas zaljubila, razvedena je i ona i ne planira svakako brak , ali se kida i nervira uvek. Koje je vase misljenje? > Pa kako moze sve super da funkcionise kad covek od 47 godina mora mamu da pita za izlazak, jednom nedeljno? > Nesto tu debelo ne stima. Verujem da je prica mnogo kompleksnija...nije tu samo mama u pitanju... Tako je.. Čim on u 50 godina drži mamu za suknju treba bežati od takvog.. Nek se drži mame a žena mu ne treba očigledno...
2019 05 13
Mozda nema mamu nego ženu koju mora da pita za izlazak.
2019 05 14
> MlleSanja: > Mozda nema mamu nego ženu koju mora da pita za izlazak. Eh, ova konstatacija je vrh, ali zaista. 👏👏👏
2019 05 14
> MlleSanja: > Mozda nema mamu nego ženu koju mora da pita za izlazak. Ahahahaah ali opet mu dodje na isto..Izlazak jednom nedeljno :')
2019 05 14
Salu na stranu..Da budem iskrena,surovo zvucim ali ja bih se pre zapitala koji problem ima zena koja sve to trpi i jos se zaljubi u TO.On je takav kakav je prihvatis ili ostavis.I jos on, kao takav, koji nudi jako malo, diktira uslove veze???Koji su u najmanju ruku ponizavajuci.Znaci pre pitanje zasto ona ostaje sa njim?
2019 05 14
> jelena2606: > > MlleSanja: > > Mozda nema mamu nego ženu koju mora da pita za izlazak. > Ahahahaah ali opet mu dodje na isto..Izlazak jednom nedeljno :') Jednom nedeljno, na sat ipo ......nece ga on majci kako on hoce...
2019 05 14
Ma po njenoj prici i sta sam ja videla, ne bi rekla da ima drugu, on je inace bio bas nesto bolestan, to ja znam , pa kao ga majka zbog toga cuva, mislim majka ga cuva.. inace on toj devojku kontroliše sve,brani joj ovo , brani joj ono i na kraju postaje i ona ista kao on.. ne znam kako devojci da pomognem , kad sama sebi nece, stvarno je ona dobar lik, i u prethodnim vezama i braku je stvarno drzala konce. Kao da joj je neko mozak isprao
2019 05 14
> jelena2606: > Salu na stranu..Da budem iskrena,surovo zvucim ali ja bih se pre zapitala koji problem ima zena koja sve to trpi i jos se zaljubi u TO.On je takav kakav je prihvatis ili ostavis.I jos on, kao takav, koji nudi jako malo, diktira uslove veze???Koji su u najmanju ruku ponizavajuci.Znaci pre pitanje zasto ona ostaje sa njim? Ona raskine , pa on njoj posle obecava, promenice ovo ono, posle 2 dana sve po starom , ona mu veruje.. al budala ce uvek biti. Mene je samo iskreno zaprepastuo taj bolestan odnos sa majkom do te mere ne znam da li vi ste imale kada takva iskustva
2019 05 14
> jelena2606: > Salu na stranu..Da budem iskrena,surovo zvucim ali ja bih se pre zapitala koji problem ima zena koja sve to trpi i jos se zaljubi u TO.On je takav kakav je prihvatis ili ostavis.I jos on, kao takav, koji nudi jako malo, diktira uslove veze???Koji su u najmanju ruku ponizavajuci.Znaci pre pitanje zasto ona ostaje sa njim? Nisi surova samo si se naslusala gluposti od tvoje drugarice. Ja imam slicnu situaciju, moja drugarica je vec 4 godine sa nekim covekom, tolika kolicina nerealnosti kad se pokrene ta tema da nemam reci. Potpuno je slepa na neke cinjenice i stvarnost. I ja sam kratkih zivaca i odmah osudjujem nesto ovog tipa, bas zbog slicne situacije. Capi13 na zalost nema sanse da joj 'otvoris oci' ili objasnis, mora sama da shvati. Meni je na pocetku bilo najstrasnije sa mojom drugaricom jer sam se bojala da se ne naljuti na mene, ako joj kazem sta mislim iskreno. Posle nekog vremena sam odlucila da kazem, nije se naljutila uopste, ali kao i sve ostalo ne prihvata savet ni neki drugi ugao posmatranja stvari. U principu mojoj drugarici treba neko da je slusa, a ne da deli savete. Posle 4 godine sam se pomirila da ja nisam niko i nista da njoj govorim sta da radi, nemam vise snage da se natezem sa njom i pokusavam da joj docaram da nigde ne ide svojim nacinom razmisljanja. Sad samo slusam i klimam glavom kad pricamo o tom njenom nazovi momku. Na kraju mi vise nije ni zao sto je u takvoj situaciji jer svako svoje bira. Mozda zvucim kao losa osoba sada zbog ovoga, ali posle ovoliko vremena i svih mogucih nacina da doprem do trunke realnosti u njenoj glavi samo mi je taj zakljucak ostao. Srecno i tebi i drugarici. P.S. nazalost mamini sinovi uvek ostaju mamini sinovi i sa 15 i sa 45 godina
2019 05 14
1 2