Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kako postupiti?

Pre 10ak dana porucila sam patike od jedne clanice, nove, za 4400din, to sam zelela da poklonim suprugu za rodjendan. S obzirom da nisam bila sigurna da li ce mu biti taman pitala sam clanicu da li je moguc povracaj novca ukoliko mu ne odgovaraju, ona je potvrdila. Odmah bi za taj novac nasla druge i kupila. Stigle su patike, suprug je probao, i male su. Istog trenutka sam obavestila clanicu i pitala je kada da posaljem. Ona mi je odgovorila da je mesec dana na sluzbenom putu. Izbegava da mi odgovori na poruku sa izgovorom da joj je bitnije da radi nego da brine o patikama. Smatram da ne zeli da vrati novac. Sta mislite, kako treba postupiti? 😟
2019 05 21
Verovatno ne zeli da vrati novac... U sustini, nema povracaja robe ukoliko ne odgovara velicina, sto jeste rizik internet kupovine, narocito obuce. Nije u redu s njene strane sto te izvegava jer ste imale dogovor, ali u sustini ako su patike nove i nemaju ostecenje, onda nema osnova za negativnu... Nadam se da cete na kraju uspeti da se dogovorite, ako ne, onda ih stavi na prodaju i na taj nacin nadoknadi stetu 🤷‍♀️🤞
2019 05 21
> MarArt: > Verovatno ne zeli da vrati novac... U sustini, nema povracaja robe ukoliko ne odgovara velicina, sto jeste rizik internet kupovine, narocito obuce. Nije u redu s njene strane sto te izvegava jer ste imale dogovor, ali u sustini ako su patike nove i nemaju ostecenje, onda nema osnova za negativnu... > Nadam se da cete na kraju uspeti da se dogovorite, ako ne, onda ih stavi na prodaju i na taj nacin nadoknadi stetu 🤷‍♀️🤞 I ja htedoh da napisem u istom kontekstu, isto mislim kao i ti
2019 05 21
Da nije bilo takvog dogovora uopste ne bih rizikovala.. Cisto sumnjam da ce vratiti novac..
2019 05 22
Tako je.. Ako je dogovor bio da u slučaju da je obuća mala, istu može i da vrati onda taj dogovor i treba da se poštuje.. Obuća je nova, pa to ne znači da ako je novo ne treba reklamirati.. A službeni put, smrt člana porodice i dete u bolnici su standardne fraze koje su davno prevaziđene.. Prodavac nije ispao fer...
2019 05 22
Pitali ste, dogovorili se i to treba da se ispostuje. Da ste dobili negativan odgovor mozda ne biste kupili te patike.
2019 05 22
Ne bi bilo osnova za negativnu da je clanica lepo navela da ne vrsi povracaj robe. Ali mislim da u ovom slucaju dogovor nije ispostovan. Ne bih odmah lupala negativne, ali bih nagovestila clanici da ce je dobiti ukoliko ne ispostuje ono sto je sama rekla.
2019 05 22
Pa ne da bi joj dao negativnu,nego ako ikad budem isao u njen grad,selo itd tamo gde zivi odneo bi joj patike direkt na vrata.. Ako je dogovor bio izmedju vas dve da joj vratis robu ako neodgovara onda dogovor mora da se ispostuje,ona ga nije ispostovala,prema tome znaci to je vrsta manipulacije i prevare
2019 05 22
Po meni, to je za negativnu. U pitanju je dogovor i tu nema dileme, prodavac ga nije ispoštovao.
2019 05 22
Ako ste se dogovorile da u slucaju ne odgovarajuce velicine vam vrati novac, onda ona krsi dogovor i po meni to jeste za negativnu,ali se nadam da do toga nece doci, vec da ce vam ona vratiti novac a vi njoj patike.
2019 05 23
> NinaKg: > Po meni, to je za negativnu. U pitanju je dogovor i tu nema dileme, prodavac ga nije ispoštovao. Slažem se apsolutno.
2019 05 23