Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde su nam se denuli muskarci?!

Ima li muskaraca na ovom sajtu? Ili su izumrli od ovoliko zenske zlobe? 😛😁😁😁 Secate se da je tu bio Andreas, koga smo izbacile, zatim bankar koji je imao fetise....ima li muskaraca koji su preziveli ove Amazonke na sajtu? :) Lepo bi bilo da ponekad cujemo i njihovo misljenje, stavove, predloge, da razgalimo ovaj nas veseli kokosinjac 😁😁😁😁 a bogami i saznamo nesto o "neprijateljskoj" strategiji 😁😁😁
2019 06 14
ne znam koliko taj bankar bas zanima clanice ovde, ali postoji jedan, skoro me spopao kao da li si za chat, ali nema sansi neki dominantan996
2019 06 14
Ja imam negativnu od muškarca.. Žene me inače vole😎🤣 Od tih koji su ovde jako retki ja sam čila samo za tog Bankara i ovog mog Nemanju ili kako se već zvaše😉
2019 06 14
Neeema muskaraca, ni ovde, ni u ''spoljnom'' svetu! 😂
2019 06 14
> MarArt: > Neeema muskaraca, ni ovde, ni u ''spoljnom'' svetu! 😂 E pa bar ovde ne mora da ih bude!😊
2019 06 15
@anadunja, hvala, citas mi misli :') :') :')
2019 06 15
Bilo je i nekih koji su prodavali parfeme, patike, ali i to nam je smetalo jer je bila komercijalna prodaja. Izgleda da ovde nisu dobrodosli 😁. Ne znam zasto nekima to ovde smeta! Pa sta ako neko prodaje parfeme, sta ako neko ima butik i ima vise brojeva!? Je l ce tebi to umanjiti prodaju, plasis se da ce te baciti u drugi plan, bojis se konkurencije, ako se bojis, zapitaj se koliko vrednujes sebe. Svaka roba nadje kupca, a ovim terorisanjem sajt uskoro moze da se zatvori....a sa druge strane, iste te persone kojima smeta nova roba u vise br.smeta im i roba iz "second hand-ova" ! Pa izvini a sta je tvoja roba koja je nosena, nije druga ruka nego sta?! Takva reakcija mi je ravna zivotinjskom nagonu za teritorijalnoscu. nama admin i ne treba, dovoljno je tuzibaba, policajaca, ispravljacica krive Drine prisutno ovde ....
2019 06 15
@babypink , tako nesto licno i predvidjam da ce se desiti na kraju. Realno, ko bi i hteo da bude administrator u ovim uslovima, svako pobegne pre ili kasnije+mentalitet, ugrubo receno (hronicna pakost, umesto pozitive, sopstvenog doprinosa i zdrave konkurencije) ovog podneblja debelo doprinosi takvom zavrsetku. Slazem se u potpunosti za sve napisano, inace. Recimo, parfeme ovde uzimam vec 2-3 godine unazad, ali ne nadjem uvek kod 'ne-preprodavaca' sta zelim i onda mi trebaju 'preprodavci', sa super cenama, a originalima. Ne da ne smeta nego da je srece da ih bude, sto sarenija ponuda, istinitiji opisi, lepe saradnje, zivlji je sajt, 'konkurencija' cini da se svi trude da imaju bolje slike, cene i ponudu, da budu aktivnijii i ljubazniji, vise sanse za prodaju jer se broj kupaca povecava, onda vise parica, a samim tim i kupovine. Jedan lep krug, za sve koristan :) Umesto sistema iz S. Koreje-mi smo super, iako imamo 100 mana, drugi nam ni u jednom smislu ne trebaju. I sad ja treba silom da kupujem sta ne zelim jer neko vristi 'sve je moje, sve je moje', a recimo ne dopada mi se to sto nudi, rezon mi je da je sh isto kao onaj ko ne vristi o tome, ali ovaj drugi ima ono sto mi se svidja, ljubazan je i tacan i odoh kod njega. A ako mi se dopada, uzecu i bez tog isticanja, dok god je u opisanom stanju i prodavac deluje kao ok lik. Daleko vazniji bi bio, po meni, kvalitet saradnje, opisa predmeta, ljubaznost, ostavljanje utisaka, bolja komunikacija, da se ne ispaljuje za l.preuzimanje, da ima vise dogovora, ljudi i zbog svih tih stvari beze, a to ovde uz kiselo grozdje ne znam koliko je izlecivo.
