Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

MENSTRUACIJE TESKE I BOLNE STA POPITI

Zadnjih nekoliki menstruacija me glava ubiika kako dobijem.Ima nas puno pa sigurno neka ima slicnog iskustva.Bas jake glavobolje imam a tablete protiv glavobolje ne pomazu.Kako vi resavate takve probleme?
2019 06 14
Trenutno prolazim kroz to. I tako par dana to traje bukvalno ta glavobolja. Meni glavobolja zapravo potice od anemije, koja se pogorsa svaki put kada dobijem. Tako da za pocetak mozda krvnu sliku da proverite.
2019 06 14
Meni je uvek tako, samo mi Rapidol S pomaze... Svi ti lekovi za bolove te Cafetin menstrual, Brufen, Rapidol S...Svi su ibuprofeni, svi su u sustini ista supstanca, tako da sta god uzmete od toga trebalo bi da pomogne, ja ovaj Rapidol koristim zadnjih par godina za sve bolove, najbrze mi deluje jer je kao neka kapsula, a i duplo je jeftiniji od Cafetin menstruala a isti su lek. .. Tako da eto, probajte to. I da, uzimam Rapidol S kapsule od 400mg :") p.s. Sada sam u tim problemima, i imam osecaj da mi je 5 puta gore nego inace, glava mi je u haosu bukvalno, verovatno zbog ovog ludog vremena i vrucine, bas mi je lose...
2019 06 14
Hvala vam puno.😘
2019 06 14
Ketonal je odlican za sve vrste bolova,ja sam uvek njega koristila.
2019 06 14
> HMgadreroba: > Ketonal je odlican za sve vrste bolova,ja sam uvek njega koristila. Ketonal ili Rapten K...
2019 06 15
Meni pomaze kad par dana pre ciklusa pijem magnezijum, glavobolje budu blaže i krace ili ih i nema.
2019 06 15
Ja nemam problema za glavoboljama, ali su mi ciklusi oduvek bili nenormalno bolni, obilni, tako da sam prva tri dana non-stop pod lekovima. Pijem Rapten K i Mg direkt za opustanje misica jer imam bas jake spazme, bukvalno kao da me neko sutira u stomak. Probala sam proslog meseca onaj flaster sto se lepi na ves i njegova toplota traje 8h, ceo dan sam bila bez lekova, ali me je sutradan ujutru probudio tako jak bol i neverovatan odliv (uvek ih imam, ali ovaj je bio bas uzasan) da nisam znala gde se nalazim.
2019 06 16
Ja sam se oduvek patila, bolovi da ti oci ispadnu, povracanje, hitna. Pre 3 meseca sam probala onaj femisan A sto reklamiraju, ne boli me vise, a kad boli, minimalni su bolovi. Boze kako to ranije nisam otkrila, mucim se sa tim vec 15 godina. Mozete probati
2019 06 17
Meni pomaže čaj od koprive,minimalni su bolovi i manje mi ide.
2019 06 17
Možete da se smejete, ali diklofen rektoleta. Malo je neprijatno, ali zza par min NIŠTA ME NIJE BOLELO
2019 06 17
Rapten K, Movalis tbl. 7 dana neposredno pre ciklusa Cink, Magnezijum, vitamin E,izbaciti ili svesti na razumnu meru secer i ugh. Skoro 30 godina patnje😒 Nakon trudnoce fizicki simptomi prestanu, narocito bol u 95% slucajeva, nisam verovala, ali zaista je tako bilo, ali na zalost psihicki simptomi i dalje ne posustaju..., guramo do klimaksa... 🙄 Samo hrabro devojcice, devojke, zene..., izguracemo, moramo🧚‍♀️
2019 06 19
Odbojka u menopauzi :) ne moze se porediti ni sa pilatesom. Samo relax, setnje, pozitiva i odbojka od svih sportova ;—)
2019 06 20
Ja baš muku mučim sa tim bolovima i nema šta nisam probala. Sve te lekove koje ste pominjale i diklofen duo sam pila i mazala dikofen mast na stomak i krsta, Nimulid, od rapten k sam se cela osula, i toplo belo vino na jajnike, ma sve živo što sam čula i pročitala. Već 2 meseca pijem femisan a, 5 dana pre početka (nisu redovne menstruacije pa nekad manje, nekad duže) i mislim da mi pomaže, boli i dalje ali više ne povraćam i mogu da izdržim bez dodatnih lekova. Treba probati. Još jedna stvar koja mi pomaže je topla voda, napunim kadu pa se zgrčim i ležim neko vreme dok ne prođu kontrakcije. Kada nema kade, onda tuš kabina, tuš na stomak i čučim, to sigurno pomaže.
2019 06 23
> Mimomila: > Ja baš muku mučim sa tim bolovima i nema šta nisam probala. Sve te lekove koje ste pominjale i diklofen duo sam pila i mazala dikofen mast na stomak i krsta, Nimulid, od rapten k sam se cela osula, i toplo belo vino na jajnike, ma sve živo što sam čula i pročitala. Već 2 meseca pijem femisan a, 5 dana pre početka (nisu redovne menstruacije pa nekad manje, nekad duže) i mislim da mi pomaže, boli i dalje ali više ne povraćam i mogu da izdržim bez dodatnih lekova. Treba probati. Još jedna stvar koja mi pomaže je topla voda, napunim kadu pa se zgrčim i ležim neko vreme dok ne prođu kontrakcije. Kada nema kade, onda tuš kabina, tuš na stomak i čučim, to sigurno pomaže. Da li ste Vi radili sistematski pregled, i proverili da nemate Policisticne jajnike? Sa Femisanom fino iskustvo ima i cerka od moje prijateljice, mada meni to nikakvog efekta nije imalo..., sve je na zalost individualno. Iskreno svaki put se najezim kada cujem ovako nesto, to moze razumeti samo neko ko se patio sa tim, drugi obicno misle da je u pitanju razmazenost, preuvelicavanje...
2019 06 24