Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Postexpress pitanje

Posto prodajem i tetkine stvari na profilu, poslala sam predmet postexpressom i stavila njene podatke da bi mogle pare da joj se uplate postnetom. Problem je sto sam ja napisala slucajno u zurbi njen nadimak a ne celo ime(napisala sam Branka a ne Brankica). Kada je otisla da podigne pare rekli su joj da treba devojka kojoj je poslat paket da ode i da kaze da promene ime. Meni je glupo da cimam devojku da ide do poste zbog moje greske, a tetka nije potala jel postoji mozda drugi nacin, pa me zanima da li je neko imao slicna iskustva i da li moze da podigne novac bez da ja mucim devojku. Hvala unapred🙂
2019 11 02
Bojim se da neće moći da podigne dok se ne ispravi ime. Oni moraju da imaju pune podatke da bi dali novac, niko od njih neće da rizikuje da dobije otkaz jer je strogo zabranjeno davati novac ako se ne slažu podaci. Meni je jednom poštar dao novac jer je upisano Š umesto Đ u prezimenu, a dolazila sam svaki dan u poštu, pa je bio siguran da je došlo do permutacije, jer su ta slova jedno pored drugog na tastaturi. U svakom drugom slučaju kada su ljudi grešili nisu hteli da mi daju novac i morala sam da zovem da pošiljalac ispravi. Desilo mi se par puta. Mislim da će devojka razumeti, svakome može da se desi...
2019 11 03
I ja mislim da mora da se ispravi ime, rigorozni su po tom pitanju. Barem je moje iskustvo takvo. Zamolite devojku, slucajna greska, desava se.
2019 11 03
Definitivno mora da se ispravi. Dva puta sam imala taj problem, jednom mi je devojka ipak dala da podignem jer me je poznavala. Drugi put je devojka morala da ispravlja i to je bila permutacija slova, cak nije bilo celo ime kao ovde i moralo je da se ispravja :/ sta da radite, desava se..
2019 11 03
Vise puta mi se desilo da naprave gresku u mom imenu ili prezimenu . Nigde nisam uspela da podignem sem u posti gde znam jednu zenu pa mi je ucinila ali me je zamolila da se potpisem tako kako pise ,ne onako kako je stvarno moje ime
2019 11 03
Vazi, hvala svima🙂
2019 11 03