Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pomoc :) !!!!!

Za koju odevnu kombinaciju se odluciti? U pitanju je svadba a ja imam visak kg :( noge nisu lose ali stomak🙈stomak mi je problem.Pa me zanima sta biste mi predlozile,kako sakriti stomak a opet izgledati lepo :) niska sam duge haljine mi nikako ne stoje.. blizi se svadba a ja nemam ideju sta obuci :(
2019 05 18
Eee imam ja ideju za tu priliku ! :) plava haljina sa mog profila - pozadi malo duza, do iznad kolena, svecana je, a sto je najbitnije ima male rukave koji prikrivaju salce na rukama i kroj je takav da se stomak ne vidi 😏😏😏 hahaha maxer sam za kamuflazu 😂😂 U svakom slucaju neki kroj koji ima presek ispod grudi bi dobro dosao! A ima sad takvih, kratkih modela
2019 05 18
Haljine A kroja, malo sire u predelu struka, ili uske u struku koje se u donjem delu sire, bas kao ova crvena koju je prethodna clanica predlozila. 😉
2019 05 18
I ja imam isti problem , nosim veličinu 46/48 a imam dve svadbe u narednih mesec dana . Otkad sam se ugojila kupovina mi predstavlja pakao a ne zadovoljstvo kao ranije . Zamolila bih vas da , ako neko ide , u velike šoping centre ( tipa Ušće ili Piramida ) pogleda ima li većih veličina haljina ili sukanja , ma šta god . I još jedna stvar , ovo se odnosi na nas sa viškom kilograma. , da li ste primetile kako vas prodavačice odmere od glave do pete ( i kakvu facu slože ) kada uđete u radnju i tražite da kupite nešto od krpica ? Ja sam zbog toga i počela da zazirem od kupovine .
2019 05 18
Hvala vam puno svima na predlozima videcu da isprobam ovakve kombinacije pa cu nadam se pronaci nesto sto mi lezi 😔
2019 05 18