Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sta mislite o ovom samponu?

Ja počinjem sa pilulama za kontracepciju i nadam se da će mi malo stabilizovati hormone
2019 10 13
Pravila sam ga vise puta, uz dodatak vitamina b, kosa mi je uvek bila lepa dok ga koristim, u mom receptu sve to ide na litar sampona. Farmasi ne, nikako!
2019 10 13
Meni je to obican prasak za ves, po sastavu. Kosa se hrani iznutra. Proverila bih gvozdje, pojacala unos vitamina i minerala, pojacala hidrataciju vodom i biljnim cajevima.
2019 10 13
> jelena2606: > Natalija,taj rastvor..koliko cega stavljas?B vitamin iz ampule I koji b vitamin?Da li razredjujes sa vodom? Ubacis ceo Pantenol, 1 pakovanje kapi koprive, 1 pakovanje AD, 1 amupula B vitamin (kupuje se u ampuli, moras ga spricem sa malo vode rastvoriti jer je u cvrstom stanju )
2019 10 13
Takodje izbaci maske za kosu (pogotovu one fensi sto zene koriste a sve imaju Sulfate i Parabene) Sama sebi pravi prirodnu. Ja stavim par sati pre pranja 1 kasika susamovog ulja 1 zumance 1 kasika meda Malo Bademovog mleka. Umotam u providnu foliju 😂🧖‍♀️
2019 10 13
> Ana222: > Meni je to obican prasak za ves, po sastavu. Kosa se hrani iznutra. Proverila bih gvozdje, pojacala unos vitamina i minerala, pojacala hidrataciju vodom i biljnim cajevima. I ja sam tog misljenja.Medjutim sve je u redu,sa krvnom slikom.Da vitamini svakako...I meni je malo panika oko ovog sastava..
2019 10 13
> natalijalucic: > > jelena2606: > > Natalija,taj rastvor..koliko cega stavljas?B vitamin iz ampule I koji b vitamin?Da li razredjujes sa vodom? > Ubacis ceo Pantenol, 1 > pakovanje kapi koprive, 1 pakovanje AD, 1 amupula B vitamin (kupuje se u ampuli, moras ga spricem sa malo vode rastvoriti jer je u cvrstom stanju ) Znam da imaju u apotekama u ampulama staklenim ali su odvojeni npr b6,b12...Nisam znala za tu u cvrstom stanju.
2019 10 13
> jelena2606: > > natalijalucic: > > > jelena2606: > > > Natalija,taj rastvor..koliko cega stavljas?B vitamin iz ampule I koji b vitamin?Da li razredjujes sa vodom? > > Ubacis ceo Pantenol, 1 > > pakovanje kapi koprive, 1 pakovanje AD, 1 amupula B vitamin (kupuje se u ampuli, moras ga spricem sa malo vode rastvoriti jer je u cvrstom stanju ) > Znam da imaju u apotekama u ampulama staklenim ali su odvojeni npr b6,b12...Nisam znala za tu u cvrstom stanju. Pardon nije u ampuli vec u flakonu, zute boje u cvrstom stanju. Mislim da je to complex svih B vitamina, tako mi je barem apotekarka rekla.
2019 10 13
> Zlatana: > > Marija193N: > > Mozete probati i Farmasi sampon od belog luka. Turska prirodna kozmetika. Zaista je super,ja sam tako oporavila kosu.. Pocela je da mi opada od silnog vezivanja zbog posla. Tako da sam se spasila sa tim. > > Takodje imaju i sampon od koprive koji je FENOMENALAN! Ja inace imam jaku kosu i uglavnom nijedan sampon mi nije pomogao da dobijem tako na volumenu. Ovaj je zaista odlican,bukvalno jedini sampon posle koga mi je kosa bujna i ima volumena. A probala sam sve i svasta 😁 Tako da vam toplo.preporucujem 😊 > Farmasi od belog luka ili koprive? > Meni je jako slaba a opada prilikom češljanja, tanka i proredjena mi je, tako svake jeseni mi se dešava. Od belog luka je za oporavak kose, a kopriva mi je za volume. S tim da recimo meni kopriva vise odgovara za sve. Tako da zavisi svima je razlicite. Ali svakako preporucujem da probate oba. 😊
2019 10 14
> Debela_devojka: > I ja koristim taj afroditin već mesec dana, ali mi od porođaja kosa opada u pramenovima, postalo je jezivo i morala sam da se ošišam na paž Posle oba porodjaja mi je kosa opadala u pramenovima tako da znam kakav je osecaj,mislila sam da umirem ali se posle nekoliko godina zaista sve stabilizovalo,sad ponovo imam grivu.. :D ,mislim to je normalan proces samo se zene uplase ali da treba negovati,treba..koristila sam Merz special kapsule,komplex B..za mene vrhunski preparat
2019 10 14
> jelena2606: > Stalno nesto istrazujem,inace imam seboreju na glavi i licu.Na licu sam resila problem sa temenom ne,a pritom mi i opada..Nadjem recept na internetu..U sustini znam za sve te sastojke ali takodje sam negde i procitala da preterano npr stavljanje ricinusovog ilja hoce da izazove kontra efekat...Sta mislite o ovom receptu?,Svi sastojci su ok ali mi ovo deluje mnogo jako..Da li je neko koristio mozda ovu "muckalicu"?Bojim se da ne izazovem neki kontr efekat pa ostanem skroz bez kose:-))) > 750 ml šampona od koprive (može biti bilo koji proizvođač, mi smo upotrebljavali Koprivu sa pantenolom, Afrodita) > 100 ml pantenol vodenog rastvora > 50 ml ricinusovog ulja > 30 ml kapi koprive > 1 bočica AD kapi Mislim da ne mozes ostati bez kose,deluje kao dobra muckalica po ovom receptu :D :D Nisam koristila mene to iskreno mrzi da pravim, pojacaj komplex B vitamina i kroz hranu i suplemente, Merz Special preparat, vrhunski..
2019 10 14
Sa B vitamiskim kompleksom nema greske..Medjutim kada ga pijem,poprilicno se ugojim :( Mada sada eazmisljam mozda bih mogla po jednu tabletu na svaka dva dana
2019 10 14
> jelena2606: > Sa B vitamiskim kompleksom nema greske..Medjutim kada ga pijem,poprilicno se ugojim :( Mada sada eazmisljam mozda bih mogla po jednu tabletu na svaka dva dana Znam da apetit raste,ja nemam problema sa kilazom pa mi to nije frka ali ako kazes da se gojis od B, verujem..
2019 10 14
Nije bas ni da mi apetit raste,isti je,nego kao da se lepi sve sto pojedem..Prvi put sam ga uzela pre vise godina, i pozamasno dobila na kilazi..Dok je moja drugarica takodje kupila i popila kutiju i nista ni grama se nije ugojila
2019 10 14
1 2