Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Biljka mesožderka

Kupih danas biljku mesožderku, ali sad sumnjam da je živa uopšte 😂 onu babu pitah, ona pojma nema kako se odgaja. Jel imao neko ovu biljku, da mi kaže kako se ponaša živa, kako upokojena? Zalivam je ceo dan destilovanom vodom, ali ne otvara šapice
2019 08 19
Jao divno, i ja sam razmisljala da je uzmem, ali meni i kamen crkne..ne vredi, ne ide mi hortikultura.. Probaj da nadjes na netu oko uzgajanja nesto, ima sigurno saveta.. A na kraju krajeva, ili joj daj neku sniclu, mozda otvori "sapice" 😁
2019 08 19
Ahahhaha, pa našla sam savete, ali nigde ne piše kako provaliti da li je živa uopšte e. Pustila sam joj Betovena ahahahah joj, ja sam show 😂
2019 08 19
> Debela_devojka: > Ahahhaha, pa našla sam savete, ali nigde ne piše kako provaliti da li je živa uopšte e. Pustila sam joj Betovena ahahahah joj, ja sam show 😂 Ahahhaha😂😂😂
2019 08 19
Ulovi musicu ili komarca i metni joj u kljesta. Pa pogledaj da l reaguje.
2019 08 19
Hej Hej nas direktor je kupio! I mi smo odusevljeni,sin je rekao da bi voleo za rodjendan:) Probacu da posaljem klip
2019 08 19
> Podmladak: > Jao divno, i ja sam razmisljala da je uzmem, ali meni i kamen crkne..ne vredi, ne ide mi hortikultura.. > Probaj da nadjes na netu oko uzgajanja nesto, ima sigurno saveta.. > A na kraju krajeva, ili joj daj neku sniclu, mozda otvori "sapice" 😁 Meni je kaktus uginuo :')
2019 08 19
Kada insekt (ili nesto) dodirne ovaj dublji deo ustasca,ona ih zatvori...a inace Mislim da se hrani iz zemlje I vodom 😞 ne moze video
2019 08 19
Gde ima da se kupi?
2019 08 20
Moj muz je kupio drugu mesozderku...i naravno htela sam i ja 😂 i dok sam birala tamo...silno sam se zabvljala...pipnes u to "jezgro" koje mora biti "zrelo" tj tamno crvene boje...i ona se zatvori...no sranje sa tom biljkom kad "pojede" nesto,ta grancica koja je ulovila neku muvu,komarca ili sta god se osusi cela...tako da i nema neki rok trajanja 😂
2019 08 20
Ne bi trebalo da se osuši.. Nešto tu nije bilo ok. Moja je prozevala 😍😍😍😍 da li je do vode, do Betovena ili do nečeg drugog, ne znam, ali ebo je, zeva
2019 08 20
> lidija27: > Gde ima da se kupi? Ja sam kupila na ulici, ispred Đeram pijace pd nrke babe, imala je jednu jedinu, a mislim da ima u Garden centru i na Kaleniću
2019 08 20
Ima i u Ikei 999din je
2019 08 20
Pazi da se ne dokopa neke "urbane" gmo pcele, samo organsko! :) ;)
2019 08 20
E debela...znam te ja dugo sa sajta! 100% i njoj pustas Rastu 😂😂😂 moja biljka je vec istorija 😂> Debela_devojka: > Ne bi trebalo da se osuši.. Nešto tu nije bilo ok. Moja je prozevala 😍😍😍😍 da li je do vode, do Betovena ili do nečeg drugog, ne znam, ali ebo je, zeva
2019 08 20
1 2