Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Neonski demon

Inspirisana filmom koji se prikazivao sinoć na O2, otvorih temu. Film je prepun metafora, simbola, skrivenih poruka koje se svode (za one koji nisu gledali), na surovost u svetu modelinga. Šta mislite, koliko daleko su spremne da idu zbog jedne dobro plaćene revije ili snimanja? Da li ima mrvica istine u filmu, kada je reč o ljubomori, sujeti, koja ide toliko daleko da se ubija zbog toga? Sa jedne strane, film mi se čini potpuno nerealan, sa druge— ne samo realan, nego i istinit. Svašta se dešava u tim krugova ( možda ne naš kanibalizam, ali koliko se izgladnjuju, polako ide ka tome), ali sve ostalo mi je potpuno moguće, koliko god bilo morbidno
2019 06 01
Nisam ovaj film gledala, ali sam gledala dokumentani film, Большой театр. I tu je prikazan zivot balerina, baletana, koreografa i ostalih u najpoznatijem ruskom teatru. Sta su sve spremni da urade i kroz kakve torture prolaze da bi uspeli. Konkurencija je prevelika, standardi previsoki, pa se svi prepustaju raznoraznim nemoralnim radnjama da bi iole neshto postigli. Sve za publiku, da sve bude sve divno i bajno kad izadju na scenu. A iza kulisa pokolj. Tako da, pretostavljam da u modnom svetu nije nishta bolje. Imaju isti pritisak sto se izgleda tice npr
2019 06 01
Odlican film,odavno sam ga gledala...
2019 06 01
Da, i u baletskom svetu je haos, ali u modnom pogotovo. Jeste, Jelka, vrh film, js dam sinoć prvi put pogledala, nisam ni čula ranije da postoji
2019 06 01
Moram odgledati to, prvi put cujem za film, a taman sam u potrazi da nesto gledam danas po ovom kisnom danu :")
2019 06 01
Samo malo upozorenje: ima dosta scena eksplicitnog nasilja, gadan na momente. Nema svako želudac i za to i ne vole svi tako poremećene filmove kao ja :D
2019 06 01
Gledala sam ovaj film ranije, sinoć nisam jer jelte nemam na čemu sada da pogledam... Film prikazuje realno stanje u svetu modelinga kako i jeste, na žalost. Krenimo od naše domaće serije "Ubice mog oca", surova realna stvarnost...šta dalje reći?
2019 06 01
Debela pogledaj Martyrs-Mucenici..Francuski film,nikako americku verziju...Dobar zeludac treba za njega,a govori o devijantnom drustvu..Ima ozbiljne scene nasilja,uzasno realisticne..Zesce tezak film
2019 06 01
Mislim da sam čula za taj film. Već danas žu da pogledam
2019 06 01
Aj pa javi impresije
2019 06 01