Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

PREVERANT OTVORI NOVI PROFIL !!

Devojka je nakon prevare obrisala oba profila i najverovatnije otvorila novi iznecu i njene podatke ako treba da ne zezne jos nekog 😃 https://mojekrpice.rs/forum/t/517011/prevarant
2019 10 13
Profili se ne mogu obrisati
2019 10 13
Nije brisala samo verovatno otvorila i treći.
2019 10 13
Ne znam zašto sarađujete sa bilo kim ko nema dovoljno utisaka, makar minimum minimuma...10ak ali da je jedan sa sajta od osobe koja ima mnogo utisaka...
2019 10 13
Pa, kako će neko da stekne utiske, ako niko ne sarađuje sa njim, jer nema dovoljno utisaka
2019 10 13
> MissDiva: > Ne znam zašto sarađujete sa bilo kim ko nema dovoljno utisaka, makar minimum minimuma...10ak ali da je jedan sa sajta od osobe koja ima mnogo utisaka... Оваква изјава ме не оставља равнодушном. И ти си пре 7 година имала 0 утисака. Добро, било је неко срећније време. Значи да игноришеш поруке купаца који су испод твог стандарда - или шта? Ако одговориш; кажеш да нећеш да сарађујеш? Сит се гладног не сећа.
2019 10 13
Svaka kupoprodaja ima svoj rizik i ona sa 0 utisaka i ona sa 200+, imali smo prilike videti obe situacije. Ja sam sarađivala sa članicama bez utiska i hvala bogu sve prošlo u najboljem redu. Niti ću ikad zaboraviti Sofi koja mi je mimo svog principa poslala haljinu sa pouzećem kad sam bila nova. Veliko 💖, bez nje ne bi bila tu danas.
2019 10 13
> Madeleine: > > MissDiva: > > Ne znam zašto sarađujete sa bilo kim ko nema dovoljno utisaka, makar minimum minimuma...10ak ali da je jedan sa sajta od osobe koja ima mnogo utisaka... > Оваква изјава ме не оставља равнодушном. > И ти си пре 7 година имала 0 утисака. Добро, било је неко срећније време. > Значи да игноришеш поруке купаца који су испод твог стандарда - или шта? Ако одговориш; кажеш да нећеш да сарађујеш? > Сит се гладног не сећа. Bravo!
2019 10 14
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1407d601fdd94215ecea6cbb67bf8ae9.jpg) Osiba je prevarant
2019 10 15
Eto ja sam joj dala sansu, mislila sam krece iz pocetka pa da joj izadjem u susret, trazila je razmenu garderobe, ka njen paket nisam dobila. Ne znam kako se ona prijavljuje al bar da upozorim vidim da je i dalje dostupna i da prodaje stvari.
2019 10 15
Evo ja nemam ni jedan utisak jer sam nova, ali sam vec obavila nekoliko uspesnih prodaja, uz potpuno poverenje. Tako da utisci bas i nisu merodavni 😁> MissDiva: > Ne znam zašto sarađujete sa bilo kim ko nema dovoljno utisaka, makar minimum minimuma...10ak ali da je jedan sa sajta od osobe koja ima mnogo utisaka...
2019 10 18
A i ne zeli svako da cima clanice da im ostavljaju utisak. Ja to prepustam tudjoj volji, dovoljno mi je kad primim poruku da su zadovoljne.> Cotton19: > Evo ja nemam ni jedan utisak jer sam nova, ali sam vec obavila nekoliko uspesnih prodaja, uz potpuno poverenje. > Tako da utisci bas i nisu merodavni 😁> MissDiva: > > Ne znam zašto sarađujete sa bilo kim ko nema dovoljno utisaka, makar minimum minimuma...10ak ali da je jedan sa sajta od osobe koja ima mnogo utisaka...
2019 10 18