Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Aleract tablete,iskustva

Dobila sam danas od Ginekologa ove tablete da pijem. Bolne menstruacije naravno (a Boze moj sto da ne 😑). Doktorica mi je rekla da probam sa njima. Ja sam danas prvi put cula za njih. Da li je neka od vas upoznata sa njima i da li imate iskustva?
2019 10 24
Ja sam ga koristila na pocetku trudnoce radi sprecavanja kontrakcija i spontanog pobacaja, sto se efekta tice odradio je posao pa mi ga je posle doktorica ukinula . Sad citam da se koristi i za bolne menstruacije , to nisam znala , ali probaj , nemas sta da izgubis . Jesu malko skuplje mada u apotekama budu i snizene ponekad :")
2019 10 24
Pocela sam sinoc sa njima,sad cu videti kako ce biti sa bolovima ovaj put. U apoteci su ih dosta nahvalile,kao to je nesto novo i pokazale su se kao dobre. 1400 din im je cena i pijem dve dnevno. Hvala na podeli iskustva 😊
2019 10 25
Nema na cemu , nadam se da ce ti pomoci. Meni je kod bolnih menstruacija brufen bio najbolji drug :)
2019 10 25
Zadnji put brufen od 600,posle toga injekcija diklofen i nakon par sati brufen od 600 ali rastvor i nekako sam prezivela dan..tako da mora se poduzimati nesto 😂 Rekla mi je doktorica ako ni aleract ne bude imao efekta da se pozabavim sa kontraceptivnim tabletama i da ce mi odraditi testove i analize hormona,pa ce mi prepisati njih da pijem. Sad cu bas da vidim kako ce proci sledeca 🙈🙈
2019 10 26