Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Postexpres sluzba

Stalno s njima neki problem ... Zapravo unazad nekih 10 ak dana mi clanice kazu da ne dobijaju sms o posiljci , da im je paket u Posti , da ih niko nije trazio na adresi a ni obavestio o posiljci ... Pa , da li i vi imate slicnih situacija ? A cula sam da kuriri imaju previse posla pa iz tog razloga ne dostavljaju svima pakete 🤔
2019 10 10
Evo bas sam pre dva dana poslala paket,devojka se javila da nije stiglo. Kad ukucamo Pe pise da je pripremljeno za isporuku,danas je bila do poste kazu imali su neko premestanje da dodje sutra.. ne znam sta se desava ..
2019 10 11
Исто.. Баш сам једној девојци пре неки дан слала пакет до 12 часова, и није добила пакет на адреси, већ само папирић. Била је код куће све време.
2019 10 11
I ja sam imala istu situaciju.
2019 10 11
Meni ne stiže sms več duže vreme a kurira po navici mrzi da dolazi do stana pa me svaki put cima da silazim dole.
2019 10 11
> Madeleine: > Јавите примаоцима бр. пошиљке и нека са тим бројем оду у пошту и преузму; јер ко зна кад ће им доставити. (курири тихо штрајкују). Ionako mnogo rade pa im je potreban jos jedan strajk 😡😡,i ne ne mrzim nikog,samo sam realna jer sam u proteklih 6 meseci vise puta bila ostecena od strane njihovih kurira,sto izgubljenim paketima,sto vozanjem paketa po 5 dana ko zna gde bez pokusaja dostave,taman dok kupac poludi pa resi da ne preuzme posiljku jer mu vise nije potrebno pa platim dupli ptt,a par puta mi je od strane sluzbenika njihovih bio i ukraden novac od otkupa i to ne bas male sume,uvek po par hiljada dinara...tako da ono ionako azurni bas imaju zbog cega da strajkuju. Haos prave sa paketima u poslednjih godinu dana,bukvalno
2019 10 11
Meni danas paket uredno stigao, neka grejalica, a juče stiglo ženi kojoj sam slala. Nisam primetila neki zastoj. Ne znam što im više ne podele otkaze i daju posao ljudima koji će da rade, jer plate im uopte nisu male, kao što laprdaju
2019 10 11
E tu grešiš DD, kod nas je trenutno ok ali možda im ostalo 2-3 kurira iz stare garde. Ne treba njima otkaz, većina sama ode na drugo radno mesto. Jedan moj prijatelj još uvek fura Postexpress. On sve pošteno odradi ali završi u 5-6 sati uveče jer mora sve razneti a čak i kolegu menjati jer je uvek manjak osoblja. Ceo dan u špicu u gradu i još ga non stop zivkaju na mobilni. E, ovi novi koji su usput zaposleni rade samo po ugovoru i oni se ne mogu uporediti sa starom gardom. Inače kod nas još nikad ni jedna kurirska služba nije došla do vrata stana. PE bar dođe do kapije, sa ostalima se vijam po gradu.
2019 10 11
Meni PE dođe na vrata kad se ne javljam na telefon 😂😂😂bar ovi domaći, ako dođu novi, verovatno će ih mrzeti. Ali, Aplle, moram priznati da ih ne sažaljevam uopšte, koliko god kukali i štrajkovali
2019 10 11
Ja podržavam svakoga ko zahteva svoja prava i bori se za bolji život.
2019 10 11
> Debela_devojka: > Meni PE dođe na vrata kad se ne javljam na telefon 😂😂😂bar ovi domaći, ako dođu novi, verovatno će ih mrzeti. Ali, Aplle, moram priznati da ih ne sažaljevam uopšte, koliko god kukali i štrajkovali Moj tata je dugo bio postar (inace je zavrsio prava)i sama sam mu vise puta pomagala da raznosi postu . Tek kad zasucete rukave i osetite onda biste znali njihovu muku. Hvala Bogu pa je prebacen na drugo radno mesto pa ga vise ne gledam kako se muci. Znate li koliko su obimni njihovi reoni i sve to moraju pesice preci i svaka vrata obici svaki dan! tako da ih ja itekako sazaljevam jer ovi po bg idu i po kisi i po snegu vuknjaju pune preteske torbe. Radna uniforma nikakva noge mokre svaki dan,jakna propusta. Rade od jutra do sutra za neku pisljivu platu narade se kao robovi. A pri tom koliko je jos postara ubijeno i povrdjeno kad raznose penzije? !. Nemaju nikakvu olaksicu ni sredstva za rad u 21 veku. Ja sam se udala i nisam vise u bg pa vidim ovi kod mene na motoru bato od 8 do 13:30 raznese postu i paljba kuci. Taj se ne treba zaliti ali kao sto rekoh ima delova gde se itekako trebaju pobuniti.