2019 06 15
Ne shvataju da kad oteraju " konkurenciju" oterali su i potencijalne kupce. Sajt odumire, garantujem da bi veca posecenost bila da ima i te komercijalne, evo clanice koje su prodavale sminku na veliko- sta je to nego komercijala samo "sekund hand"- sto je meni vece zlo on nekih patika, torbi i parfema. Pa ako sajt ima vise posetilaca, vise ce i kupaca biti, znate ono kad udjete u supermarket za jednu stvar, ali uvek se tu nadje jos 30 drugih sitnica na koje natrcite pa ih uzmete.....
2019 06 15
Sto se mene tice, nemam nista protiv preprodavaca, samo sto pravila sajta zabranjuju komercijalnu prodaju...Jeste bzv prijavljivanje komercijalnih profila, al 100 ljudi - 100 cudi...
2019 06 15
Ja ne volim sto ovde ima komercijalne prodaje, ja sam kupac u 90 procenata stvari i njihove cene su prenaduvane, obuca kao u buticima npr. Uvek bolje prođem od anonimnih devojaka.
2019 06 15
> BabyPink: > Ima li muskaraca na ovom sajtu? Ili su izumrli od ovoliko zenske zlobe? 😛😁😁😁 Secate se da je tu bio Andreas, koga smo izbacile, zatim bankar koji je imao fetise....ima li muskaraca koji su preziveli ove Amazonke na sajtu? :) > Lepo bi bilo da ponekad cujemo i njihovo misljenje, stavove, predloge, da razgalimo ovaj nas veseli kokosinjac 😁😁😁😁 a bogami i saznamo nesto o "neprijateljskoj" strategiji 😁😁😁 Mišljenje o čemu konkretno? Administracija je kao i na svakom drugom mestu, bez obzira da li se radi o virt ili AFK svetu- niko ne želi da se meša u svoj posao. Kao i svaki drugi web sajt i MK su svet u malom. Meni lično ne smeta, ali MK nisu zamišljene za komercijalnu prodaju. Ideja je nešto sasvim drugo i kao vegana upravo to me je i privuklo. Situacija na MK je onakva kakav je i sam vlasnik sajta, odnosno kako vlasnik smatra da treba da bude. MK je privatan sajt koji donosi zaradu od reklama, i upravo to je ono što većina ne shvata ili zaboravlja... E sad, da li klikovi treba da dolaze od kupaca i prodavaca i da li MK mogu da budu konkurentne kupoprodajnim sajtovima ili ti klikovi treba da dolaze od članova koji ćaskaju i svađaju se na forumu i po inbox-u, opet zavisi od procene vlasnika. Da se ja pitam, imajući u vidu što veću posećenost, pustio bih od svega po malo, i čini mi se da bi to izgledalo vrlo slično ovom stanju kakvo je sada.
2019 06 15
Ima nas, ali ne I zelje za komunikaciom sa nama
2019 06 17
Andres je tu , prodaje cipelice :") Marijana , ni ja ne volim komercijalnu prodaju , kad trazim nesto i krenu da mi izlecu te stvari cesto odustanem od pretrage . Ali nisam dosledna , volim da kupim parfem i od takvih :")
2019 06 17
Ima nas muškaraca ovde,samo ja retko ulazim i zanima me iskljucivo prodaja a ne caskanje. Danas mi je nesto dosadno pa sam zato odlucio da napišem komentar.
2019 06 23