Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Pegla-za nas "vrsne domacice"

Ako nesto stvarno mrzim,to je peglanje...cak mi se i pegla zagubila😁Sramota,ali peglam samo kimona i to je sve.. A masina za susenje je spas,jedino ne stavljam dzins,pa i vunu izbegavam,prosle zime sam divan dzemper stavila i od L napravila XS😎
2019 10 14
I meni masina za susenje skuplja ves na exstra suvo.Ja sad stavim na osetljiv ves ves bude 80%suv.Ostavim da odstoji u masini izvadim ionda bude 90%suv i tako mucim muku🤦‍♀️ Kad prenoci osusi se skroz ostane mirisljav.Snalazim se moja masina nije za neku pohvalu.Moj muz je prvo jutro kad sam osusila ves u masini kasnio na posao,i naravno na brzinu izvadi farmarke obuce se i ode na posao ne gledajuci.Seo u auto rekao je da je osetio da su mu krace farmerke ali je mislio jer sedi.Na posao kad se pojavio izgledao je kao da je moje farmarke obukao kratke a uske😂 i od tog blama pazi i gleda kad susim ves🤦‍♀️
2019 10 14
@GabiProdaja Hvala na savetima :") Kad citam neke komentare kako ne vole da peglaju pa i ne peglaju ili samo kad moraju prosto budem ljubomorna... Ni ja ne volim da peglam ali peglam skoro sve,kako da budem u izguzvanom duksu,pamucnoj majici,kako da pustim muza u izguzvanoj majici ili kosulji na posao... :|
2019 10 14
Peglsm po potrebi, što znači ne idem izgužvana, nego pred izlazak iz kuće ispeglam šta mi treba., mada semoje stvari se ugl ne peglaju, a muž pegla sam, nije debil 😂 jednom sam mu ispeglala trešu i jednom farmerke. Mada razmišljamo i to da ne radimo ima neki vešeraj blizu kuće, kad izračunam utrošak vremena, struje, praška, više mi se isplati da odnesem da mi oni operu i ispeglaju, tako da ću i to da probam 😂
2019 10 14
Peglam po potrebi i samo ono sto se vidi Haljine,odela,kosulje,posteljinu,peskire nosim u praonu Nekad je vikend i obukla bih nesto,ovi ne rade,a i moras cekqti Pa rekoh da priupitam za iskustva sa tom parnom rucnom pehlom sto imaju oni po bjticima
2019 10 14
> JelenaM00: > @GabiProdaja Hvala na savetima :") > Kad citam neke komentare kako ne vole da peglaju pa i ne peglaju ili samo kad moraju prosto budem ljubomorna... Ni ja ne volim da peglam ali peglam skoro sve,kako da budem u izguzvanom duksu,pamucnoj majici,kako da pustim muza u izguzvanoj majici ili kosulji na posao... :| Peglala sam muzu kosulje za posao,sada ih slabo nosi,mada sada kada razmislim,mogao je i sam,a sada bez preke potrebe,nemam vremena za to,zato rasirim ves cim masina zavrsi,ili cim ga osusi odmah spakujem😀
2019 10 14
Naravno da je mogao sam 😂 ili još imamo podelu na muške i ženske poslove.
2019 10 14
> Debela_devojka: > Naravno da je mogao sam 😂 ili još imamo podelu na muške i ženske poslove. Zeznes se tako na pocetku,pa ti peres sudove,kuvas,menjas pelene,a kada je u pitanju sve ono sto se kod nas jos uvek smatra muskim poslovima,ti se trpas kako mozes,ako ne bolje,ono bar isto😅
2019 10 14
Učila sam na greškama starijih, pa sam sve radila naopako 😂 upropastim ručak 2X, od tada ugčavnom on kuva, uništim košulju, pa on pegla, odem u prodavnicu, kupim gomilu gluposti, sad on ide u prodacnicu 😂 na kraju je dogpvor: aj ti oko dece, ja ću sve ostalo 😂 uglavnom otprilike, bez preterivanja, on ide u radmju svako jutro, ja za to vreme pospremim malo, pošto mala naravno razbacuje non stop, on kuva ručak, ja ponekad, jer bolje kuva, sudovi se peru na smenu, pošto mi je mašina rikavela, pa dok se ne uzme nova. Živimo sa mojom maom silom prilika, ona se bavi vešom, uključuje mašinu, širi i skuplja, pegla svako svoje po potrebi, decu hranimo i presvlačimo oboje, ja ih kupam, jer bolje to odradim. Usisavanje, prašina i to detaljisanje, kako je ko raspoložen, nema pravila, frižider zajedno sređujemo, jer brže ide. E, kupatilo volim sama. To ne volim ni on ni mama da petljaju, jer su gadljivi, pa sve samo nešto ofrlje, a ja nisam i volim sama da sredim. Uglavnom, posle 2 sata, kao da niko ništa nije uradi 😂 deprimirajuće. Teško ne nosim, te klasika muške poslove nikako ne radim, osim ako baš moram, kad sam sama i slično. Zato i ne idem u radnju, kaže da ne nosim teške kese 😂rekoh hvala. Imamo oboje, naravno, gomilu mana, ali veoma cenim što su ga naučili da bude samostalan i da se ne libi nijednog posla
2019 10 14
> Debela_devojka: > Učila sam na greškama starijih, pa sam sve radila naopako 😂 upropastim ručak 2X, od tada ugčavnom on kuva, uništim košulju, pa on pegla, odem u prodavnicu, kupim gomilu gluposti, sad on ide u prodacnicu 😂 na kraju je dogpvor: aj ti oko dece, ja ću sve ostalo 😂 uglavnom otprilike, bez preterivanja, on ide u radmju svako jutro, ja za to vreme pospremim malo, pošto mala naravno razbacuje non stop, on kuva ručak, ja ponekad, jer bolje kuva, sudovi se peru na smenu, pošto mi je mašina rikavela, pa dok se ne uzme nova. Živimo sa mojom maom silom prilika, ona se bavi vešom, uključuje mašinu, širi i skuplja, pegla svako svoje po potrebi, decu hranimo i presvlačimo oboje, ja ih kupam, jer bolje to odradim. Usisavanje, prašina i to detaljisanje, kako je ko raspoložen, nema pravila, frižider zajedno sređujemo, jer brže ide. E, kupatilo volim sama. To ne volim ni on ni mama da petljaju, jer su gadljivi, pa sve samo nešto ofrlje, a ja nisam i volim sama da sredim. Uglavnom, posle 2 sata, kao da niko ništa nije uradi 😂 deprimirajuće. Teško ne nosim, te klasika muške poslove nikako ne radim, osim ako baš moram, kad sam sama i slično. Zato i ne idem u radnju, kaže da ne nosim teške kese 😂rekoh hvala. Imamo oboje, naravno, gomilu mana, ali veoma cenim što su ga naučili da bude samostalan i da se ne libi nijednog posla Pametno🙂i lepo kada se sve to isplanira...moja greska je sto sam volela da perem sudove,to dodje kao antistres,a masinu nisam dala da mi prikace,ali kako starija cerka pocela da kuva za sebe,vegeterijanac,mrzim da ulazim u kuhinju😅 Nije da moj nece da pomogne,on radi teze poslove,ali i ja volim da radim sa busilicom,ubodnom,pa malo zidarija i tako da nista ne mogu da stignem...troje klinaca i tridesetak zivotinja😁
2019 10 15
1 2