2019 10 11
Ja ne podržavam kad je 90% radnika u pošti dobilo posao zbog mame, tate, strica i slično. Em preko veze dobiju posao, em kukaju stalno, večito su nezadovoljni. Poznajem i par njih koji su unapređeni preko veze, bez ikakve škole, samo su naknadno kupili diplomu. Ni to nije ok prema ostalim građanima, koji čak nemaju ni šansu da fee konkurišu za posao u državnom sektoru. Moja mama nije uspela ni kao čistačica u vrtiću da se zaposli, jerčitava rodbina upravmica, vaspitačica i ostalih čistačica ima debelu prednost
2019 10 11
> Sanja0701: > > Debela_devojka: > > Meni PE dođe na vrata kad se ne javljam na telefon 😂😂😂bar ovi domaći, ako dođu novi, verovatno će ih mrzeti. Ali, Aplle, moram priznati da ih ne sažaljevam uopšte, koliko god kukali i štrajkovali > Moj tata je dugo bio postar ,i sama sam mu vise puta pomagala da raznosi glasacke listice i ostalu postu . Znate li koliko su njihovi reoni i sve to moraju pesice preci i svaka vrata obici svaki dan! tako da ih ja itekako sazaljevam jer ovi po bg idu i po kisi i po snegu vuknjaju pune preteske torbe. Radna uniforma nikakva noge mokre svaki dan,jakna propusta. Rade od jutra do sutra za neku pisljivu platu narade se kao robovi. A pri tom koliko je jos postara ubijeno i povrdjeno kad raznose penzije? !. Nemaju nikakvu olaksicu ni sredstva za rad u 21 veku. Ja sam se udala i nisam vise u bg pa vidim ovi kod mene na motoru bato od 8 do 13:30 raznese postu i paljba kuci. Taj se ne treba zaliti ali kao sto rekoh ima delova gde se itekako trebaju pobuniti. Drugo su poštari, njih ne računam, oni se stvarno lome od posla. I sama sam radila kao kurir peđke po BG naseljima, sa 30ak kg na leđima, znam kako je. I to nisam imala reon, burazeru, Borča, Ovča i Krnjača kompletno peške, rok 2 dana. Bukvalno, najteži posao ikada. Pa, posle Vidikovac, Rakovica, Cerak, Žarkovo... Ma, haos
2019 10 11
A sto se tice zaposljavanja u nasoj drzavi to je vec prica za sebe. Jbt jedne god nisam mogla kao konobarica da se zaposlim ,falilo mi love za faks pa sam radila sta bilo kao i moj sadasnji muz radili smo sta smo stigli da otplatimo kiriju i studije a njega su bili odbili i za selidbe 🤣🤣🤣🤣🤣 . Zato svi i beze preko i tek ce. Nasa drzava je lopovska zato i podrzavam samo nek strajkuju nek se bore za bolji dinar drzava im sigurno nece sama dati
2019 10 11
Pa, ja ne znam zašto se posao konobara toliko nipodištava. I ne treba svako da ga radi i nije posao za svakog. Danas se ugostiteljstvom bavi ko stigne, zato je usluga svuda sve gora i gora, ajnceri se nose sa dve ruke, konobari sede i puše, ispijaju kafe, ne vode se knjige kako treba, neljubazmi, namršteni i u dosta slučajeva fizički nesposobni da rade taj posao. Pritom nemaju šlifa za rad sa ljudima. Ja sam se školovala za ugostiteljstvo i onda dođe neki ekonomista, ne može da nađe posao i zaposli se u kafani, pa otme nekome ko je za to učio posao ispred nosa. Treba da se vrati zakon da svako može da se bavi isključivo delatnošću za koju se školovao ili završio kurs, obuku. To bi bilo najpoštenije
2019 10 11
1 2