Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Mojee otkriceee ❤️

Zene, ako vam je usporen rast kose, ili ostecena kosa definitivno najbolje resenje je Afrodita sampon kopriva i pantenol.. Ljudi moji preporodilo mi je kosu, a nema sta nisam probala od sampona od 100 din do sampona od 6000 din.. Moje najiskrenije preporuke za ovaj sampon :-) ZIVELA KOPRIVA❤️
2019 06 29
Jel moze to i za opadanje, imam problem sa time uzass
2019 06 29
> Zlatana: > Jel moze to i za opadanje, imam problem sa time uzass Mozeee, pomaze a kosa kao luda raste..
2019 06 29
Slazem se, i ja ga godinama koristim. Kad sam spalila kosu peglom i farbanjem, ubacila sam u taj sampon b vitamin, ricinusovo ulje, a d3*kapi i pantenol, i kosa se preporodila. Sad koristim samo sampon x-)
2019 06 30
Ja koristim Afroditin sa belim lukom za opadanje, ali sad mi ne pomaze čini mi se da mnogo opada. Ranije jeste pomagalo ali sad slabije. Ne smem da se ocesljam faktički, joooj.
2019 06 30
I ja koristim taj sampon, imam ositljivo teme, uz njega milina, nit peruti, nit se brzo masti , lepo je opere plus raste kao luda 🥰 koristim uz sampin kallos masku za kosu milk cena je nekih 200/300 dinara Ta komb mi je top A probala sam svasta bas zbog mog temena jer mi mnogi samponi izazovu perut ili preterano opadanje
2019 06 30