Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sta pokloniti za krstenje?

Drage dame, htela bih da čujem vaše mišljenje o tome šta pokloniti detetu za krštenje. Znam da je najsigurnija i najpoželjnija za roditelje opcija - dati novac, ali bojim se da će se taj novac potrošiti da se isplati restoran, muzika itd. i da detetu neće ostati ništa za uspomenu. Zato sam pomislila da joj kupim Swarovski minđušice. Verujem da je to poklon koji će se sačuvati, koji će devojčica moći da nosi i kad poraste, s obzirom na to da sada ima samo dve godine. Šta biste vi uradile? Šta biste više volele da vaše dete dobije za ovakvu priliku? Dati novac ili kupiti ovakav poklončić?
2019 08 31
Tesko pitanje...Licno uvek vise volim poklon od para,ali kada se neko potrudi da sazna sta neko voli i sta mu je po ukusu.A ne da kupi nesto reda radi,nebitno koliko kosta...Stavise vrlo mi je uvredljivo,da se kupi nesto sto nema veze sa ukusom osobe kojoj se poklanja...Medjutim u vreme besparice,ljudi vise vole lovu.A tako se gubi car poklona..Mislim da je vasa ideja za poklon lepa i kupila bih mindjuse na Vasem mestu.....
2019 08 31
> jelena2606: > Tesko pitanje...Licno uvek vise volim poklon od para,ali kada se neko potrudi da sazna sta neko voli i sta mu je po ukusu.A ne da kupi nesto reda radi,nebitno koliko kosta...Stavise vrlo mi je uvredljivo,da se kupi nesto sto nema veze sa ukusom osobe kojoj se poklanja...Medjutim u vreme besparice,ljudi vise vole lovu.A tako se gubi car poklona..Mislim da je vasa ideja za poklon lepa i kupila bih mindjuse na Vasem mestu..... Draga Jelena, hvala Vam na savetu. Slažem se sa Vašim mišljenjem u potpunosti!
2019 08 31
Moje cure imaju mindjuse koje im cuvam, puno mindjusa. Jedini problem je sto kad one porastu da ih nose, te mindjuse ce im biti male. Tako da je taj poklon da prosto ne znam sta cu s njim dok one ne porastu. Svakako im cuvam, pa kad porastu, neka rade sta zele.
2019 08 31
Zlatnik/srebrnjak. Dovoljno neutralna opcija za šta god, pol, uzrast, materijalni status. Pa kad porastu ili će ga čuvati za uspomenu, ili će ga utopiti za nešto što im je potrebnije.
2019 09 01
Biblija.Taj dan ulazi u veru ja bih to sa posvetom.Ali ne znam kako ko voli i gleda na to.Mozda danas vole da isplate restoran i sve to pa onda vise odgovara novac.
2019 09 03
Po meni su mindjusice veoma lep poklon, mislim da ce se tome obradovati svaka devojcica. Ja jos uvek cuvam svoje prve cak i ako ih ne nosim..
2019 09 03