Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tek okoćeni mačići

😭
2019 08 17
Sad sam u takvom grču za ostale. Svaki čas proveravam dišu li. Da bar znam da postoji krizni period pa kad ga preguramo da znam na cemu sam...ovako je mnogo teško.
2019 08 17
Ohhh, žao mi je , znam koliko je teško.. :'( Osetilo je , znaš to... Svi oni osete, čak i ako nikad ne vide ovaj svet . </3 Samo radi sve kao do sad , hranjenje, masiranje, štipkanje, nek osete toplinu , da ih maziš , radiš sve kao mama maca i svi koji budu imunološki sazreli imaju veliku šansu da odrastu. Moja podrška od sveg <3
2019 08 17
Sad sam pomislila na vas i usla da vidim temu, jer manje ulazim na sajt zbog obaveza, i vidim ove lose vesti. Ne znam iskreno da li postoji nesto cime bih uspela da te utesim. To je bukvalno borba sa vetrenjacama. Mogli su i da umiru u kontejnerima, sutirani, odbaceni. Nisu! Oni su imali tebe. Macence je bilo voljeno do poslednjeg dana, neko je brinuo o njoj i posvetio svoje vreme, dao svoju ljubav. Sto se ostalih maca tice, opet pomislih ali nisam zelela da ponavljam Maculine misli, oni cim su tako brzo progledali, pa nisu bili bas tooliko mali kao sto sam mislila, ipak su imali vise od 1,2 dana. Tako da drzim im fige da se izbore jer imaju vise sansi nego da su bas odmah odvojeni od majke. Uvek u leglu neko bude sitnije, slabije... Ti ne radis nista pogresno. Mozda ono sto bih dodala, ne znam da li su sad kod tebe ili ih na ulici hranis, ali mleko takodje treba da bude tacne temperature kao macije mleko. Nastavi po formuli da ih hranis koju sama pravis, meri koliko ruckaju. Isto masiranje, nocu posebno flase sa toplom vodom... Ostalo je do njih. Drzim sapice malenim borcima, a tebi saljem pozitivne misli.
2019 08 17
Hvala na rečima podrške. Mace su kod mene, u kutiji, ušuškane, menjam vodu u flašama posle svakog hranjenja, mleko zagrevam. Ja kad sam ih našla od njih 6 , jedno je bilo mnogo krupnije i vec je gledalo,a ostali su progledali zadnjih 4 dana jedan po jedan. Osim ovog koji je sinoć uginuo, on nije. E sad od ovih 5 najsitniji mi je isto kritičan, jer jako malo jede i uglavnom spava, nekako je u odnosu na ostale mlitav. Ne znam koliko dugo su mogli da budu u toj kesi. Kod mene su danas 12 dan.
2019 08 17
Meni je veterinar kad su tako lose bili, osim vitamina kojima su bili bockani, rekao da im dajem i (ne drzi me za rec, bolje pitaj nekog veterinara), ja msm da je bilo po 1ml rastvora glukoze na po 1h... I posle toga budu prvo mlitavi, slabije jedu jer ih zasiti glukoza, a onda zivnu malo i nekako su mrdali. Mozda to da probas da mu dajes, da vidis da li ce se pokrenuti.
2019 08 17
Nažalost još jedno mače je izgubilo bitku jutros. Pretpostavila sam da ce tako biti,iako sam se nadala da ce preživeti, ali bilo je od dva najsitnija mačeta u leglu. Sada ih je ostalo 4. Ne znam da li ce oni uspeti da se izvuku. Daću sve od sebe,ali više ne smem da se nadam. 💔🐱
2019 08 19
:'( :'( :'(
2019 08 19
Plašila sam se ove vesti... ali ti najsitniji se teško izbore bez mame. :'( Žao mi je jako.. Ovi što su progledali i što su krupniji bi trebalo da budu dobro uz svu tu negu i brigu koju im pružaš. <3 Ne zaboravi da u svaki obrok sad stavljaš i 1/10 probiotika po mačetu iz kapsule koju otvoriš. To će regulisti probavu i stvoriti dobre bakterije u crevnoj flori.
2019 08 19
Ne znam sta da napisem. Zao mi je.
2019 08 19
Hvala ... Nema tu šta da se kaže, tako slatko bih natukla tu spodobu koja ih je bacila. Tako sam potonula da sam skroz ostala bez nade. Znala sam i sama da su izgledi mali i da ce to emotivno da me poremeti skroz.
2019 08 20
Šaljem ti svu moju emotivnu podršku i nadu da istraješ u ovoj teškoj borbi za njihove malene živote . Svako koje spaseš će biti jedan nov život, malo sunce radosti i igre , jedna čista duša više na ovom svetu.. Budi jaka i hrabra da podneseš sve ovo, a nije lako preživeti sve te gubitke, tu ogorčenost bezdušnim ljudima , tu borbu za svaki njihov otkucaj srca... Budi jaka jer radiš nešto najvrednije, najdublje emotivno, spašavaš te malene , nedužne živote. U mislima sam s tobom i grlim te ovako virtuelno. <3
2019 08 20
> Maculi: > Šaljem ti svu moju emotivnu podršku i nadu da istraješ u ovoj teškoj borbi za njihove malene živote . > Svako koje spaseš će biti jedan nov život, malo sunce radosti i igre , jedna čista duša više na ovom svetu.. Budi jaka i hrabra da podneseš sve ovo, a nije lako preživeti sve te gubitke, tu ogorčenost bezdušnim ljudima , tu borbu za svaki njihov otkucaj srca... Budi jaka jer radiš nešto najvrednije, najdublje emotivno, spašavaš te malene , nedužne živote. > U mislima sam s tobom i grlim te ovako virtuelno. <3 Hvala❤❤❤
2019 08 20
Drage članice ,sve koje ste me podržale i pomogle mi,nemam lepe vesti ni malo. S obzirom da mačići verovatno nisu sisali kod majke,a ja nisam uspela da nađem macku dojilju i uprkos svoj muci i borbi i mojoj i njihovoj oni jedan po jedan gube bitku. Jutros mi je uginulo četvrto mače koje je delovalo najzivahnije od svih. Nemam više nikakve nade ni za ova dva iako cu naravno dati sve od sebe kao i do sada. U ovo sam krenula sa stavom ,dacu sve od sebe pa kako im Bog da, iako sam znala da lažem samu sebe da mogu da ostanem na distanci i da se ne vežem. Sad naravno sedim i plačem i srce mi se cepa zbog tih sirotih duša. Hvala na rečima utehe i podršci jer mi to mnogo znači , s obzirom da u okolini niko nema ni razumevanja ni shvatanja prema ovom. 🙏💔😢
2019 08 23
:'( :'( :'( :'( :'( Nemam reči , ljudi su bezdušni.... :@
2019 08 23