Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

PLATE U SRBIJI?

Devojke sta mislite da ovde napisemo kolike su plate u nekim firmama?Cisto da razmenimo informacije,mozda ce nekoj od nas dobro doci.Ja upravo gledam na infostudu oglase i vidim da Aksa(inace stalno )trazi radnike , a trenutno i Lilly drogeria. Kakva su Vasa iskustva sa tim firmama ili uopste sa nekim drugim poznatim firmama?
2019 06 19
I mene to zanima.
2019 06 19
Nisam znala da aksa trazi radnike, s tim da sam upravo maturirala mogu da pitam za posao cak mi je i blizu relativno, mada meni ne treba nesto za stalno, samo letnji posao, od septembra opet skola ahaha
2019 06 19
Iskreno van BG plate su veoma niske, čast izuzecima a verujem da će se mnogi složiti.
2019 06 19
Aksa već godinu dana trazi radnike, ne skidaju oglas bukvalno. Od tih tako butika, znam da planeta ima platu 31.000 + (retko) bonus, Sport Vision ima 40.000 + redovno bonusi. Radnici u Novom Sadu nisu ni jedan mesec izasli ispod 50.000, proverene informacije😄
2019 06 19
To je ekstra. Kod nas u buticima ili u Rodi dobijaju između 25000-30000. Retko više.
2019 06 19
Ja sam ugl radila na dnevnicu koja se kreće od 800 do 1000
2019 06 19
> Debela_devojka: > Ja sam ugl radila na dnevnicu koja se kreće od 800 do 1000 Pa to je to. Tuga.
2019 06 19
Nis petrol često traži radnike tj prodavce baš u objektu u okviru njihovih pumpi.. Prijava od starta, i plata od 29.000.. To je za prvi mesec kasnije je i veća u zavisnosti od zalaganja... Moja komšinica je već sledećeg meseca primila 42.000.. Ja lično radim u državnoj firmi i moja plata je 39.000... Sem godišnjeg odmora od 29 radnih dana, prava na "često" bolovanje ne vidim prednosti državnih firmi... Na žalost današnji klinci i pored fakulteta nemaju neki izbor u Srbiji.. Snalaze se kako stignu... Ja svoje finansije dopunjavam i time što radim nadogradnju svilenih trepavica, pedikir i ranije nokte.. To volim.... A i dobri novci mogu da se zarade😂
2019 06 19
Da li neko zna gde bih mogla da radim u Bg sa zavrsenim faxom "ekologija i zastita zivotne sredine"? I kolika bi plata bila? Htela bih i da se usavrsavam u tom polju, ali samo ako ima perspektivu, vratila bih se vrlo rado za Srb.
2019 06 19
Devojke ja znam provereno da trgovci Sport Visiona mogu da izadju sa platom i do 60.000. Moja dobra drugarica radi u Lidlu.(koga zanima za Lidl znam skoro sve 100% tacne informacije)Plata je 46.000 u Lidlu,sa toplim obrokom i putnim troskovima.Odmora imaju 5 nedelja.Posle navrsene prve godine rada u Lidlu ,plata se povecava na 51.000,a trece godine ide na 56.000. Za Deichmann znam da se radi po ugovoru 4 sata dnevno(ali se ostaje vise) i sve se placa.kada bi radile po 4 sata kao sto pise u ugovoru,plata bi bila oko 38.000,ali stalno se ostaje duze znaci tipa 6-7-8 sati,onda plata izlazi mnogo mnogo vise.Radi se 5 dana u nedelji,znaci imaj dva dana slobodna svake nedelje. Ali sam takodje cula da se u Dechmannu prima preko veze 😣😣😔😔
2019 06 19
> BabyPink: > Da li neko zna gde bih mogla da radim u Bg sa zavrsenim faxom "ekologija i zastita zivotne sredine"? I kolika bi plata bila? Htela bih i da se usavrsavam u tom polju, ali samo ako ima perspektivu, vratila bih se vrlo rado za Srb. Moja sestra je to zavrsila.I ona nigde ne moze da nadje posao u struci,na zalost.Cak ne moze ni pripravnici da odradi,niko nece da je primi i besplatno da odradi.Inace smo iz Sapca.😔😔
2019 06 19
Brat mi je u dexy co, posle prve fodine prijavili ga na neodređeno, 6 sati radno vreme, 45 000 plata+ bonusi, posebno oko praznika+ 13—ta plata+ 30% popust na sve u radnji. Odlična firma za naše uslove
2019 06 19
> CallMeDarling: > > BabyPink: > > Da li neko zna gde bih mogla da radim u Bg sa zavrsenim faxom "ekologija i zastita zivotne sredine"? I kolika bi plata bila? Htela bih i da se usavrsavam u tom polju, ali samo ako ima perspektivu, vratila bih se vrlo rado za Srb. > Moja sestra je to zavrsila.I ona nigde ne moze da nadje posao u struci,na zalost.Cak ne moze ni pripravnici da odradi,niko nece da je primi i besplatno da odradi.Inace smo iz Sapca.😔😔 Pogresno vreme i pogrsno mesto. A ovde gde sam sad se to mnogo ceni, i mnogo placa! al' dzabe kad ne znam jezik, a ni volje da se trudim vise za bilo sta....
2019 06 19
> BabyPink: > Da li neko zna gde bih mogla da radim u Bg sa zavrsenim faxom "ekologija i zastita zivotne sredine"? I kolika bi plata bila? Htela bih i da se usavrsavam u tom polju, ali samo ako ima perspektivu, vratila bih se vrlo rado za Srb. Ministarstvo za ekologiju i zaštitu životne sredine, Srbija šume... Mada tamo trebaju velike veze, to su državne firme.. Uglavnom imaju često konkurse koji se otvaraju radi reda a uvek se primi neko preko veze... Šta bi sa tvojim poslom vezanim za noktiće, kozmetički salon itd?
2019 06 19
1 2 3