Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Čemu bezobrazluk?

Stvarno mi više ništa nije jasno... Mislim da su članice počele žestoko da se iživljavaju i ne znam iz kog razloga to rade. Članica me je pitala da li je cena konačna, kada sam rekla da nije i da uvek mogu dati popust, onda je tražila da joj pošaljem slike na viberu, naravno da mi nije bio problem i poslala sam, medjutim četiri slike joj nisu bile dovoljne i tražila je još, pošaljem joj još, e onda me je pitala da li je narukvica iste nijanse kao i žuto zlato, ako mogu nekako da joj uporedim, pa sam onda uzela mamin prsten i slikala pored narukvic da bi ona bolje skapirala nijanse, onda posle toga sledi oduševljenje kako baš takvu voli, e zatim traži mere, pošaljem i to, ma žena je oduševljena, narukvica je baš kao stvorena za nju. Ja joj onda ponovim da važi ono što me je pitala, da popust može. I zamislite koji sam odgovor dobila.... HVALA ALI JA NISAM ZAINTERESOVANA ZA KUPOVINU! Pa šta si onda ženo ispitivala toliko, ne znam da li neko ima toliko vremena za bacanje Ja sam narukvicu svakako prodala, a takvo ponqšwnje nikada neću razumeti. I evo još jednog slučaja. Članica je kliknula na želim i ništa više, a kada sam je ja pitala da li ima možda nekih pitanja, usledilo je da li sam za razmenu, a i u opisu profila mi stoji da nisam i da to ne radim. Odgovorila sam da nisam, ali ako želi može popust. Kaźe ona meni da ja ipak pogledam njen profil, reko ne radim razmene, a ona meni opet pošalje ipak pogledaj možda ti se nešto i svidi, pa ako ne želiš razmene možda i kupiš. Skapirala sam da devojci uopšte nije ni bilo do razmene, već da udjem i pogledam pa možda nešto i kupim... Strašno stvarno.
2019 05 17
Meni je preko glave tih clanica, koje traze sve dodatno, razgovor koji se oduzi satima, i onda nestanu, bez jedne jedine reci. Kao sto me je jedna clanica pitala da li moje predmet po toj ceni, rekla sam moze. Njen odgovor je bio, super ako neko pita za njega prodajte ga, prelep je🙄
2019 05 17
Mislim da to nema veze isključivo sa sajtom, već je na žalost bahato, razmaženo i bezobrazno ponašanje sve većeg broja ljudi, naročito mladih, postalo svakodnevica... Tužno baš!
2019 05 17
Sto se tice prve situacije,to se bas cesto desava,bar meni....jedno pet clanica mi je u posslednjih mesec dana trazilo dodatne mere i slike iz vise uglova,te dnevno svetlo,pa ovo ono itd...da na kraju ne bi ni rekle da nisu zainteresovane,vec samo isparile... A druga situacija je bas cist bezobrazluk,ako vec jednom kazes da neces razmenu ne vidim razlog za navaljivanjem...sta njeno je zlatno pa ces se razmeniti,u stvari recices ne necu ni razmenu,hocu da kupim od tebe kad vec ti od mene nisi,mislim stvarno...Boze sacuvvaj :') :')
2019 05 17
> ninav.: > Meni je preko glave tih clanica, koje traze sve dodatno, razgovor koji se oduzi satima, i onda nestanu, bez jedne jedine reci. > Kao sto me je jedna clanica pitala da li moje predmet po toj ceni, rekla sam moze. Njen odgovor je bio, super ako neko pita za njega prodajte ga, prelep je🙄 Ahaha e ta je vec poseban slucaj. :')
2019 05 17
> ninav.: > Meni je preko glave tih clanica, koje traze sve dodatno, razgovor koji se oduzi satima, i onda nestanu, bez jedne jedine reci. > Kao sto me je jedna clanica pitala da li moje predmet po toj ceni, rekla sam moze. Njen odgovor je bio, super ako neko pita za njega prodajte ga, prelep je🙄 Hahahahaha pa strašno stvarno, ne razumem ih i nikada ih očigledno neću ni razumeti 💆🏻‍♀️
2019 05 17
> Mimi75: > Mislim da to nema veze isključivo sa sajtom, već je na žalost bahato, razmaženo i bezobrazno ponašanje sve većeg broja ljudi, naročito mladih, postalo svakodnevica... Tužno baš! Nažalost žena nije mlada toliko, na slici sa vibera deluje kao da ima 47-48 godina i deluje baš fino, ali eto, izgled vara.
