Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Da li "vintage" znači isprazniti babin ormar?

Pozdrav drage devojke, nisam upućena u "nove" modne trendove.. Da li stvarno neko voli da se oblači staromodno ili je to kao fora da bi se prodale stare babine i komšijske stvari? Hvalaaa
2019 10 14
Ako je baba bila godpoDŽa, onda da 😜
2019 10 14
Ja ne volim vintage i nikad na sebe ne bih stavila ma koliko god da je to u trendu, bukvalno nikad. Ne volim preterano ni eleganciju, niti patim od Zare, Guessa i tsl, samo ležerno i sportski. Što bi se reklo normalno.
2019 10 14
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ffe48972cbe47e159366ac9f805516ae.jpg) Zlato, stvar ukusa. Ja skoro nikada nisam sportski obučena, osim kad sam bila trudna. U većini slučajeva nosim haljine i suknje. Šta fali ovoj suknji? Potpuni vintage, mamina, tj tetkina, mama je nasledila. Meni nažalost mala, ali eto. Duboka, pencil, klasika. Bilo je sličnih tema X puta, zabrše se grupnim samoubistvom 😂 ima nas koje ne volimo sve što je kao štancovano, što nosi pola grada, celine one ružne majice i levis i montone i patike na platformu itd itd. I ima druga strana, tako je kako je 😂
2019 10 14
Moda se vrti u krug, retro, vintage sve je in. Sve se može iskombinovati ako neko ume. Neon boje su in, mene iskreno podsećaju na osamdesete kad sam išla u osnovnu i imala neon pink helanke.
2019 10 14
> Debela_devojka: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ffe48972cbe47e159366ac9f805516ae.jpg) > Zlato, stvar ukusa. Ja skoro nikada nisam sportski obučena, osim kad sam bila trudna. U većini slučajeva nosim haljine i suknje. Šta fali ovoj suknji? Potpuni vintage, mamina, tj tetkina, mama je nasledila. Meni nažalost mala, ali eto. Duboka, pencil, klasika. > Bilo je sličnih tema X puta, zabrše se grupnim samoubistvom 😂 ima nas koje ne volimo sve što je kao štancovano, što nosi pola grada, celine one ružne majice i levis i montone i patike na platformu itd itd. I ima druga strana, tako je kako je 😂 Ja ne mogu da prolazim opet kroz ovu temu... iznerviracu se .
2019 10 14
> AppleRed: > Moda se vrti u krug, retro, vintage sve je in. Sve se može iskombinovati ako neko ume. Neon boje su in, mene iskreno podsećaju na osamdesete kad sam išla u osnovnu i imala neon pink helanke. Ljudi ne shvataju da se moda i trendovi vrte u krug.
2019 10 14
Nemo' se nerviraš. Nego, ima ki neka nova, moćna, odevna kombinacija iz bakinog plakara?? 😍😍😍
2019 10 14
Ja iskreno ne volim vintage stil. Mada, primetila sam da se na sajtu prodaju demode stvari pod oznakom "vintage", tako da razumem na sta je clanica mislila 😄 Opet napominjem da je to sve stvar ukusa. Ja volim klasiku i samo klasiku, nekome je to mozda dosadno ali ja sebe ne vidim u vintage garderobi. Nesto previse nisam odusevljena ni poslednjom modom, nekako mi se nikad nisu svidjale stvari koje nose svi. Devojke na ulicama izgledaju uniformisano 😒 Prisetimo se Celine majici, jeftinih kopija ugg cizmi, "krznenih" prsluka preko kozne jakne, dzombastih Fila patika itd. Ne, ne i ne 😂
2019 10 14
> Debela_devojka: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ffe48972cbe47e159366ac9f805516ae.jpg) > Zlato, stvar ukusa. Ja skoro nikada nisam sportski obučena, osim kad sam bila trudna. U većini slučajeva nosim haljine i suknje. Šta fali ovoj suknji? Potpuni vintage, mamina, tj tetkina, mama je nasledila. Meni nažalost mala, ali eto. Duboka, pencil, klasika. > Bilo je sličnih tema X puta, zabrše se grupnim samoubistvom 😂 ima nas koje ne volimo sve što je kao štancovano, što nosi pola grada, celine one ružne majice i levis i montone i patike na platformu itd itd. I ima druga strana, tako je kako je 😂 Ova suknjica je lepa. Zamislila sam je sa crnom polurolkom i crnim cizmama preko kolena. Ja bih je nosila 😂
2019 10 14
Zaboravila sam da dodam ove jakne oversize ili kako god da se zovu. Sve je kao dzak, nisu strukirane, nemaju osnovu. Dzemperi su sve kratki a siroki. Imala sam problem do prosle nedelje da pronadjem ogovarajucu zimsku jaknu i dzemper koji stoji uz telo, ali nasla sam 😂
2019 10 14
Pa, to ti kažem. Vintage je u prevodu STARO I VREDNO. Setimo se Sex i grada kakve vintage komade one nose i na koje blesave načine. Baš smo jednom onomad komentarisali kako je vintage u međuvremenu postao modni pravac, pa se u vintage komade danas ubraja uglavnom garderoba starija od, čini mi se, 30 god. Znači, helanke i kratke uske majice, Fila trenerke i kappa šuškave postaju vintage 😂
2019 10 14
Ja prodala danas vintage suknju od prirodne koze-da mi malo lepse stoji nilada ne bi bila na Krpicama. Pritom stara oko 30 godina a u boljem je stanju nego stvari koje su ovde oznacene kao NOVO. Da ne spominjem da je potpuno modernog kroja....i tako....
2019 10 14
I materijal moze da bude neki vintage- kvalitet, za razliku od ove danasnje sintetike, plastike i tresha. Sto se mene tice, boho i sportski, elegancija samo kad se mora, a poslednja moda- samo u detaljima. Bude mi zalosno kad vidim da je neko prelistao sta je "in" pa navukao na sebe sve to od glave do pete.
2019 10 14
> Debela_devojka: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ffe48972cbe47e159366ac9f805516ae.jpg) > Zlato, stvar ukusa. Ja skoro nikada nisam sportski obučena, osim kad sam bila trudna. U većini slučajeva nosim haljine i suknje. Šta fali ovoj suknji? Potpuni vintage, mamina, tj tetkina, mama je nasledila. Meni nažalost mala, ali eto. Duboka, pencil, klasika. > Bilo je sličnih tema X puta, zabrše se grupnim samoubistvom 😂 ima nas koje ne volimo sve što je kao štancovano, što nosi pola grada, celine one ružne majice i levis i montone i patike na platformu itd itd. I ima druga strana, tako je kako je 😂 Debela ništa joj ne fali lepa je i ima lepih stvari vintage, ali ja lično ne volim to. Natalija, svi ovde znaju, takoreći sve žene, jelte, da se moda vrti u krug i ima onih koji vole ovo a ima onih kao ja koji ne vole i to je to. Niko vama ne brani ni da kupujete ni da nosite. Samo iznosimo svoja mišljenja, imamo valjda pravo. Ne stvarajte tenzije medju članicama.
2019 10 14
1 2 3 4 5