Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nije rezervacija !

Prosle godine sam otvarala slicnu temu zbog neprijatnih poruka i prituzbi . Elem , da jos jednom rezimiram : To sto ste svaki drugi dan u poruci trazili jos neku meru , sliku ili se drukcije raspitivali o artiklu (zna trajati i dve sedmice to okolisanje ), nije rezervacija ! Za mene je artikal rezervisan onog trenutka kad mi kazete da ste odlucili da kupite nesto i ostavite svoje podatke za slanje . Svako kukanje i zaljenje posle je bespredmetno .
2019 07 10
> TatCat: > Prosle godine sam otvarala slicnu temu zbog neprijatnih poruka i prituzbi . Elem , da jos jednom rezimiram : To sto ste svaki drugi danuporuci trazili jos neku meru , sliku ili se drukcije rapitivali o artiklu (zna trajati i dve sedmice to okolisanje ), nije rezervacija ! > Za mene je artikal rezervisan onog trenutka kad mi kazete da ste odlucili da kupite nesto i ostavite svoje podatke za slanje . Svako kukanje i zaljenje posle je bespredmetno . Potpuno se slažem.
2019 07 10
> AppleRed: > > TatCat: > > Prosle godine sam otvarala slicnu temu zbog neprijatnih poruka i prituzbi . Elem , da jos jednom rezimiram : To sto ste svaki drugi danuporuci trazili jos neku meru , sliku ili se drukcije rapitivali o artiklu (zna trajati i dve sedmice to okolisanje ), nije rezervacija ! > > Za mene je artikal rezervisan onog trenutka kad mi kazete da ste odlucili da kupite nesto i ostavite svoje podatke za slanje . Svako kukanje i zaljenje posle je bespredmetno . > Potpuno se slažem. Tako je Tat...
2019 07 10
Ubija me kad mi neko postavi pitanje , odgovorim ( i ja kasnim nekad sa odgovorom , jer mi kasne poruke sa Krpica u email , ali ne nestajem iz razgovora ) , onda sledece pitamje kroz dan-dva , onda opet muk , onda bi gospodjica/gospodja da kupi i iznenadjena je , racocarana i uvredjena jer je prodato i ja kao treba da razumem iz rap sturih recenica da je ona to zarko i stopostotno htela da kupi i da se osecam krivom . Redovan scenario , 90% sam ubedjena da nije prodato da se nikad vise ne bi javila osim da postavi jos koje dodatno pitanje .
2019 07 10
Bravo za temu
2019 07 11
Apsolutno se slažem!
2019 07 11