2019 05 17
> Wesna90: > Sto se tice prve situacije,to se bas cesto desava,bar meni....jedno pet clanica mi je u posslednjih mesec dana trazilo dodatne mere i slike iz vise uglova,te dnevno svetlo,pa ovo ono itd...da na kraju ne bi ni rekle da nisu zainteresovane,vec samo isparile... > A druga situacija je bas cist bezobrazluk,ako vec jednom kazes da neces razmenu ne vidim razlog za navaljivanjem...sta njeno je zlatno pa ces se razmeniti,u stvari recices ne necu ni razmenu,hocu da kupim od tebe kad vec ti od mene nisi,mislim stvarno...Boze sacuvvaj :') :') Verujte da lakše ‘’prebolim’’ ove koje samo ispare, nego ove koje se raspituju i kažu ali ja nisam zainteresovana... što li se toliko raspitivala onda 🙄
2019 05 17
E da, evo upravo novo-stare situacije... Članica sa mnogooo mnogoo utisaka me bar jednom mesečno zaprati, pa me otprati posle par dana. Ovo se dešava od oktobra možda sve do sada. Pre par dana me zapratila, a sada vidim da me je otpratila Ne znam šta joj to znači
2019 05 17
Iskreno mislim da na sajtovima postoji veliki broj dokonih ljudi. Zapazila sam da u 98% ko me previse, previse ispituje nikad ne naruci. Zato sam ja uvela kad traže dodatne mere i slike prvo posaljem mere, pa ako odgovaraju mere saljem i slike. I to mi se desavalo kad vec ima mere u opisu, traze slike i kad sve posaljem dobijem odgovor kako ne odgovara velicina.
2019 05 17
mene jedna te ista clanica sa ogromnim brojem +utisaka,svako malo pita za razmenu,posto ima stvari koje mi se dopadaju,ja prihvatim,svaki put odaberem nesto i onda ona bas to nesto ne moze da nadje,ili se jednostavno vise ne javi..i onda svaki sledeci put isti scenario..kao da je ona unapred isplanirala sta misli da mi da,pa ako to nije u skladu sa njenom zamisli,povuce se..ili bog ce ga znati sta je,samo ne mogu da skapiram odakle joj toliko dobrih saradnji,sa takvom psihom..
2019 05 17
Ne saljem uopste dodatne slike ako smatram da je slika dobra ili slike koje sam postavila.Postavim pitanje kada mi traze"Cega konkretno dodatnu,rukava,nekog vama sumnjivog dela .."U 99% slucajeva ispare. Razumem ako je slika losa ili mutna.Ako je slikano samo s preda npr,da se posalju dodatne...Za ostalo ne razumem.,Zato vise ni ne saljem dodatne,i nemam probleme te vrste.
2019 05 17
Isto i ja to radim kad me pitaju za dodatne slike.Pitam sta konkretno da slikam, obicno ne znaju da kazu
2019 05 17
I ja svakom izlazim u susret, u granicama normale, uvek sam za kompromis, ali prosto izgleda da je bilo i bice clanica koje ne citaju opise profila na kojima jasno pise da se razmene ne rade, klikcu ZELIM samo da bi dobile besplatnu reklamu da se njima udje na profil i tako u krug Da ne pominjem broj prevaranata koji se eksponencijalno nakotio Ko je zainteresovan taj ce da kupi, i po visoj ceni, ko nece on ce da nas zamajava i dosadjuje i eto to je to -.-
2019 05 17
> jelena2606: > Ne saljem uopste dodatne slike ako smatram da je slika dobra ili slike koje sam postavila.Postavim pitanje kada mi traze"Cega konkretno dodatnu,rukava,nekog vama sumnjivog dela .."U 99% slucajeva ispare. > Razumem ako je slika losa ili mutna.Ako je slikano samo s preda npr,da se posalju dodatne...Za ostalo ne razumem.,Zato vise ni ne saljem dodatne,i nemam probleme te vrste. Bukvalno isto mi se dogadja! U oglasima mi je bila neka kosulja koju sam slikala i spreda i pozadi, pa etiketu, pa onda na sebi da se vidi kako stoji i na sve to jos i iz neposredne blizine kako bi mogla da se vidi tekstura materijala. I dobijem poruku: a jel bi mogla jos neka fotografija? I naravno odgovorim: nema problema zaista, samo mi napisite sta konkretno da slikam. Nestade zena posle toga....
2019 05 17
1 2