Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

Mesta po Beogradu sa dobrom klopom

Devojke, da li imate neka mesta po Beogradu sa dobrom hranom(citaj bogatom, svega mnogo)🤣 Ja bih prva preporucila restoran 'Palilula' Palilulski san, paketici, pohovani kaclavalj.. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/fb948d1897c84da8271552c2d90f9fc3.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/69241d938b75fc08f4db53860bebf44f.jpg)
2019 09 28
Lorenco i kakalamba. Ambijent vrhunski, hrana izvrsna.
2019 09 29
> DucaKaca: > Devojke, da li imate neka mesta po Beogradu sa dobrom hranom(citaj bogatom, svega mnogo)🤣 > Kafana Kod Neše, Žarkovo (pljeska) Cross, Vračar (piletina u sosu) BROJ JEDAN, UVEK I ZAUVEK Santo Domingo, Vračar (piletina u girosu)
2019 09 29
Restorani "Pink" u Žarkovu i "So i biber" na Novom Beogradu - isti vlasnik drži. Dečije porcije su dovoljne za odrasle :') a i kvalitet je dobar. "Green Pizza" u Skojevskom ima vrhunske pice, paste, dezerte... uvek je gužva, ali može da se naruči i za poneti. Od brze hrane za "usput" Bucko u Beogradskoj ili Francuskoj (fora je u sosevima koje stavljaju na picu ili u sendvič, nemojte da se zeznete da uzmete prazno). Takođe je uvek red, ali vredi. Dva parčeta budu sasvim dovoljna da se najedete, znaju oni koji su probali :') Palačinke "Glumac" kod Skadarlije - takođe ogromne, milion ukusa i slanih i slatkih.
2019 09 30
Trpeza MMLug, potpisujem štonse tiče odnosa cena, količina i kvalitet
2019 10 01
Mirovica na periferiji Bolec.Ambijent prelep pogotovo kad je moguce sedeti vani a hrana vrhunska i cene veoma povoljne.Trpeza u MMLugu ,Vinogradi u Grockoj.U centru bi preporucila Rol Bar .
2019 10 04
Mirovica nam je baš u planu ovih dana 😍
2019 10 04
U glumcu su sjajne slane palacinke, 'Pinokio' u Zemunu je fantazija za slatke. Moracu da posetim rol bar, jer sam toliko preporuka dobila za njihovu piletinu sa fetom. Dosta od Vasih predloga sam obisla. :)
2019 10 05
Ne znam da li si bila u Golf naselju, u Kafanici. Potpuno autentična atmosfera, klopa sjajna, cena korektne. Skoro sam prvi put bila u restoranu Bella Napolli u Zemunu. Cene su jače, ali je potpuno opravdano. Hrana je na svetskom nivou, kqo i usluga, ambijent predivnoća, romantika :) obavezno posetiti
2019 10 05
Ako budes u blizini SC Stadion , peobaj gurmansku pljeskavicu iz ĆEVAPA, mislim da se tako zove. Ja inace ne jedem te pljeskavice i ta mesista, vise sam za pice i tako nesto, ali ovo cudo kad probas... :o
2019 10 13
Ja jesam ljubitelj mesista, samo izbegavam mleveno da jedem van onoga sto spremim, nikada ne znam da li tu malo ima i nožica, ušiju i ostalih 'delova'🙄 Ali kada je preporuka, onda to cenim. 🙂
2019 10 13
Botako pizza u Nevesinjskoj na Vracaru, a imaju i na NBG samo ne znam tacno gde! Savrsenstvo.....
2019 10 19
Što se kvaliteta hrane tiče i odnosa cene i kvaliteta preporučujem KONOBU AKUSTIK na Dorćolu. Porcije su baš izdašne, a hrana je ekstra ukusna.
2019 10 21
Ja volim da idem u Dva štapića, imaju vrhunsku japansku hranu. Jeste malo skuplje, ali vredi
2019 11 02
Dva štapića su kineski restoran, bar sam ja kod njih jela kinesku klopu, nemaju ništa japansko u ponudi, osim ako nisu promenili koncept
2019 11 02
1 2