Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Izvini “Zaro” molim te

Meni je harve lager brend top, ali te bandage haljine mi nikako ne stoje zadnjih godina 😞 što mi je vrlo krivo, jer sam baš u jednom SHu naišla na oriđiđi Harve Lager bandage haljinu, ali džabe kad sam kravica debelica od prvog porođaja, pa moram da izbegavam takav kroj. Nadam se ne zauvek 😂
2019 10 13
uhh ja imam roze HL bandage haljinu,tooop mi stoji,ona se nosi bez grudnjaka,a hvala bogu imam skoro petice pa to top izgleda dok kod moje drugarice jok jbg..HL ide na velike grudi i uzak struk ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/59990939033cd3fba04f1124099249d9.jpg)
2019 10 13
Ja imam veće sesi, uži struk i big ass, ali me debele butine j....u za takvu haljinu, a nekada su mi takve najbolje stajale. Jbg, godine+deca. A i više ne skitam kao nekada, pa nznm ni gde bih je nosila 😂 nije baš za romantičnu večeru ili neki techno party
2019 10 13
Pa DD ti si prava Kardašijanka. Šta ti fali, i one guraju sve to u takve haljine.
2019 10 13
Yes, kad mi spadne stomačina, malo se zategnem, stavim slikione, jer opustile se malo 😂 pocrnim, saniram celulit, pa možda i obučem tako nešto. Do tad ću se držati onih za monahinje 😂
2019 10 13
Ipak mislim da to kako ko ume da nosi...Najpoznatije manekenke i modeli,tj najplacenije,visoke mode.sve su ravne kao daske i mrsave i sve im stoji savrseno...Izgledaju svemirski,bez aduta tipa, struk kuk grudi.. :D
2019 10 13
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/68f58213c163fcfb764c16404b349801.jpg) Evo MACKETINE U Herve leger haljini..I haljina je vrhunska...Niti sisa niti struka niti kuka..Prema tome...
2019 10 13
Meni te manekenke mršave.. Brrrr... Užas. A i to je stvar ukusa. Ništa bez sise, brate 😂
2019 10 13
Ne, samo komentarisem,a to sam ovde vise puta vec cula za herve leger haljine,kako mogu da ih nose samo zene sa grudima.itd..Ja mislim da postoji nesto sto neko ume da nosi,a neko drugi ne ume..I da je to jedina prava prica..To je sustina...A ova cica na fotografiji izgleda vrhunski , haljina jos bolje :)Debela nije sve u sisama ima nesto i u lovi :') :') :')
2019 10 13
A i to si u pravu 😂😂😂 koliko sam ja puta čula da nisakim devojkama ne stoje dugačke haljine. Moraću da se slikam u jednoj, da demantujem čupri 😂
2019 10 13
Da to nema veze sa mozgom...
2019 10 13
Riri je bez grudi mrsava na slici nisam ja 😀 > Debela_devojka: > Ja imam veće sesi, uži struk i big ass, ali me debele butine j....u za takvu haljinu, a nekada su mi takve najbolje stajale. Jbg, godine+deca. A i više ne skitam kao nekada, pa nznm ni gde bih je nosila 😂 nije baš za romantičnu večeru ili neki techno party
2019 10 13
Hahshsh, pa videla sam da je R na slici, nisam ni mislila da si ti 😂
2019 10 13
Mislim da se uske i kratke haljine sa velikim dekolteom na velike grudi nose još samo u Bugarskoj, Rumuniji i Srbiji...... :s
2019 10 13
Ja mislim da to zavisi od godina, prilike i, kao što Jelena reče, o načinu kako neko nešto nosi. Na nekome može izgledati užasno i jeftino, a na nekom drugom dijametralno suprotmo. Lično ne volini veliki dekolte i kratko i tako sve odjednom na sebi, ali moram priznati da sam kao klinka uveče izlazila golišava. To se, valjda, menja sa godinama
2019 10 13