Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Grupna kupovina, iskustva?

Drage moje, zanima me da li ste i sta kupovale preko sajtova za grupne kupovine i popuste? Da li neka ima negativnih iskustva sa prevarama sa vaucerima i gde? [:osmeh]
2013 08 24
Ja kupujem često,uglavnom vaučere za tretmane i frizerske usluge,na više različitih sajtova,i uvek je bilo sve ok,tako da ih iskreno preporučujem :)
2013 08 24
Ja sam kupila vaučer preko njih, takođe i moja sestra, i sve je prošlo ok, bez ikakve prevare
2013 08 24
:) nisu to KRPICE da može da te zavrne ko hoće...
2013 08 24
ma da, ali uprkos svemu, krpice imaju svojih drazi, bas su riznica za neke divne komade [:osmeh] mene je najvise strah da ako odem preko vaucera npr. kod frizera, da me otalja i cao zdravo, tj. da ne pruzi istu uslugu (materijal, vreme, paznju, uvazavanje zelja) kao kada bih platila punu cenu. eto to me najvise koci da probam popuste, a ima stvarno svacega za male pare [:sokiran]
2013 08 24
@lady66 :) nisu to KRPICE da može da te zavrne ko hoće... Svaka cast za komentar. Podrzavam! [:lepota] [:smejuljiti]
2013 08 24
Ja sam skoro radila Ombre sencenje kose i prezadovoljna sam... [:lepota] Takodje sam i nadogadnju noktiju radila preko vaucera, zaista u usluzi nikakve razlike nema...[:osmeh] Preporucujem! [:osmeh]
2013 08 25
Hvala Eva,to je,na žalost,živa istina...Ja nemam loših iskustava,ali svašta čitam,pa mi bude žao... HAPPYBUY,uglavnom ti je usluga ista i sa vaučerom i za punu cenu,jer te šiša radnica koja prima istu mesečnu platu,nevezano za broj mušterija.Čak umeju i više da se trude,jer je to u reklamne svrhe,da privuku narod.A kod nas,dao Bog-MALA BARA PUNA KROKODILA,počeće i palačinke da služe uz frizeraj,samo da te pridobiju...
2013 08 25
Masu stvari sam završavala preko vaučera i do sada nije bilo neprijatnosti
2013 08 25
Za BGD su extra ponude,i stvarno dobri popusti,i to uglavnom budu toliko smešne cifre da za jedno šišanje npr,po regularnoj ceni,dobiješ i frizera,i pedikir i masažu...Ako želiš nešto zahtevnije,ili drastičnu promenu frizure,možda je bolje otići na provereno mesto,ali za kraćenje krajeva i feniranje na ravno,uglavnom možeš super da prodješ bilo gde...
2013 08 25
Danas sam išla na pregled kompletnog stanja organizma,neka fora magnetne rezonance,i platila 850 umesto 6.000 dinara.Isti pregled i rezultate na cd-u je dobio i neko ko je platio punu cenu od 50E,ni manje ni više...
2013 08 25
Super, ja sam uglavnom bila zadovoljna.... Osim jednom, kada mi je radjen klasican tretman ciscenja lica, bili su ultra prijatni i sve je bilo besprekorno cisto, super, super, ali mi je tretman odradjen po sistemu "kol'ko para- tol'ko muzike". Trajao je celih pola sata i nije skoro nista uradjeno, sreca pa nemam problematicno lice, jedino sam tada bilo neprijatno iznenadjena. A frizeraj i ostalo Ok.
2013 08 25