Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Da li "vintage" znači isprazniti babin ormar?

Zlaćana, naravno da svako nosi šta mu se dopada, ali ovo i jeste forum o modi i normalno je da će na takvom forumu doći do rasprava. Međutim, jedna stvar je da svako od nas ima svoje mišljenje, a nešto drugo je izvrtanje činjenica, jer je činjenica da high weist pantalone JESU vintage, UGG čizme JESU VINTAGE, starke, kanađanke, sve je to u neku ruku vintage moda i nikalo ne može biti bapsko. Crop majice isto, to se nosilo 80tih i evo, opet živi Ako kažeš da su vintage stvari bapske, samim tim si pasivno agresivna prema svakom ko nosi takve stvari, iako se pozivaš na slobodu mišljenja i govora, dakle ravnopravno učestvuješ u diskusiji i raspravi, Zalto, Zlaćsns😇
2019 10 14
> Zlatana: > > DoliBlack: > > Logično je da se ljudima sviđa ono što bi sami nosili 😊 ali moda je široko polje 😊 > Normalno.... Ono što ne bih nosila nikad, nikad mi se neće svidjati........................... Ja sam otvorenija po tom pitanju i lepo mi je kad je neko skladno obučen, pa makar to i nije moj stil. 😊
2019 10 14
Pa zapravo ja pravim razliku između stvari koje mi se dopadaju i stvari koje bih ja nosila. Znači dopada mi se na drugoj osobi. I postoji ona treća, da mi se nikako ne dopada.
2019 10 14
> Debela_devojka: > Zlaćana, naravno da svako nosi šta mu se dopada, ali ovo i jeste forum o modi i normalno je da će na takvom forumu doći do rasprava. Međutim, jedna stvar je da svako od nas ima svoje mišljenje, a nešto drugo je izvrtanje činjenica, jer je činjenica da high weist pantalone JESU vintage, UGG čizme JESU VINTAGE, starke, kanađanke, sve je to u neku ruku vintage moda i nikalo ne može biti bapsko. Crop majice isto, to se nosilo 80tih i evo, opet živi Ako kažeš da su vintage stvari bapske, samim tim si pasivno agresivna prema svakom ko nosi takve stvari, iako se pozivaš na slobodu mišljenja i govora, dakle ravnopravno učestvuješ u diskusiji i raspravi, Zalto, Zlaćsns😇 Ma ne kažem da je vintage bapsko bre debela 😂 nego sam rekla vintage, retro, bapsko, u smislu jedno drugo ili treće, jer ništa od toga ne volim, nemam nista protiv nijedne koja to nosi, komentarisem samo, a vi nemojte da se ljutite ako se osetite prozvanim jer nikog lično ne omalovazavam.
2019 10 14
> AppleRed: > Pa zapravo ja pravim razliku između stvari koje mi se dopadaju i stvari koje bih ja nosila. Znači dopada mi se na drugoj osobi. I postoji ona treća, da mi se nikako ne dopada. Normalno 😊
2019 10 14
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6503c048f961dd1a2f5609c1899cf264.jpg) Jelena evo na meni tvoj retro top 😊 Naocare su takodje vintage kupljene ovde na sajtu.
2019 10 14
Natalijalucic wooooooow!!!! Meni je ovo kao naslovna strana najnovijeg Vogue-a
2019 10 14
> lokibg: > Natalijalucic wooooooow!!!! > Meni je ovo kao naslovna strana najnovijeg Vogue-a Bukvalno!
2019 10 14
Da pojasnim na šta sam mislila... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a73b4eef9b2e15dac6cba08395bafc55.jpg) Ovo se smatra za "vintage" ??? A ovo je već lepo, naravno da nisam mislila ovakav stil da uvredim... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/85c67cf3e1b496538167786522aa6599.jpg)
2019 10 14
Natalija,vracaj top,sada se pokajah ,:) ..Jesi li ga suzavala ili ti je taman bio..Posto na ovoj slici ti je bas po meri! :)
2019 10 14
Prelepo! Svaka čast kako si iznela! Božanstveno i jedinstveno!> natalijalucic: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6503c048f961dd1a2f5609c1899cf264.jpg) > Jelena evo na meni tvoj retro top 😊 > Naocare su takodje vintage kupljene ovde na sajtu.
2019 10 14
Hvalaaa svima 🥰 Nisam ga suzavala htela sam namerno da bude veci u ramenima a oko ledja ima lastis pa ga mogu podesavati 💪🤗
2019 10 14
OlgaBogdanov pa to nije vintage-to se zove "dusa izvadjena stvarima od nosenja" hahahaha...... Pritom su to stvari kupljene skoro ali kvalitet ocajan.... Nema to veze sa vintage garderobom uopste.... Ma moram sutra da slikam jednu babinu haljinu i mamine Adidas helanke sa kraja '70.ih
2019 10 14
Taj vintage tag očigledno lupa ko kako stigne... Pretraga je nepotrebno zatrpana svim i svačim... A šteta što neki koji stvarno imaju vintage krpice uopšte ne napišu taj tag uglavnom iz neznanja i onda je teško prokopati te stvari...
2019 10 15
Da to je tacno..Ne samo ovde,nego uopsteno,sam primetila da brkaju vintage sa polovnom garderobom.
2019 10 15