Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ulošci za rovus spray mob

Žene, jel zna neko da li postoje povoljniji od onih originalni? U principu, nisu ni oni skupi, ali pošto mi se brzo pohabaju od pranja u mašini i čestog briskanja, kupovala bih povoljnije, ako negde mogu da se nađu. Originalni su 700 din - 2 komada
2019 11 04
E, imam pitanje u vezi ovoga.:) Sa cim stavljati te krpe u masinu? Da li je to ono iz topshopa?
2019 11 05
E, jeste, super je stvar, posebno za laminat! Ima nekih kopija na FBu da se kupe, ali nije to to, ne rotira se dobro i ne prska lepo tečnost. Ja sam inače fascinirana svim glupostima koje se mogu naći u topshop, pa tako i ovim čudom. Ja to prvo operem dobro ručno, pa onda stavim sa bilo čim da perem,, uglavnom sa prekrivačima što stoje preko dana na krevetu, sa obućom, pošto mi često peremo patike, patofne i sl. Sve zavisi šta brišeš. Kad brišem hodnik gde svi živi prolaze, moram prvo dobro da operem ručno, pa u mašinu, a kad brišem sobu ugl je dovoljno ručno pranje. Jedina mana je što posle nekog vremena prestane ta tkanina da se lepi za džoger i mora se kupiti novo
2019 11 05
Joj,hvala. Meni ne odgovara rucno pranje :( to gledam da izbegnem pa tražim najbolje resenje
2019 11 14