Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Chunky patike trend ove sezone

Jedno pitanje za sve clanice: Koliko ste spremne da date novca za ovakve patike.? Zamolila bih clanice kojima so one gadne i odvratne da ne zagusuju temu. Nije pitanje kome se svidjaju a kome ne HvalA💋
2019 05 17
Dajte primer :)
2019 05 17
Hm, da, imala sam neke druge na umu, u grandž i pank fazonu, koje su takođe u modi. Ipak ovo nije moj stil, mada ne sumnjam da su izuzetno udobne.
2019 05 17
Ja volim tako lude i otkacene patike, a posto me boli donji deo ledja odgovaraju mi i ti izdignuti djonovi :) Mislim da u Zari cene nsu toliko nabudzene za ove modele....mislim da su oko 5 ili 6.000. To mi je sasvim ok. Ove sa fotke s sigurno skuplje, ali sa obzirom na to da ce trend trajati kratko ne bih se bas zaletala sa ciframa
2019 05 17
Ja bih dala 0, zero, cak i da mi ih neko pokloni ne bi ih nosila. A koliko vidim, cene se krecu u zavisnosti od brenda. P.s. izvinjavam se, ako zagusujem temu. :)
2019 05 17
> BabyPink: > Ja bih dala 0, zero, cak i da mi ih neko pokloni ne bi ih nosila. A koliko vidim, cene se krecu u zavisnosti od brenda. > P.s. izvinjavam se, ako zagusujem temu. :) Pridružujem se.
2019 05 17
Dosla sam na ideju da pitam jer na naslovnoj vidim vrte se versace od 18000 sa 49 lajkova, neki biznis mi pao napamet, mrdjutim kaze mi drugarica da ih je pun istagram.. pa odustadoh.
2019 05 17