Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Xebeni eror 502 ??

Kako resavate ovaj problem? Skoro svakodnevno izbacuje mi eror pa nekad i po sat vremena ne mogu da otvorim poruke?
2019 07 17
Evo upravo sad se meni dešava isti problem, produžuje se od sinoć.. Nema rešenja, samo klikćem dok ne proradi😓😓😓😓😓😓😓
2019 07 17
Isti problem, stalno mi to iskače, pogotovo od juče i jutros 🤔 A poruke već danima sporo prikazuje...
2019 07 17
Da, da...pocelo je sa bagovanjem 502. Ali za sad jos pomaze 'refresh' stranice iz 2.,3. puta :|
2019 07 17
Sada radi... Alii ja vec danima imam problem, ne mogu da obrisem neke oglase.... Zna li neko zasto?! 😏😏😏
2019 07 17
> TaniaMani: > Sada radi... Alii ja vec danima imam problem, ne mogu da obrisem neke oglase.... Zna li neko zasto?! 😏😏😏 Obrisite smajlice, stikere iz opisa oglasa ili naslova, onda cete moci i oglas. Izmenite oglas tako sto cete samo njih obrisati, pa tako sačuvajte oglas, tek onda ce moci da se obrise oglas. Ne znam zasto je tako, ali definitivno to smeta, pisano je o tome cesto na forumu. 😊
2019 07 17
Hvala puno!! 😊😊 > LindaBg: > > TaniaMani: > > Sada radi... Alii ja vec danima imam problem, ne mogu da obrisem neke oglase.... Zna li neko zasto?! 😏😏😏 > Obrisite smajlice, stikere iz opisa oglasa ili naslova, onda cete moci i oglas. Izmenite oglas tako sto cete samo njih obrisati, pa tako sačuvajte oglas, tek onda ce moci da se obrise oglas. Ne znam zasto je tako, ali definitivno to smeta, pisano je o tome cesto na forumu. 😊
2019 07 20
Hvala puno!! 😊😊 > LindaBg: > > TaniaMani: > > Sada radi... Alii ja vec danima imam problem, ne mogu da obrisem neke oglase.... Zna li neko zasto?! 😏😏😏 > Obrisite smajlice, stikere iz opisa oglasa ili naslova, onda cete moci i oglas. Izmenite oglas tako sto cete samo njih obrisati, pa tako sačuvajte oglas, tek onda ce moci da se obrise oglas. Ne znam zasto je tako, ali definitivno to smeta, pisano je o tome cesto na forumu. 😊
2019 07 20