Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kako vam ide prodaja?

Ne naplacuje se postavljanje aukcija.Prve tri su besplatne.Uplacuje se novac u posti.Ne trebaju nikakve kartice koliko znam.Samo das broj pod kojimse vodis na Limundu.Skida se lova za proviziju ako nesto prodas.
2019 06 03
Mislim prva tri kruga su besplatna.Udji tamo, sve lepo pise.....
2019 06 03
Imala sam nekoliko prodaja predmeta od po 200-300din u roku od par dana. Onda sledi zatišje. Raspitivanje za predmete imam dosta često, ali uglavnom idu ponude za razmene.
2019 06 04
> jelena2606: > Mislim prva tri kruga su besplatna.Udji tamo, sve lepo pise..... Prvih deset aukcija u prva tri kruga su besplatne, s' tim što bi se trebao imati novac na Limundo računu jer u slučaju prodaje predmeta naplaćuju se provizije. Isto važi i za Kupindo. Ukoliko se nema novac na Limundo računu tada račun ulazi u minus i ne mogu se postaviti nove aukcije, niti stvari na prodaju po fiksnim cenama, na Kupindu takođe jer su Limundo i Kupindo povezani.
2019 06 04
Onako, ranijih godina je puno bolje isla... :(
2019 06 04
@Lady..Kako prvih 10 besplatno?.Ja postavim i po 15-20 aukcija besplatno...Mislim gde pise da je prvih deset besplatno,a jedanaesta se placa?Ovo ostalo jeste.
2019 06 04
Merilla je mmaloletna, jedino aa tušom ličnom da otvori profil. Mislim da je neophodba lična za reg
2019 06 04
Ipak mi se vise svidjaju krpice od limunda i kupinda xd imam licnu kartu ali mi nije stalo do toga da se sad bakcem sa karticaka da idem da upalcujem (ako vec ne moteam) i slicno, hvala vam svakako na savetima, ali previse je to posla za mene xd
2019 06 04
Tako je NinaKg.
2019 06 04
Pre par dana sam posle dužeg vremena imala jednu prodaju :)
2019 06 04
> MeriliaGrej: > Ipak mi se vise svidjaju krpice od limunda i kupinda xd imam licnu kartu ali mi nije stalo do toga da se sad bakcem sa karticaka da idem da upalcujem (ako vec ne moteam) i slicno, hvala vam svakako na savetima, ali previse je to posla za mene xd I meni se vise svidjaju krpice,ali na Limundu prodajem..Ovde od lajkova na predmetima,nemam nista..A ipak mi je prioritet da prodam svoje krpe. Limundo je dobar posto je pregledan,a takodje dosta se clanica zali da im prodaja ide slabo.Kacenjem stvari na limundo ce tacno da vide da li su konkurentne ili ne..Odnosno da li su im stvari trazene i povoljne..Posto vecina na ovom sajtu smatra da je povoljna,a prodaja ne ide ili ide ali slabo.
2019 06 04
> jelena2606: > @Lady..Kako prvih 10 besplatno?.Ja postavim i po 15-20 aukcija besplatno...Mislim gde pise da je prvih deset besplatno,a jedanaesta se placa?Ovo ostalo jeste. Pišem ono kako sam ja bila informisana, baš kao i ti isto i svako drugi ovde. Mislila sam prvih deset puta u tri kruga, dakle trideset. Pročitaj ponovo. Tako je bilo do pre nekih oko pola godine dok sam redovno bila aktivna na Limundu, sada nisam aktivna tamo sa postavljanjem aukcija jer mi ovde ide solidno i ne želim da im plaćam konstantno provizije, ako već ovde mogu da prodam po fixnoj ceni i bez provizije. Uglavnom, meni lično je sve to samo jedna vrsta hobija, nisam neki "zagriženi" prodavac, tako da bih da mi je ovo neka vrsta prihoda sasvim sigurno bila mnogo bolje informisana.
2019 06 04
Postavila sam ti pitanje..Pokusaj lepo da odgovoris na njega,ako si za prepucavanje,preskoci me.Procitala jednom i dovoljno je,napisala si pogresno i to je to. A sta su tacno zagrizeni prodavci? ,:)
2019 06 04
> jelena2606: > Postavila sam ti pitanje..Pokusaj lepo da odgovoris na njega,ako si za prepucavanje,preskoci me.Procitala jednom i dovoljno je,napisala si pogresno i to je to. > A sta su tacno zagrizeni prodavci? ,:) Jelena, nemoj mi se obraćati na takav način, najlepše te i ljudski molim. Ti što sve za čas posla "obrneš" onako kako tebi odgovara i što se u poslednje vreme "kačiš" na skoro pa svaki moj komentar, to je tvoja stvar a ne moja. Lepo i normalno sam ti odgovorila, a to sa preskakanjem: vrlo i veoma rado. :) :* Pozdravčić 👋👋👋
2019 06 04
Jes vala Lady sve si u pravu. :D
2019 06 04