Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

pet zvezdica

Nekih desetak godina ranije, sedimo po zavrsenom poslu sa strancem koji je poslat da uradi deo...njegova firma je inace to skupo naplatila, a on je, realno, bio pocetnik...no, mi smo zapeli, kao i obicno, upeglali i sve je dobro proslo i ide nas nekoliko na rucak (na onaj veliki kotur sira :) sto ga konobar vrti pred tobom :)) Inace se momak zove Ulfat, sto znaci - Ljubica... Njegova mama je volela to ime, a otac je bio ludo zaljubljen u nju i povladjivao joj...tako sada Ljubica ima veliki problem, narocito u svojoj maticnoj zemlji, Emiratima, jer se tamo strogo vodi racuna da se razdvoje muskarci i zene...pa mu ne veruju da je to on... uglavnom, moje kolege, malko ljute, imajuci u vidu gorepomenutu cenu :) valjda da ga obrukaju jos vise, kazu mi - i ne samo to, on zivi u UK, ali je ozenjen zenom koju su mu birali roditelji... on klimne stidljivo... meni, naravno, zao... ja mu kazem - pa ne mora to uopste biti lose, takvi brakovi su i kod nas uspevali ranije...moze ispasti na kraju da to bude bolje od onoga sto bi sam izabrao...slican se slicnom raduje :) i prica onda ode u drugom smeru, kako se ne udaje nasa koleginica koja trazi da buduci mladozenja ima pet zvezdica - 1. da dobro izgleda 2. da ima diplomu 3. stan 4. dobar posao 5. dobar auto ...ne obavezno tim redom... koleginica je inace sama imala sve te zvezdice, izgled je mozda bio za 4+ :) i zavrsilo se da je izabrani imao od ovog pomenutog samo diplomu :):) kakav auto, cak ni vozacku nema :) Kakva je situacija na vasem nebu ? :) Da li je dovoljan mesec ili mora biti puno zvezda?
2019 05 29
Meni je dovoljan moj mesec, a zvezde sami kačimo. Zavisi koga pitaš, hvala Bogu, te smo svi različiti.
2019 05 29
Meni bilo bitno da je lepuškast hahahahaha. I da 'oće da radi :D
2019 05 29
🤗 @DD - cini mi se da je ispunio sva ocekivanja :) vredan covek
2019 05 29
Hahha..znam ja jednu sto stalno kuka na muza..pa onda dodaje, ali on je pilot!!! Zamislite, ponos kad je neko pita, a ona izbaci da joj je muz pilot, svE popadaju u nesvest.....divota :)
2019 05 29
Možda joj ručno skida zvezdice :D
2019 05 29
...a i Mesec mu blizuuuu :) :)
2019 05 29
1. Higijenski minimum+da spušta dasku 2. Da ima smisla za humor 3. Da nije cvala u kafani Ja našla, evo uživamo već 25 godina, moje nebo je puno zvezda!
2019 05 29
🤗 🥰 Kod mene ne mora ni dasku 😂 Samo ovo pod dva 😂 > despare: > 1. Higijenski minimum+da spušta dasku > 2. Da ima smisla za humor > 3. Da nije cvala u kafani > Ja našla, evo uživamo već 25 godina, moje nebo je puno zvezda!
2019 05 29
Kao majusno celjade bila sam bas ambiciozna u namerama, pa sam govorila da cu zavrsiti engleski jezik i knjizevnost, da cu raditi u ambasadi i jelte logicno udati se za diplomatu, da cu ziveti u najvecoj kuci u gradu i da ce mi se sin zvati Aleksandar. Nekoliko vekova iza sam pravnik, zivim stanu, doduse u najvisem soliteru u gradu i muz mi se ironijom zove Aleksandar 😁. 😯 sokirana sam kakvog ustvari frajera ja imam, nama je daska vazda spustena, bez tragova koriscenja 😂, vrlo je duhovit, a bogami iz kafane izlazi kao pobednik svakog dana 😂.
2019 05 29
> LunaLuBeka: > Kao majusno celjade bila sam bas ambiciozna u namerama, pa sam govorila da cu zavrsiti engleski jezik i knjizevnost, da cu raditi u ambasadi i jelte logicno udati se za diplomatu, da cu ziveti u najvecoj kuci u gradu i da ce mi se sin zvati Aleksandar. Nekoliko vekova iza sam pravnik, zivim stanu, doduse u najvisem soliteru u gradu i muz mi se ironijom zove Aleksandar 😁. > 😯 sokirana sam kakvog ustvari frajera ja imam, nama je daska vazda spustena, bez tragova koriscenja 😂, vrlo je duhovit, a bogami iz kafane izlazi kao pobednik svakog dana 😂. To ti pričam! Pa jel to mnogo da se traži za sreću?
2019 05 29
@despare, vrlo sam zahvalna na ovom prosvetljenju, priznajem bila sam drustveno zavedena! 😄
2019 05 29
Ulfat- moj imenjak 😂 Moj muskarac mora da bude jak, spretan, koliko toliko duhovit, da se tusira svaki dan i da zna da obavlja majstorske poslove u kuci. Vrlo sam skromna izgleda 🙂
2019 05 29
Ja kad sam anketirala drugarice,svima je Jedino bitno da je duhovit 😂 😂 Tja,Sta ste zapele za higijenu,kako Seve kaze - volim kad na musko mirise 😂 😂
2019 05 29
Sad se I sama zamislih 🤗 Mislim da mi je bitno (sem elementarnog - da nije ekstreman ni u cemu I da je naravno,duhovit :) u 🏡 i van 😂) Da imam neku dozy nezavisnosti... Nekako sam navikla da se ne Javljam sta/gde/kad cu...mislim da ne bih podnela da moram da predocavam svaki korak...a ni ne trazim isto 😊 🥰
2019 05 29
1 2