Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Izvini “Zaro” molim te

Ima Herve Leger i modele sa polurolkicama gore, koje su mi isto top. Ja nemam bas neke grudi ali imam jako uzak struk a malo izrazenije kukove i volim da nosim te haljine. Sta znam, uvek sam patila da imam velike grudi ali sam vremenom zavolela ove moje malo ispod proseka 😂 Te haljine su mi neprevazidjene i bas volim da nosim nesto sto je jakooo usko, ispod kolena a bez dubokog dekoltea. U zadnje vreme mi se dopadaju i Blondy duge haljine, lepo ih rade a pristupacne su.
2019 10 14
> RebelliousFleww: > uhh ja imam roze HL bandage haljinu,tooop mi stoji,ona se nosi bez grudnjaka,a hvala bogu imam skoro petice pa to top izgleda dok kod moje drugarice jok jbg..HL ide na velike grudi i uzak struk ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/59990939033cd3fba04f1124099249d9.jpg) Meni se licno ova haljina ne dopada i ne bih je nosila. Previse kratko i otvoreno. Ako nosim mini suknju gore je zatvoreno, i obratno. Ovo mi je nekako degutantno i sve "na izvolte" ali stvar ukusa 🙂 Ko sta voli ☺️
2019 10 14
> jelena2606: > Ne, samo komentarisem,a to sam ovde vise puta vec cula za herve leger haljine,kako mogu da ih nose samo zene sa grudima.itd..Ja mislim da postoji nesto sto neko ume da nosi,a neko drugi ne ume..I da je to jedina prava prica..To je sustina...A ova cica na fotografiji izgleda vrhunski , haljina jos bolje :)Debela nije sve u sisama ima nesto i u lovi :') :') :') E ja se sa ovim slazem u potpunosti 😃
2019 10 14
> MamaiTata: > > RebelliousFleww: > > uhh ja imam roze HL bandage haljinu,tooop mi stoji,ona se nosi bez grudnjaka,a hvala bogu imam skoro petice pa to top izgleda dok kod moje drugarice jok jbg..HL ide na velike grudi i uzak struk ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/59990939033cd3fba04f1124099249d9.jpg) > Meni se licno ova haljina ne dopada i ne bih je nosila. Previse kratko i otvoreno. Ako nosim mini suknju gore je zatvoreno, i obratno. Ovo mi je nekako degutantno i sve "na izvolte" ali stvar ukusa 🙂 Ko sta voli ☺️ Pa, da, to sam i ja rekla, sve odjednom tako golo ne volim ni ja SAD, ali sam furala sa 17, 18, 19 godina. Prosto, tada mi jr bilo potpuno cool i što kraće i što uže i go stomak da se vidi pirs i tange da malo vire sa strane, na neke široke pantalone potpuno plitke. Takva bila moda 😂 iz ove perspektive, smešno mi, ali jbg, tako se nosilo, kratko, usko, otvoreno. I menj neizostavni periodi partijanja Vans skejterke, fluo pertle, plastični nakit itd. Sad mi muž stalno govori da se oblačim kao baba 😂 šta znam, tako mi došlo
2019 10 14
Mamaitata...A da ne pricam da ima raaznih modela tih haljina,za razlicite gradje...Inace volim provakativno oblacenje i pomalo sexi..S tim sto za mene nije sexi kratka haljina,izbacene grudi a pritom velike i cipele sa platformom i stiklom 12 cm i na sve to jaka sminka..Ali opet sve je to stvar ukusa..Evo ja se nagledah dok smo piskarali po ovoj temi Herve l haljina da ti pamet stane i tako su dobro uklopljene,uz neku neobicnu obucu ili cizme,jednostavne frizure...Izgleda svemirski :)
2019 10 14
Meni je sexy samo harizma i kad su muškarci u pitanju i žene. Poznajem par jako zgodnih cura, lepe, doterane, ali one meni nisu sexy, baš su onako, bezveze. Kao panjevi neki. A ima devojaka koje i nisu nešto lepe, ni ništa posebno zgodne, prosečan outfit, ali su toliko sexy kad se smeju, kad hodaju, kad piju piće. Tako da sve je to relativno.
2019 10 14
Slazem se za harizmu,ali bez obzira super je kada je zena obucena provokativno ,a sa ukusom.. :)
2019 10 14
Ma, šta znam, Ako je neka kučka koju ne mogu da svarim, odvratna mi je šta god da obuče 😂 Ceca, recimo 😂
2019 10 14
> Debela_devojka: > Ma, šta znam, Ako je neka kučka koju ne mogu da svarim, odvratna mi je šta god da obuče 😂 Ceca, recimo 😂 Hahahahah realno 😂
2019 10 14
Meni licno je Jelena Karleusa modna ikona. Ne znam, ona sta god da obuce iznese ga extra i na njoj izgleda kao milion dolara. Na stranu njen rad i njena licnosti, ali stil je vrh vrhova 😃
2019 10 14
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9847c677269bdbe7b3875e667b10e762.jpg) Evo ovde na primer. Pomenuta dama je obucena da vise nema gde ali izgleda takooooo seksi i provokativno 😂
2019 10 14
Ma, meni je ona extra, lajava. Volim lajave ljude, a ne one kao neke ćutljive, misteriozne likove Kao oni su mudri i ćute i u sebi filozofiraju. Filozofija u pm. To ćuti i smišlja neku prevaranciju, garant 😂
2019 10 14
Iskreno haljina na Riri stoji devojkama koje u imaju grudi kao ona ili manje, nikako vece. A za balmain jaknu od 8000 nisam jos stvarno cula, niti je videla. Mozda ima po nekim inostranim buvljim pijacama gde ima kradene robe, polovne itd.
2019 10 14
> Debela_devojka: > Hahshsh, pa videla sam da je R na slici, nisam ni mislila da si ti 😂 Ahhaaahhahaha :')
2019 10 14
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5fa20c75ebed49fac06c8c845c812861.jpg)
2019 10 14
1 2 3 4