Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Lazna snizenja

Znate za one profile, jao idem u inostranstvo, selim se, hitno rasprodajem, pitajte za cenu, dogovoricemo se, radim i razmene ako je vas predmet u mojoj listi zelja... E pa da vam kazem, to je velika laz! I zasto to radite ako ne mislite tako, evo stvarno mi nije jasno, zar svrha reklame nije prodati proizvod!?? Pitala sam clanicu koja je objavila gore navedeno, snizenje, dogovor itd sledece... Cao, dopada mi se vasa krpica da li ste mozda za razmenu ili razmenu plus doplatu ili koja je poslednja snizena cena? Dobila sam samo odg da se ne razmenjuje. Onda sam je pitala da li je oznacena cena poslednja cena ili moze da se snizi? Njem odgovor je bio zavisi kad uplatite... Pa sreco moja sa tavim oskudnim informacijama, tj nekonkretnim odgovorima uplaticu nikad... Da bi doslo do realizacije kupoprodaje zelim da znam koliko treba da platim i naravno da necu da platim za pet dana..... Tako da koliko god mi se svidela krpica odustala sam od kupovine jer nisam dobila konkretan odgovor na glavno pitanje a to je kolika je snizena cena... Mislim se, sta bi bilo da sam mere trazila.... Pitate se zasto nema prodaje, pa zato sto ne odg konkretno na pitanja i zato sto niste u stvari spremni na svaki dogovor.... Zar nije lakse da kad osoba ima pitanja tehnicke prirode (nevezano za one tipa koji je materijal, mere, kako stoji itd) da odmah napisete u poruci, e ne razmenjujem se, ali krajnja cena je 2000din uplacuje se pre slanja na racun banke, do lupam desetog nov. Posle nisam tu ako ste zainteresovani da razmenimo podatke) i eto u par poruka znas na cemu si a ne ovako... Sta znam, mozda gresim, ali ja tako razmisljam. 🙄
2019 11 02
Da dodam, sve sto vas zanima - inbox. I tako ja vec 2-3x pitam za nesto u inbox, i ne dobijem odgovor :)
2019 11 03
Potpisujem😊. Mada zbog raznih "kupaca" koji su na onoj drugoj strani spektra i ja dajem kraće odgovore nego ikad. Uvek odgovorim, ali zbog rastućeg broja onih koji maltretiraju ( i od 0 utisaka i od 250 utisaka) ne želim da gubim vreme i nerviram se oko nepristojnosti drugih.
2019 11 03
Mene to isto nervira. Ja sam skoro napravila dve rasprodaje , sve je bilo poa 50 i 100 din. Nit se selim, nit šta drugo,ali sam imala gomilu odece koju ne nosim i nemam gde da odlozim i želela sam da se na brzinu resim toga pa sam cene spustila na bukvalno simbolične. I rasprodala sve za neka dva dana. Sad opet imam par krpica cije su cene stvarno male ,ali i pored toga bisu fiksne. Na svaku poruku odgovorim,saljem dodatne mere, slike i sta god i gledam da odgovorim sto pre na poruku. Ne volim otezanje ni kad sam prodavac ni kada sam kupac, izuzetak je ako se dogovorim sa članicom za neki rok, to je nesto drugo.
2019 11 03
Po meni su takvi opisi profila takodje bezvezni . Ne razumem poentu . I ja se selim za mesec dva ,pa sta to nekoga interesuje . . . Ako se nekome dopada stvar on ce kupiti , ako ne , nece , selila se ja ili ne ...kao i bilo ko drugi ...
2019 11 03
Slazem se, kod vecine je samo lazna reklama. To mi je postalo kristalno jasno kada su me neke clanice pitale za cenu vise stvari jer cesto nudim popuste, narocito na vise predmeta. Posle mog odgovora se nisu ni javile, zapravo su htele samo da provere da li zaista primenjujem to sto napisem. Potvrdila sam i licno se uverila da su mnoge objave besmislene, svaka cast svim postenim clanicama. Zato sam i prestala da prelistavam reklamiranja.
2019 11 03
Cime se sve ljudi sluze,i cega sve nece da se sete...Strasno .
2019 11 03
Kod mene su uvek snizenja, nekad veca,nekad manja ali ako nesto napisem tako i bude. Ne kontam ni ja te oglase kad jedno napisu a drugo rade
2019 11 03
Ja kad sam se selila (pre nekolik god), poklonila sam kofer sa odecom 45-50 kg , nisam imala vremena da kacim po 200-300 oglasa svaki dan i da naglasim da se selim :)
2019 11 03
Ja sam ovih dan obradovala par prijateljica poklanjanjem.Rasklanjam stvari pa se setim..."u ovo bi ovome extra stajalo ili ovo je bas njen stil ili jao Boze pa sta mi je bilo da ovo kupim" :') Uglavnom imam jos krpica odvojenih za poklon a takodje neke i poklanjam na profilu,mada se retko ko javi. A imam i cene od 59,99din po komadu...a one kao skuplje pa zaista korigujem cene,ne mogu pocela sam da se gusim u stvarima.Volim i razmene,zasto ne,samo da ne bih opet gomilala stvari moram da vodim racuna da li mi je neka stvar zaista potrebna,zato i radim totalnu rasprodaju,i merim,slikam dodatno,ma sve....i ocekujem pa bar upola takvu azurnost kad zelim ja da kupim krpicu od nekoga. :") x-)
2019 11 03