Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako da prodam pantalone?

Poštovane, konačno sam rešila da se otarasim pantalona i farmerki koje mi stoje u ormanu pod izgovorom "Staću opet u njih". NEĆU. 😂 E sad imam sigurno takvih 15ak, neke su nove, samo mi stoje a neke su polovne tj nosene od strane mene koje su očuvane a neke su i oštećene. Da li imate neki savet kako da prodam? Evo ako nekog interesuju neke s mog profila, nek mi ponude cenu koliko misle da vrede. Pokušala sam i više njih da slikam da prodam odjednom i pojedinačno itd...
2019 07 26
Moram da naglasim da nisam pre nikad prodavala farmerke i pantalone. Zato mi treba savet.... Hvala unapred
2019 07 26
Slikajte svake pojedinacno da bi bilo pregledno i okacite , slikajte od napred,od pozadi, gledajte da bude lepo osvetljenje i pozadina. Izmerite i napisete velicinu i mozete sastav(elastin %) jer takva pitanja cesto stizu u vezi farmerki. Malo ih opisite npr. ako su duboke, plitke...Ako su neke poznate marke napisite i stavite u tagove marku.Kod farmerki ja u tagovima uvek napisem i farmerice i farke jer ima clanica koje i tako kazu.
2019 07 26
Aha dobro, onda ću tako srediti. Hvala na pomoći...
2019 07 26