Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Usluge ulepšavanja /

Iskustva sa Airbrush-om

Preporuke salona, Vasa licna iskustva i utiscu nakon koriscenja istog?🙂
2019 08 17
Isla jednom kad mi je trebala boja za neku proslavu zbog bele haljine,zali Boze bacenih para,bela haljina boja pocela da ostaje na njoj kao da sam stavila puder po celom telu,a plus da naglasim da nisam bela bas,nego malo tamniji ten prirodnu kozu imam... Platila samo koliko se secam pre godinu i jace oko 2000 dinara i zalim. Od sada u solarijum prvo po 6 min,pa na 8 i posle na 10 na nedelju dana i ten mi je savrsen. Zimi jednom mesecno samo da je odrzim. Airbrush nikom ne bi preporucila nikada. Mozda se i vise isplati najkvalitetnije mleko sa samopotamnjivanje... Posle te proslave haljinu sam morala da bacim jer se oprati nije mogla,a boja mi se skidala,izgledala sam kao krava sarena,da sam duze vreme bila prinudjena na dug rukav i pantalone. :D sad mi smesno,a pre mi bilo za plakanje...
2019 08 17
Jai hvala ti puno na podeljenom iskustvu. Imacu svadbu pocetkom iduce godine i obzirom da mi samo za tu priliku treba tamniji tek mislila sam da mi je to najbolja opcija.🤦‍♀️ Uh, sada si me oozbiljno odvratila od toga svojim iskustvom. 😁
2019 08 18
> DucaKaca: > Jai hvala ti puno na podeljenom iskustvu. > Imacu svadbu pocetkom iduce godine i obzirom da mi samo za tu priliku treba tamniji tek mislila sam da mi je to najbolja opcija.🤦‍♀️ > Uh, sada si me oozbiljno odvratila od toga svojim iskustvom. 😁 Bolje odvojoj dve ipo nedelje pre te svadbe u posetu solarijumu,toliko je meni trebalo do tamnpg tena... 1.dan 5 min,2.dan 5min, 3.pravis pauzu,4.dan 7 min,5.dan 8min,6. dan pauza,7.9 min,8.dan 9 min,9 dan pauza,10.dan 10 min i onda ponavljas svaki drugi dan 10 min,i videces rezultate :)
2019 08 18
Ja pred leto kada idem u sol., tek posle mesec dana smem na 10 min i to samo ako sam se suncala i na suncu. Jaaako brzo izgorim. 😳🌡 Imas bar preporuku onda za neku kremu za samopotamnjivanje? 🏖
2019 08 19
Ja koristim Dove mleko za potamnjivanje, jer sam generalno jako svetla, i meni je bukvalno zivot ulepsao 😂 To je mleko za postepeno tamnjenje. Mazete se par dana, dok ne dostignete boju koju zelite, zbog cega nema fleka, zutila i ostalo. Ja se mazem uglavnom 3 dana, i postignem neku lepu, prirodnu boju. Posle jednom nedeljno, i tako odrzavam boju 😊
2019 08 19
Oodlicno, hvala Bojana puno, uvazicu ovu preporuku😊😊
2019 08 19
> Bojanaa12: > Ja koristim Dove mleko za potamnjivanje, jer sam generalno jako svetla, i meni je bukvalno zivot ulepsao 😂 > To je mleko za postepeno tamnjenje. Mazete se par dana, dok ne dostignete boju koju zelite, zbog cega nema fleka, zutila i ostalo. Ja se mazem uglavnom 3 dana, i postignem neku lepu, prirodnu boju. > Posle jednom nedeljno, i tako odrzavam boju 😊 Bojana, jel mažeš i lice?? Meni je lice jako svetlo i ako valja taj dove uzela bih
2019 09 08