Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Sta Vam znaci zamena, hocu /necu?!!!!

Sta vam znaci ovo??? Moze zamena, svidja mi se, to, to i to... Kada uzvratim poruku, moze, meni odgovara, to i to. TAJAC.... Ne razumem, hoces razmenu ili ne... Zadnjih sedam dana ista prica od tri clanice, s' tim da su clanice sa dosta, dosta utisaka... Budalastina, saberite se vise sta hocete... 😡😡😡
2019 11 05
Ne vredi se nervirati... 8-) Kakvih sve ima problema na sajtu to su sitnice ,:) Ali malo vise kulture ne bi im skodilo :D
2019 11 05
Sto rece neko skoro, reklamiraju se tako.
2019 11 05
A mene zanima citaju li clanice opis profila? Napises da ne radis zamene, vidis par poruka u inboxu, a ono u jednoj ti nude neke gadosti da nosis ves i carape i prodas im, u ostalim razmene.
2019 11 05
> MinaMasa: > Sto rece neko skoro, reklamiraju se tako. Ocigledno se reklamiraju, tj.pokusavaju se reklamirati... Opet mi nisu jasne, pa svaka sa duzim,"stazom"(pogotovo bar preko 50 utisaka) na krpicama zna da je to smesno i da ne prolazi!!!!!
2019 11 06
> DoliBlack: > Ne vredi se nervirati... 8-) Kakvih sve ima problema na sajtu to su sitnice ,:) Ali malo vise kulture ne bi im skodilo :D Kulture sve manje,... Tuga 😕😕😕
2019 11 06
> Esprit21: > A mene zanima citaju li clanice opis profila? Napises da ne radis zamene, vidis par poruka u inboxu, a ono u jednoj ti nude neke gadosti da nosis ves i carape i prodas im, u ostalim razmene. To je isto problem., naravno! .. Ali jos gori ovaj gde ja pristanem na razmenu a doticna me iskulira! Ne znam da li skrece paznju na svoj profil ili joj ne odgovara moj izbor za razmenu njene garderobe (koju mozda ni ne poseduje) Ozbiljno razmisljam da ne radim vise razmene!
2019 11 06
U, da, dobro me podsetise sestreSG :) Pominjala sam skoro slicnu situaciju, dogovaramo razmenu, ja odaberem predmet, dobijem odgovor da mogu da ga dobijem, i pitam za mere, predmet ispari. Na tome se zavrsilo, nikakvo dalje objasnjenje nisam dobila.
2019 11 06
I meni se nesto slicno desilo pre par dana... Stvarno ruzno... Nisam do sada o tome razmisljala, ali moguce da tako pokusavaju da promovisu profil... E, sigurno cu kupiti nesto s tog profila 😂
2019 11 06
ma kakvo promovisanje,te clanice tacno znaju sta bi dale za razmenu,ako trazite nesto sto se ne uklapa u tu zamisao,sigurno vam nece reci ,hej nemoj to izaberi nesto drugo,vec ce napustiti konverzaciju..
2019 11 06
> BojanaJoanovic: > ma kakvo promovisanje,te clanice tacno znaju sta bi dale za razmenu,ako trazite nesto sto se ne uklapa u tu zamisao,sigurno vam nece reci ,hej nemoj to izaberi nesto drugo..vec ce napustiti konverzaciju.. To i ja mislim.
2019 11 06