Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Hidratantna krema za mesovitu kozu - preporuka?

Razmisljam o kupovini nove dnevne kreme, pa me zanimaju vasa iskustva. Bitno mi je da dobro hidrira, ali da ne masti lice i da ima dobre sastojke. Pisite vasa iskustva :")
2019 05 30
Hvala, da znas da stalno merkam one it's skin serume. Uopsteno, volim korejsku kozmetiku, tako da cu pogledati ovih dana i ovo. :")
2019 05 30
Olja Raletic..Gde ste uzeli ovaj poslednji i koja mu je cena.?
2019 05 31
Inace imam masnu kozu sklonu aknama, super se pokazala ova krema, za dnevnu varijantu samo nju koristim :")
2019 05 31
Olja, na te serume sam mislila, kao sto je ovaj zuti, ima ih nekoliko. Kako koristis serume, samostalno ili nakon kreme? VBarbarez, nisam nista probala od HederaVite, kod nas u Subotici cak imaju i radnju, ali nisam jos bila, svakako imam u planu. :)
2019 05 31
Hvala Olja na ovako detaljnom odgovoru, ja sam nekako uvek mislila da serum ide nakon kreme. Jako pazim na sastave, tako da sto se tice umivalica koristim blage cistace, uglavnom na prirodnoj bazi, u kombinaciji sa foreom. Za skidanje sminke koristim bioderminu micelarnu vodu. Medjutim moram da ubacim i tonik u rutinu. Kao i okoloocnu kremu, ipak sam napunila 25. :D Od tih seruma sam gledala ljubicasti, jednom prilikom sam citala o njemu..ali sam iskreno zaboravila i sta. Jer sam se tada predomislila i kupila hada labo kremu..ali mi je ipak mastila lice, malo vise nego sto bih to volela. Pa kad odem negde na duze, vratim se kuci kao disko kugla. Razmisljam da bi taj zuti mogao biti dobar jer ima vitamin C, a ja imam oko nosa popucale kapilare.
2019 05 31
I ja sam u aprilu! (28.04.) Obozavam kozmetiku, od nege lica i tela, kose do sminke. :D Jedino sto me to cesto vodi u bankrot. Mogu reci da sam zadovoljna foreom i nije mi zao sto sam ga kupila. Sto se tice vitamina C, htedoh reci da je on dobar za kapilare. :D Boze, prvi put u zivotu vidim ove kamencice! Bas mi je drago sto sam pokrenula ovu temu, jer saznah i nesto novo. :")
2019 05 31
Pa da li je moguce?! Ja sam 27.4 😍😍 Sada je sve jasno, bikovi su poznati po hedonizmu i udovaljavanju sebi, tako da nemoj da se stresiras oko toga, bankrot za selfcare i nije bankrot bar se ja tako tesim 😉 Ja jedino ne volim da nagomilavam proizvode, pa onda baaas detaljno istazim sve pre kupovine. Ja sam ih otkrila ranije, ali ih od skoro imam i preporucujem ih, odlicni su sa masazu i limfnu drenazu, podsticu krvotok i lice bash bude sveze posle njih, ja ih koristim ujutro i uvece kad stavim poslednju kremu na lice i onda lepo klize i stvarno se sve boje upije, a ne ostane na kamenu. Drzim ih u frizideru, i tako hladni smanjuju natrcenost ujutro a volim da verujem dace uticati i na smanjenej prosirenih pora. 🤞🏼 Imala sam i roler od zada, koji je kao prakticniji za upotrebu ali ni blizu nije kao gua sha, jer nije tako temeljan i ne masira, nego samo utrljava, a i polomio mi se mehanizam posle 3-4 dana. Tako da ako se ikada odlucish za to, kamencici su moja preporuka. Ima i dosta videa na yt kako ih pravilno koristiti.
2019 05 31
Sad je sve jasno! :") Ma naravno, treba i sebe maziti i paziti. Kao i ostale stvari i kozmetiku treba kupovati racionalno, tu se takodje slazem. Zaintrigirali su me kamencici svakako, pogotovo sto mi otice deo ispod ociju...reci mi samo koja im je cena?
2019 05 31
Ja sam ih platila 2400 za oba, jedan zad jedan roze kvarc, jer sam dobila popust poshto mi se pre toga roler polomio pa sam ga reklamirala, i nisam opet htela da uzmem jer sam na netu videla da se svima lome posle nekog vremena. A sa kamencicima sam sigurna. Pogledaj na tom ijada profilu na instagramu, pisu cene. Preko njih sam i uzela. 🌹
2019 05 31
Vazi. Drago mi je da smo razmenile korisne informacije. :")
2019 05 31
> NatasaPupi: > Vazi. Drago mi je da smo razmenile korisne informacije. :") Takodje. 🥂 Ti ako budesh neshto novo uzimala, a budesh zadovoljna, molim te mi pisi.
2019 05 31
Vazi, svakako necu brisati temu, da mi ostane podsetnik na ove proizvode! :")
2019 05 31
Baš korisna tema :) Kupila sam It's skin hyaluronic acid emulziju i serum, ali još nisu došli na red :D Zainteresovali su me ovi Iunik proizvodi. Nisam nikada poručivala sa inostranih sajtova, pa ako neka od vas bude poručivala i bude voljna za uslužnu kupovinu, bila bih veoma zahvalna :)
2019 06 01
Kada dodju na red, obavezno javi utiske! :")
2019 06 02
1 2