Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zašto korisnica misli da sam joj pisala da joj se podsmevam?

Ne volim prepucavanja, izbegavam 90% tema na forumu zbog toga, ali danas mi se desilo nešto neobično. Primetila sam najobičniji tipfeler kod druge korisnice, klasika kad mešamo QWERTZ i QWERTY tastaturu i poslala sam joj poruku da joj to kažem, pritom sam se izvinila što nisam pisala kako bih nešto kupila. Dobila sam odgovor čiji je summa summarum da imam grozan parket (to jeste tačno, ali šta ja tu mogu?), da prodajem smeće i da sam nolajferka. Naravno, sve fino, ali pasivno-agresivno. Korisnica je pregledala ceo profil da nađe nešto da mi "vrati" za poruku za koju je mislila da je zlonamerna i osvetoljubljiva. A ja nemam ni pojma ko je ona, samo sam videla Y umesto Z. Htela sam da učinim dobro delo, koliko god banalno, dobila sam poruku da sam neka prljava jadnica koja nije na njenom nivou. Zbog čega mnoge osobe na ovom sajtu polaze od te ideje da smo kokoške, da guramo jedne drugima prste u oko, taj "žena je ženi vuk" fazon? To viđam i po mnogim temama ovde, zato mi je forum često naporan. Odakle sve ovo?
2019 05 27
Izvini a sta znaci "nolajferka" ?
2019 05 27
Zato sto nazalost dosta puta i jeste tacno..Kojekakva sitna podbadanja,bez ikakve osnove i argumenata..Ima jedna stvar a zove se GLUPOST.Mnogi ljudi i u realnom zivotu udju u sukob ili ne shvate salu na pravi nacin,ne zato sto su zli, nego prosto i jednostavno glupi..Isto i na forumu,ume da bude naporan ali opet iz razloga sto dosta puta ne kapiraju sustinu na pravi nacin....
2019 05 27
> kiki87: > Izvini a sta znaci "nolajferka" ? Nolajferka od "no life", u prevodu osoba koja "nema život" već se u svoj svojoj dokonosti bavi tuđim ili joj se isti svodi na sedenje za računarom, znam da se termin dosta koriti za klince opsednute kompjuterskim igricama...
2019 05 27
A ja rasejani koncertni fotograf u pokušaju...volela bih da budem nolajferka na par sedmica, da s' odmorim. Možda sam isuviše flegmatična. Nekoga čekam za preuzimanje poklona od januara i ne smeta mi. *sleganje ramenima*
2019 05 27
> Dobila sam odgovor čiji je summa summarum da imam grozan parket (to jeste tačno, ali šta ja tu mogu?), da prodajem smeće i da sam nolajferka. Ovo mi je baš dno dna, više govori o njoj nego o tebi u svakom slučaju.
2019 05 27
A, poenta je...? Realno, ovo je kupoprodajni sajt, nije sajt za gramatiku i pravopis, zar ne? ;) :) Ih, koliko puta u brzini većina nas napiše neke reči koje veze s' vezom nemaju... Daleko bilo da jedna drugoj pišemo po Inboxu "Ovo se ne piše tako, nego se piše ovako", ili još gore da se odgovara uvredama kao što je ovde to slučaj. Elem, ja sam od onih "glupljih" koje vazda ništa ne kapiraju, pa naprosto obožavam da čitam sve "prepametne" koje imaju umišljene diplome kojekakvih izmišljenih fakulteta. Ozbiljno, čemu potreba za laganjem da je neko završio fax i da radi u struci (npr. pravnik), a zapravo je samo npr. gimnazija završena? Eto, ja recimo to ne mogu da razumem, a sve ovo ostalo vezano za pravopis i gramatiku, za to da li je E ili U, najiskrenije me uopšte ne zanima sve dok ja razumem o čemu mi taj neko piše jer niti mi je to najbolja prijateljica/najbolji prijatelj, niti osoba sa kojom ću provesti ostatak svog života. :) :) Na kraju krajeva, neke osobe nisu ni imale mogućnosti da završe više od osnovne škole, ali nisu sklone tome da vređaju druge ljude. Čovek je čovek, bez fakultetske diplome ili sa njom, svako to svoje "Č" pokaže/dokaže ili ne, prosto i jednostavno. ;) Evoksi, ne uzbuđAVAJ se zbog čuvene "strategije" zvane "napad je najbolja odbrana". ;) :*
2019 05 27
Ovde se ne radi o gramatici....Ako sam dobro razumela Evoksi,htela je clanici da kaze da je slucajno ukucala drugo slovo..a samim tim ako neko pretrazuje,nece moci da pronadje taj predmet.X ili y se menjaju ako promenis jezik na tastaturi ....Nema veze sa gramatikom ova prica...
2019 05 27
To poslednje, da. Pretraživač na sajtu ne razlikuje sniyena od snizena, tj. nije to Google, pa da bude pametno. I sad se ja naglas pitam kako reaguje na "chizma" u odnosu na "čizma" i slično. C/Č tretira kao istu stvar, ali npr. množinu i jedninu često ne.
2019 05 27
Izvinjavam se, nisam razumela da je to u pitanju.
2019 05 27
Ma hajde, opušteno , zašto se potresaš ...Nisu svi ljudi isti , neko ce ti reci hvala, neko ce reagovati tako...Ja na primer volim kada me neko ispravi ako pogresim.Neko to shvata drugačije...Nema pravila.Verujem u tvoju dobru nameru ali ne upotrebljavaj je ovde vise, jer sta god , ovde su uvek razlicita misljenja..
2019 05 27
Ja često naiđem na ,,artiklova,, i jedva se suzdržim, priznajem, baš da se ne trpam gde mi nije mesto, iako meni ne bi smetalo da me neko ispravi čak i u pravopisu , a pogotovo iz Vaše pobude da pomognete. Opušteno, srećna trgovina!
2019 05 27
O joj :( Važno da si joj lepo kazala i sa dobrom namerom. Šteta što nije to tako razumela ... Ovo sada nema veze sa temom, ali pričala mi je drugarica da je jednom u troli do nje sela jedna debeljucka zena. I ulazi neki momak, stane negde blizu njih. Trola se klacka, vrucina. Zena zamoli momka da otvori prozor...on pocne, ono nece, on opet pokusa, ono nece...on se okrene ka zeni i najstrasnije je izvredja - otvaraj sama sebi prozor, debela... Zena propade u zemlju... a nikad ne znas sta ce nekome biti kap u casi...nekako mi je to bila asocijacija na ovo sto si opisala...otvorila si slavinu...tuzno da ova clanica iz tvoje price u sebi nosi toliko te gorcine da je ona izbila...o značaju parketa u životu moglo bi se, naravno,dosta popričati, ali mislim da je u ovoj priči njegov kvalitet sporedna stvar ... ;) Mislim da samo treba da zanemariš te komentare i voziš dalje... <3
2019 05 27
🤦🤦🤦 Jel realno ovo? Koliko se dijagnoza skuplja na sajtu, užas.. Mada, ruku na srce, najbolje se prolazi kad se prati ona stara: Use u svoje kljuse.. Ne možeš svima da pomogneš nažalost.
2019 05 28
@Evoksi iskulirajte budale x-) P.S. Svidja mi se Vas opis profila ,:) prva recenica je TOP: *Ne selimo se, ne emigriramo, nisam trudna, samo smo mnogo kupovali i vreme je da dođe do čistki. A JA SAM HODAJUĆI HAOS. IZVINITE.* :') :')
2019 05 28
1 2