Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARENA sam od clanice Nanibg

Pre dva dana nadjem kod clanice “ Nanibg” Giuseppe Zanotti sandale original nosene jednu sezonu, i cena 6000,00 dinara. Posto su se svidele mojoj drugarici koja nema ovde profil , odlucimo da kupimo i pitamo da spusti cenu. Spusti nam na 5700,00 i dogovorimo da posalje. Stizu danas sandale “ GUSEPE XANOTI” kineske , koje nove verovatno kostaju 1000 dinara. Pozovem clanicu na mobilni nije dostupna , posaljem poruku ovde da mi vrati novac , a ja njoj sandale. Odgovara mi da su kao kupljene u Italiji da je ona meni slikala njih i da mi novac nece vratiti.
2019 05 17
Link do profila ostavite da clanice znaju o kome je rec ...nick name ne znaci nista
2019 05 17
Modus operandi kao Dijana Marinković.
2019 05 17
posaljite mi u inbox adresu clanice
2019 05 17
Postavite i sliku sandala da ne bi opet pustila u prodaju....
2019 05 17
Slike sa interneta kao jedine u oglasu ....mislim da je to neka varalica i da ne poseduje pola predmeta koje je objavila na profilu
2019 05 17
Sutra cu ih slikati po danu , da vidite Gusepe Xanoti
2019 05 17
Jako mi je zao sto si prevarena, i ti i tvoja drugarica Mislim da je trebalo da pitate za vise slika ili snimak cak kad vec dajete toliki novac... :(
2019 05 17
Ako imate podatke njene zapretite joj policijom i prijavom, mozda uspete da vratite novac, ipak je skoro 6000 u pitanju
2019 05 17
Jao hvala puno ( anadjxx) ali te sandala su jako verna kopija GZ skoro pa iste , i da je rekla da su kopija ne bih stvarno uzela ,ali ovako me je stvarno prevarila. Ovde postoje zene koje ozbiljne komade po jako povoljnim cenama. Ja sam i poverovala na osnovu slika, stvarno su iste ali je kopija. A ona je navela da su original .
2019 05 17
> ivanamiumiubi: > Jao hvala puno ( anadjxx) ali te sandala su jako verna kopija GZ skoro pa iste , i da je rekla da su kopija ne bih stvarno uzela ,ali ovako me je stvarno prevarila. Ovde postoje zene koje ozbiljne komade po jako povoljnim cenama. Ja sam i poverovala na osnovu slika, stvarno su iste ali je kopija. A ona je navela da su original . Shvatam, ali ako pise Gusepe Xanoti valjda bi se to videlo na snimku? :/ U svakom slucaju, prijavi i adminu, Spotter je video, iskreno se nadam da cete uspeti!
2019 05 17
Ovo ste lepo napisali: “Ovde postoje žene koje prodaju ozbiljne komade po jako povoljnim cenama”. Pitam se samo zašto malo članica kupuje kod tih žena, nego se svi “zalepe” za prevarante sa visokim cenama i “fake” garderobom? 🤷‍♀️
2019 05 17
> emilyy: > Ovo ste lepo napisali: > “Ovde postoje žene koje prodaju ozbiljne komade po jako povoljnim cenama”. > Pitam se samo zašto malo članica kupuje kod tih žena, nego se svi “zalepe” za prevarante sa visokim cenama i “fake” garderobom? 🤷‍♀️ Ne znaju da je fejk dok ne stigne, a i koliko vidim clanica koja je prevarila je imala pozitivne ocene pre nje, kad neko vidi 14 poziticnih utisaka nece pomisliti da je neki prevarant u pitanju.... Oni se dobro zamaskiraju pre nego sto izvrse prevaru
2019 05 17
> emilyy: > Ovo ste lepo napisali: > “Ovde postoje žene koje prodaju ozbiljne komade po jako povoljnim cenama”. > Pitam se samo zašto malo članica kupuje kod tih žena, nego se svi “zalepe” za prevarante sa visokim cenama i “fake” garderobom? 🤷‍♀️ Dobro pitanje! P.s. a kako ste provalili da je fake, ako je dobra kopija? Po cemu se razlikuje od originala - pitam jer ne znam
2019 05 17
Jeco koliko ja skontah valjda su njoj stigle sa natpisom GUSEPE XANOTI 😑
2019 05 17
1 2 3 4 5