Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Dezodorans

Preporuka za neki postojan ženski dezodorans. Da nije jak i da ne ostavlja fleke.
2019 09 13
Borotalco. Odlicni su. Ja uzimam zeleni stik, imas i dezodoranse.
2019 09 14
Ja poslednjih par meseci pored stikova kupujem felce azzuro. Bas mi je postojan i ne ostavlja trag.
2019 09 14
Podrzavam izbor Dzo, samo sto ja koristim Borotalco roll-on. Dm i Lilly, na snizenju nekih 290 din, puna cena je preko 400.
2019 09 14
Ja se kunem godinama u Lady speed stick, bolji od svakog dezodoransa
2019 09 14
> MinaMasa: > Podrzavam izbor Dzo, samo sto ja koristim Borotalco roll-on. Dm i Lilly, na snizenju nekih 290 din, puna cena je preko 400. Jel' si probala stik? Mozes sa uporedis? Taman mi zeleni pred kraj, pa bih probala roll ako je isti efekat ili bolji, tj da je nelepljiv. Dezodorans ne, ne volim ih inace.
2019 09 14
Nisam probala stik, samo roll, i koristim ga oko godinu dana. Pocela sam sa zelenim, sad koristim crveni, koristila sam i sivi kad ga nadjem. Stavljam ga dnevno 1-2x, zavisi od tusiranja, nekad ga i ne stavim posle tusiranja ako sam se nedavno pre toga tusirala, i traje mi oko 2 meseca. Mora da se osusi da se ne bi lepio, a brzo se i susi. Mlecnjikav je, nije providan.
2019 09 14
Svidja mi se opis. Definitivno cu uzeti za koji dan. Ako znas gde ima na akciji, javi. Inace svih ima preko hiper.rs, i onaj 72h, ali nemam sada sta da uzimam jos pa mi je besmisleno da placam ptt 200din za jedan taj kog nema nigde osim kod njih, a bas zelim da probam 72h jer radim maderoterapiju i znaci mi da imam jak u tom smislu da izdrzi sve tretmane bez znojenja.
2019 09 14
Ja Dove obican, i sve okej.
2019 09 15
Biobaza, mislim da je hrvatski proizvodjac... U DMu ga sigurno ima, za druge radnje ne znam... Na prirodnoj bazi je, nije jak, a meni opet i postojan... Ne ostavlja tragove... Vredi probati... :) Mada recimo moja mama ga je probala, ali se ipak vratila svom omiljenom Borotalcu :) Pozdrav
2019 09 17
Samo da javnem - Borotalco na popustu u Liliju 309 din do kraja meseca.
2019 10 01