Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Izvini “Zaro” molim te

Slabo se šminkam, tako da mi ne znači puno da li je iz Lilly-ja ili mac, Inglot i slično. Lično, ne patim da furam neki skupi brend, kao nosim majicu od 200e, a doručkujem 'leba i paštetu. Zato i jesam na ovom sajtu. A Zaru i Balmain cenovno ne bih poredila, jer je nemoguće. U Zari se može kupiti haljina za 3, 4, 5000, ali dinara. Balmain teško.to je moda za koju običan smrtnik nema novca. Zato i ne verujem da ovde postoji veliki izbor Balmain oriđiđi krpica. Ko plaća haljinu 4000e, pa je posle prodaje za 100
2019 10 13
pa niko nije lud da proda balmain,zato sto neki smrtnici ne mogu da je priuste sebi.Ima nekih koji ne pate,koji zele high end sminku,ne zove se dzabe tako,takodje ni to ne moze svako sebi priustiti,ali je lepse i bolje imati kvalitet,lepse se lepse osecam i koza pamti sve.Neko je tu da bi se ratosiljao stvari a neko zivi od ovoga,ne jedemo svi mi pastetu,zato sto je na nama balmain i sl...
2019 10 13
Pa, svi smo upravo zato ovde, da kupiml kvalitetno, a povoljno, ne znam zašto se to uopšte dovodi u pitanje, ali ne patimo sbi od sirotinjskog kompleksa da plaćamo brend i budemo hodajuće reklame. Ja, lično, mogu da priuštim krpu od 200e glat, kao i mnoge devojke ovde koje zarađuju fino, ali ne želim, želim da izađem i potrošim te pare. Svako ima svoje prioritete. Međutim, ovde uopšte nije bila reč o tome, pošto si otvorila temu kako za 8000 din možeš naći Balmain org krpicu. Moje mišljenje je - teško. A ako ipak nađeš, javi. Mislim da će se ovde pre naći gomila kopija, jer je činjenićno stanje da 2% ljudi u Srbiji može sebi da priušti Balmain krpu, da bi ih ovde bilo u ponudi po nižim cenama
2019 10 13
P. S. Argetu jedem i u Dior kreacijj i u kineskoj majici 😂 ne pravim pitanje
2019 10 13
Oko 100-ak € da,to je jos 2,3 hiljade gore> Debela_devojka: > Pa, svi smo upravo zato ovde, da kupiml kvalitetno, a povoljno, ne znam zašto se to uopšte dovodi u pitanje, ali ne patimo sbi od sirotinjskog kompleksa da plaćamo brend i budemo hodajuće reklame. Ja, lično, mogu da priuštim krpu od 200e glat, kao i mnoge devojke ovde koje zarađuju fino, ali ne želim, želim da izađem i potrošim te pare. Svako ima svoje prioritete. Međutim, ovde uopšte nije bila reč o tome, pošto si otvorila temu kako za 8000 din možeš naći Balmain org krpicu. Moje mišljenje je - teško. A ako ipak nađeš, javi. Mislim da će se ovde pre naći gomila kopija, jer je činjenićno stanje da 2% ljudi u Srbiji može sebi da priušti Balmain krpu, da bi ih ovde bilo u ponudi po nižim cenama
2019 10 13
Ja ću baš da potražim i da vidim specifikacije vezane za originalne Balmain krpice, pretpostavljam da postoji neki hologram, serijski broj i slično? Pa, da pošaljem unutrašnje etikete direktno balmain podršci na sajtu, jer me živo zanima kako da raspoznam njihov original. Nisam bila u prilici da bilo šta njihovo imam u rukama, kako bih uočila razliku između org i dobre kopije
2019 10 13
https://mojekrpice.rs/items/odeca/3810208/zara-haljinas A ovo? 😂
2019 10 13
Pa kao i Bogner jakne 97%,novopzarski fejkovi koji se ovde prodaju kao original za 250e.Ne samo ovde nego i na drugim sajtovima.Naravno kazu da je snizenje ,:)
2019 10 13
Ja sam slatko prodala Bogner džemper za soma din, čovek je oduševljen 😂 niko nije verovao da je oriđiđi, dok nisam poslala 174 slike
2019 10 13
> jelena2606: > Pa kao i Bogner jakne 97%,novopzarski fejkovi koji se ovde prodaju kao original za 250e.Ne samo ovde nego i na drugim sajtovima.Naravno kazu da je snizenje ,:) A ja sam ovde na početku pitala samo kakvo je to ushićenje za tim Balmain krpama. Pojam nisam imala da jr to neki,, padanje u nesvest " brend, dok nisam ovde videla. Malo sam prečešljala njihov sajt, iskreno, ništa mi nije toliko fantastišen, posebno ne haljine. Pre bih kupila nrku Hamel haljinu, nego tu Balmain. Stvar ukusa, naravno, meni lično nating spešl
2019 10 13
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9fa1876dcc6d65f8bf0ca897d08c0ebb.jpg) ma kakva Hamel pff
2019 10 13
Pa, dobro, rekoh stvar ukusq. Meni su haljine Meline Džinović vrh vrhova i pre bi neka od njih bila moj izbor, ali svako bira za sebe, hvala Bogu. Njene haljine su mi neobične, nesvakidašnje i nisu sa štanc trake, nema kod nje masovne proizvodnje
2019 10 13
Ima par haljina onako futuristickih koje su mi ok...Naravno sve je to stvar ukusa i naravno sta ko ume da nosi..Ni ja nisam fascinirana haljinom izbad, ali jesam sandalama i tasnom :)
2019 10 13
Da, tašna je extra
2019 10 13
Ja volim Herve Leger haljine. Volim haljine takvog kroja, uske, duzine ispod kolena. Meni su one vrh a ima mnogooooo njihovih kopija koje nemaju veze sa originalom 😒
2019 10 13