Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Sajt Joom...

Da li je neko porucivao nesto sa sajta Joom?!
2019 09 05
Jesam ja :-) Sve je stiglo bez postarine , neosteceno ( narucila sam pored ostalog jednom dispenzer od keramike za sapun , bas je visok , 12 eura , bojala sam se da ce se ostetiti ... ) . Stiglo je sve uvek pre predvidjenog vremena . Samo se desavalo da sitnije i jeftinije stvari postar ubaci u sanduce a ne donese na vrata :@
2019 09 05
E hvala,malo mi je cudno sto su im bas niske cene..
2019 09 05
Kako se naručuje i plaća?
2019 09 05
Morate imati račun i sve Vam ostalo piše, plaća se karticom ili paypalom
2019 09 05
Jel to kao Ali Express?
2019 09 06
> TatCat: > Jesam ja :-) Sve je stiglo bez postarine , neosteceno ( narucila sam pored ostalog jednom dispenzer od keramike za sapun , bas je visok , 12 eura , bojala sam se da ce se ostetiti ... ) . Stiglo je sve uvek pre predvidjenog vremena . Samo se desavalo da sitnije i jeftinije stvari postar ubaci u sanduce a ne donese na vrata :@ A kvalitet?Nasla sam kupaci za oko 1200,a isti se kod nas prodaje za 3200,kao i haljine,cene su upola nize..
2019 09 06
I ja sam narucivala bas dosta.. sve je stiglo kao sa slike i bez ostecenja😃 Ali stvari jos nisam narucivala nesto mislim da je kvalitet stvari nikakav😜
2019 09 06
Jop ili joom? Ne razumem. Mozda tim zenama ne stoji ta haljina. Otkud znam... Meni izgleda kraljevski
2019 09 06
> Shyshymiga: > Jop ili joom? Ne razumem. Mozda tim zenama ne stoji ta haljina. Otkud znam... Meni izgleda kraljevski Pobrkala sam🙂Joom...mozda im ne stoji,ali ima bar njih dvadesetak...ali materijal lici na neki najlon,kineska je roba svakako..a s druge strane,nije nesto skupa,pa i da nije kao sa slike..
2019 09 06
Onda verovatno nije nekog kvaliteta. Mozda sto je najgore, stvarno i nije takva kad se obuce. Sou... Ne znam, nisam pametna. Al ovaj sajt sam pretrazila sad, svasta ima. Ali se vidi da je sve kineska proizvodnja, po slikama i pozadine.
2019 09 06
> Shyshymiga: > Onda verovatno nije nekog kvaliteta. Mozda sto je najgore, stvarno i nije takva kad se obuce. Sou... Ne znam, nisam pametna. Al ovaj sajt sam pretrazila sad, svasta ima. Ali se vidi da je sve kineska proizvodnja, po slikama i pozadine. Pa da,ne moze jedna haljina od satena da kosta 2000-3000,kinesko je..e sad sto je garderoba slikana na takvim modelima i jos su slike uredjene,pa se zene zalete😉
2019 09 06