Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Zanima me misljenje i ako moze pomoc?

cao devojke, pitam za pomoc pre mesec dana kupila sam od jedne clanice koja ima preko 300pozitivnih ocena kupaci , na slikama je jedne boje- stigao je izbledeo, poslala sam poruku da boje nisu iste i da bi billo fer da mi vrati novac plus ja bihh platila postarinu, jakoo drsko u odgovorima povuci potegni nekako pristane uz odgovor javice se kada dodje sa mora , pisala sam joj , aktivna je na sajtu , a za mene je na moru, sta ciniti,kome se obratiiti, nije neka velika cifra ,ali zasto poklanjati novac nekome kada neko posteniji moze da zaradi? da nagllasim pre kupoprodaje pitala sam za boju i ostecenja, gde je rekla nema, kada sam poslala slike i poredjenje oglas je vec bio obrisan.hvalaa
2019 09 17
Trebalo je da trazis dodatne slike, ali svakako te je slagala. Bilo bi fer da vrati novac i ti kupaci, salji joj poruke, ako ne, ostavi negativnu sa sve skrinovima i porukama, mada njoj sa 300 pozitivnih 1 negativna nece znaciti...
2019 09 17
Ostavite negativnu uz slike i bez komentara. Ako odluci da ipak saradjujete skinite negativnu.
2019 09 17
Ako ništa drugo, bar ovde ostavite slike i link članice.
2019 09 17
> JanaDordevic: > Trebalo je da trazis dodatne slike, ali svakako te je slagala. Bilo bi fer da vrati novac i ti kupaci, salji joj poruke, ako ne, ostavi negativnu sa sve skrinovima i porukama, mada njoj sa 300 pozitivnih 1 negativna nece znaciti... Pa opis je bio "nov nosen 2x moru", pitala za ostecenja kazs nema nije izbledeo I pluss ocene, etoo, uzas, hvalaa
2019 09 17
> JanaDordevic: > Trebalo je da trazis dodatne slike, ali svakako te je slagala. Bilo bi fer da vrati novac i ti kupaci, salji joj poruke, ako ne, ostavi negativnu sa sve skrinovima i porukama, mada njoj sa 300 pozitivnih 1 negativna nece znaciti... Pa opis je bio "nov nosen 2x moru", pitala za ostecenja kazs nema nije izbledeo I pluss ocene, etoo, uzas, hvalaa
2019 09 17
> Shyshymiga: > Ostavite negativnu uz slike i bez komentara. Ako odluci da ipak saradjujete skinite negativnu. Slazem se i stavote link ovde da znamo da pazimo
2019 09 18
Pa to jeste za negativnu.
2019 09 18
> Lokicaprodaja: > > JanaDordevic: > > Trebalo je da trazis dodatne slike, ali svakako te je slagala. Bilo bi fer da vrati novac i ti kupaci, salji joj poruke, ako ne, ostavi negativnu sa sve skrinovima i porukama, mada njoj sa 300 pozitivnih 1 negativna nece znaciti... > Pa opis je bio "nov nosen 2x moru", pitala za ostecenja kazs nema nije izbledeo I pluss ocene, etoo, uzas, hvalaa Kako može biti nov kad je nošen dva puta?
2019 09 18
pa eto ja sam lakoverno pomislila mozda je stvarno kao nov ,minimalno nosen, slike cu ubaciti kada proradi sajt, posto ne moze da se ubaci pokusavam barem na profil svoj, pisala sam joj, dobila sam odgovor ne smaraj me necu da ti vratim novac dobila si sta si trazila
2019 09 18
Imate sliku kupaćeg koji ste kupili, da vidimo na šta liči i link članice, pošto ovako uzalud diskutujemo.
2019 09 18
Ne radi aploud :) Kad proradi, videcemo slike. Ali bez obzira na to, radi se o reči osobe koja prodaje. Ja nekako verujem ljudima na rec, kad neko kaze da je stvar neostecena i kao nova, ja i mislim da je tako kako kazu. Ne trazim po slikama znake da je drugacije. Zato mi se situacija u kojoj prodavac kaze da je stvar ok, a onda stigne stvar koja nije ok, ne svidja ni malo. I to nije dobra saradnja.
2019 09 18
EVO OKACILA MI JE NEGATIVNU I NAZIVA ME PRVARANTOM A JA KAO PRODAVAC NIJEDNU NEGATIVNU NIKAKAV PROBLEM NIKADA VEC MENI 3X PODVALILE POCEPANO,NARAVNO UVEK PRILOZIM DOPIS I SLIKE SA SAJTA I UZIVO, PISALA SAM ADMINU OVAKO REALNO ,NEMA MNOGO KORISTI, HVALA DEVOJKE,ALI MISLIM DA NEMA PRAVA NA OSVETNICKI NEGATIVAN JA SAM KUPILA ,PLATILA UNAPRED, I DOBILA IZBLEDELO, CIME JE ONA NEZADOVOLJNA DA ME OCENI NEGATIVNO? SRAMOTA STA ZENE RADE
2019 09 18
I ja sam osoba koja veruje na reč, možda naivna ali poštena. Samo volim da vidim dokaze jer smo tu već imali sve i svašta. Verovatno ste trebali ostaviti negativnu čim ste shvatili da članica ne želi da ljudski rešava situaciju. Ali lako biti pametan naknadno. Žao mi je što ste ovako prošli.
2019 09 18
U poslednje vreme prevara ti dobijaju vjetar u ledja, a posteni se posle puse. I sta ces sa izbledelim kupacim kostimom? Da ga prepravis ili se pravi da ti se svidja? Sou... Dobijaju podršku, pritom sajt ne radi, plus admin nije tu. Vrh.
2019 09 18
1 2