Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Šta sa letnjom garderobom?

Pitanje za prodavce: pošto je kraj sezone i nekima će ostati letnja roba neprodata, hoćete li da sklanjate oglas sa sajta, pa da vratite opet pred leto ili ostaje sve vreme u prodaji? Pitanje za kupce: da li bi vas za kupovinu letnje garderobe motivisao dodatni popust, neka akcija, značajno sniženje cene ili to ne bi imalo uticaja na odluku jer je vreme za kupovinu jesenje odeće/obuće.
2019 08 16
Ja oglase ne sklanjam, eventualno cu ih mozda obnoviti pred iduce leto. 😊
2019 08 16
> DucaKaca: > Ja oglase ne sklanjam, eventualno cu ih mozda obnoviti pred iduce leto. 😊 Možda neko na zimu ide u toplije krajeve pa će mu trebati letnje stvarčice ☺️
2019 08 16
Vansezonski je jeftinije kupovati.
2019 08 16
Ništa ne sklanjam, često neko kupi džemper, pa vidi šovoljnu majicu, pa aj onda i pantalone, pa ajde i haljinu jeftina je i tako u decembru ode pola profila 🤣
2019 08 16
Nista ne sklanjam , prosto spustim cene . Ionako ce ih zatrpati jesenje i zimske stvari o:)
2019 08 16
Ni ja ne sklanjam, samo korigujem cene i to je to :")
2019 08 16
Nista ne sklanjam ni ja. Nema pravila sta ce se i kada prodati ,bar je moje dugogodisnje iskustvo takvo
2019 08 17
Ne sklanjam. Sklonim kada se iznerviram jer mi je 200 din lepa stvar a niko ne kupuje, i onda odnesem u reciklažu u H&M😂
2019 08 17
Ako ostane skonim, a popusti su dobra ideja . Ili besplatne poštarine uvek radim ako neko kupuje dva ili više predmeta.
2019 08 17
Ne sklanjam ali za nju kupci mogu da mi ponude cenu.
2019 08 20
Sve ostavljam u ponudi tokom cele godine, a vansezonske stvari dajem i po nizim cenama :-)
2019 08 21
Bas tako. Ne zna se nikad. Mozda ce neko na Tajland u oktobru. 😄😃
2019 08 22
Već godinu i više samo stoji gomila stvari, pretpostavljam da ću morati da obnavljam na leto. :)
2019 08 22
ne sklanjam, samo spustim cenu :) mozda nekome zatreba. ponekad napravim zbiran oglas sa tim "sezonskim" stvarima, npr 3 majice, 3 sorca i slicno, za jednu cenu, ista velicina
2019 08 26