Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Treba mi saveet

Devojke , treba mi savet ... Možda je malo čudna tema ali Bože moj 😂 Zanima me ... Sužavanje farmerki - da ili ne? Naime , imam 3 para farmerki koje sam kupila u inostranstvu , platila dosta , ali su mi sad velike i samo mi stoje .. Ali ih ne bih prodavala jer ih zaista volim i super su modeli , a prosto nemaju kod nas pa da kupim jednostavno manji broj 😀 Pa me zanima da li je neka od vas nosila farmerke kod krojača da se suze , i da li je zadovoljna? Kakav rub bude i da li i dalje budu lepe? I koliko krojač naplati po paru? Hvala unapred ❤
2019 09 28
Da! Ja imam svoju krojacicu koju obozavam i sve stvari nosim na prepravke tamo. Proletos sam dvoje farki nosila na suzavanje i fenomenalno je odradila. Nikad ne boh ni rekla da su prepravljane, sve je pod konac, savovi ravni i isti kao originalni, a farke mi stoje kao salivene. 🥰 Cene se iskreno ne secam, ali je izmedju 500 i 1000 za oba modela bilo. Samo je vazno pronaci dobru krojacicu, i mirni ste.
2019 09 28
> OljaRaletic: > Da! Ja imam svoju krojacicu koju obozavam i sve stvari nosim na prepravke tamo. Proletos sam dvoje farki nosila na suzavanje i fenomenalno je odradila. > Nikad ne boh ni rekla da su prepravljane, sve je pod konac, savovi ravni i isti kao originalni, a farke mi stoje kao salivene. 🥰 > Cene se iskreno ne secam, ali je izmedju 500 i 1000 za oba modela bilo. > Samo je vazno pronaci dobru krojacicu, i mirni ste. Hvala puno na savetu! 😊 Mislim da ću definitivno odneti za početak jedan par pa ako budem zadovoljna i ostale ću ❤❤
2019 09 28
Ja sam suzvala farmerke, jer sam uzela vintage Levis i Wrangler pa su mi bile previse siroke. I zadovoljna sam... Po mom misljenju to nije neki veliki posao, svaka krojacica to moze da sredi :") U Uzicu je to dosta jeftinije, ja sam platila oko 300 dinara :")
2019 09 28
U Kragujevcu je 200 dinara, ja sam prezadovoljna, ne primecuje se apsolutno nista 😊 bas sam skoro odnela 4 para farmerica i jednu trenerku na suzavanje, posto volim skroz uske nogavice dole pri kraju i da budu malo krace, kao 7/8. Sve ukupno je izaslo 1000 din kod moje krojacice
2019 09 28
U Bg je skupo oko 600-800 din suzavanje farmerki
2019 09 28
Zasto da ne, ja cesto posecujem krojacicu zbog raznoraznih prepravki, popravki i sl. Nasla sam dobru krojacicu, zadovoljna sam, ne menjam. Zalosno je da ne nosite tako dobe modele. Probajte jedne, ako ste zadovoljni odnesite i druge :")
2019 10 01